Ula odchodzi z M jak miłość? Iga Krefft przerwała milczenie dlaczego już nie będzie grała Uli

2020-01-16 19:08 Ag
Ula odchodzi z M jak miłość. Iga Krefft przerwała milczenie dlaczego już nie będzie grała Uli
Autor: MTL Maxfilm Ula odchodzi z M jak miłość. Iga Krefft przerwała milczenie dlaczego już nie będzie grała Uli

Iga Krefft zniknie z "M jak miłość", a grana przez nią Ula Mostowiak-Lisiecka odejdzie z serialu na dłużej? Na planie "M jak miłość" Krefft właśnie kręci ostatnie odcinki z udziałem swojej bohaterki przed długą przerwą. Co się stanie z Ulą i dlaczego aktorka nie będzie już grała w serialu? W jednym z ostatnim wywiadów, a także na swoim Instagramie Krefft ujawniła, że wyjeżdża z Polski ze swoim chłopakiem na dość długo!

Co się stanie z Ulą w "M jak miłość"?

Na planie "M jak miłość" nadszedł czas pożegnania z Igą Krefft. Aktorka postanowiła na jakiś czas opuścić "M jak miłość", a jej odejście z serialu na pewno nie pozostanie niezauważone. Bo ekranowa Ula na Instagramie wyjawiła, że wybiera się w długą, trwającą aż dwa miesiące podróż po Azji. Po intensywnych, pracowitych ostatnich miesiącach nie tylko w "M jak miłość", ale także podczas nagrywania debiutanckiej płyty Iga Krefft postanowiła odciąć się od wszystkiego.

- Teraz chcę odpocząć. W związku z tym, już w styczniu wyruszam z moim partnerem do Azji, żeby zwiedzić m.in. Indonezję - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień". A na Instagramie pod jednym ze zdjęć napisała jeszcze:

"Nowy rok zaczęłam z nowym domkiem. Grudzień był wybitnie trudny pod wieloma względami: przeprowadzka, rodzinne sprawy, praca, zderzenie się z premierą płyty, trasa, przygotowania do wyprawy. Mam nadzieję, że faktycznie będę mogła odpocząć w mojej azjatyckiej podróży🧐Zapewne dam wam znać bo będę potrzebować chwili odklejenia od instagramowego szału"

Patrz też: Rafał Mroczek odejdzie z M jak miłość? Nie pozostawił wątpliwości czy pożegna się z rolą Pawła!

Iga Krefft i jej chłopak, reżyser i scenarzysta Wiktor Ejryszew, który kiedyś też grał w "M jak miłość" już od dawna planowali wspólną podróż i starannie się przygotowywali do wyjazdu.

Wyjazd Igi Krefft z Polski oznacza, że przez dłuższy czas widzowie "M jak miłość" nie zobaczą jej na ekranie. Odcinki serialu kręcone są jednak z nawet czteromiesięcznym wyprzedzeniem, więc Ula zniknie najwcześniej w końcówce tego sezonu "M jak miłość". Być może grana przez Krefft bohaterka też wyjedzie gdzieś na dłużej z mężem Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). Bo ich małżeństwo na szczęście przetrwa i żadnego rozwodu nie będzie!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina ją ściągnie z USA?

Gdzie leży Grabina? [MAPA]

Pieniądze na dziecko sprawdź  >>> Tutaj

Wyświetl ten post na Instagramie.
Jodzinka #moja #jodzinka #kochm #ich 🥰 Post udostępniony przez O F E L I A (@ofeliaigakrefft)
Wyświetl ten post na Instagramie.
#power #couple 💫 #ostatnia #prosta Post udostępniony przez O F E L I A (@ofeliaigakrefft)