Rafał Mroczek odejdzie z M jak miłość? Przerwał milczenie w sprawie pożegnania Pawła

2020-01-10 15:50 Ag
Rafał Mroczek odejdzie z M jak miłość? Przerwał milczenie w sprawie pożegnania Pawła
Autor: MTL Maxfilm Rafał Mroczek odejdzie z M jak miłość? Przerwał milczenie w sprawie pożegnania Pawła

Rafał Mroczek odejdzie z "M jak miłość" po aferze jaką Paweł wywołał w rodzinie całując Kingę (Katarzyna Cichopek)? Czy w ten sposób twórcy serialu chcą się pozbyć Pawła? Wątek samotnego Zduńskiego, który zakochuje się w żonie swojego brata Piotrka (Marcin Mroczek) będzie oznaczał koniec Pawła w "M jak miłość". Rafał Mroczek szczerze powiedział czy zniknie z serialu. Przerwał milczenie i przyznał, że miał dosyć grania tej postaci! Co będzie dalej z Pawłem?

Czy Rafał Mroczek zniknie z "M jak miłość" po aferze jaką wywołał Paweł u  Zduńskich?

Pocałunek Pawła i Kingi w "M jak miłość" doprowadzi do odejścia Zduńskiego z serialu? Ciąg dalszy zdrady u Zduńskich będzie zaskakujący, bo Kinga choć wybaczy szwagrowi, że ją pocałował nie zdoła o tym zapomnieć. Skruszony Paweł nie zdoła jednak zapanować nad swoimi uczuciami. Dojdzie do tego, że Piotrek zauważy, że brat bliźniak kocha się w jego żonie!

Nie da się więc uniknąć afery u Zduńskich w "M jak miłość". Fani serialu prześcigają się w domysłach co wydarzy się dalej, co będzie z Pawłem, który nagle poczuje coś więcej do Kingi? Czyżby scenarzyści szykowali wszystkich na koniec Pawła w "M jak miłość" i odejście Rafała Mroczka z obsady?

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina ją ściągnie z USA?

Aktor udzielił ostatnio wywiadu dla "Wideo Portalu", w którym przyznał, że miał już dosyć grania Pawła w "M jak miłość". Po 19-stu latach na planie produkcji Rafał Mroczek po prostu poczuł się wypalony. I stąd pomysł, by pożegnać Pawła i odejść z serialu?

- Gdzieś w pewnym momencie te baterie się wypalają. W moim przypadku też tak było, jak w każdej pracy. Jak sinusoida. Jesteśmy troszeczkę w dołku, później znowu na górze. Scenarzyści fundują nam coś fajnego w danym okresie, mają pomysł na naszego bohatera. Później te pomysły przenoszą się na innych bohaterów. To jest normalne przy takich serialach, które trwają wiele lat - powiedział Rafał Mroczek.

I zaraz potem serialowy Paweł z "M jak miłość" uspokoił widzów. - Na razie się nigdzie nie wybieram!

Przeczytaj też: M jak miłość. Piotrek pobije Pawła za Kingę? Już raz spuścił mu łomot - WIDEO

Najnowsze