M jak miłość. Piotrek pobije Pawła za Kingę? Już raz spuścił mu łomot - WIDEO

2020-01-08 11:42 Ag
M jak miłość. Piotrek pobije Pawła za Kingę? Już raz spuścił mu łomot - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm

Czy w "M jak miłość" bracia Zduńscy pobiją się o Kingę (Katarzyna Cichopek)? Co będzie jak Piotrek (Marcin Mroczek) dowie się, że Paweł (Rafał Mroczek) pocałował jego żonę i chciał poderwać? Pobije brata bliźniaka za zdradę? Rąbka tajemnicy uchyla sam Mroczek na swoim Facebooku, który przypomina, że już raz Paweł dostał łomot od Piotra z powodu Kingi. Czym tym razem w "M jak miłość" sytuacja się powtórzy? Zobaczcie WIDEO sprzed lat!

Czy Piotrek z "M jak miłość" dowie się o pocałunku Pawła i Kingi?

Jaki ciąg dalszy będzie miał pocałunek Pawła i Kingi w "M jak miłość"? Czy Zduński ulegnie fascynacji i zakocha się w bratowej? Wszystko na to wskazuje, że szykują się spore problemy. Katarzyna Cichopek w "Kulisach serialu M jak miłość" Kinga nie zniesie dłużej zachowania Pawła, bo szwagier zrobi się coraz bardziej natarczywy!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1488: Paweł zostanie zupełnie sam! Zakochany w Kindze nie poradzi sobie po odejściu byłej

Jakby tego było mało Piotrek zacznie się domyślać, że Paweł zakocha się w Kindze. Odkryje co między nimi zaszło na weselu? To się okaże w kolejnych odcinkach "M jak miłość" już w lutym 2020 roku!

Pewne jest tylko to, że w 1487 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą bójkę Zduńskich w Grabinie i kolejną konfrontację Pawła z Kingą.

M jak miłość odc. 1483. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1483. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)

Napięcie wokół tego szokującego wątku Kingi i Pawła w "M jak miłość" podsyca sam Rafał Mroczek, który na swoim Facebooku i Instagramie pokazał wideo z serialu sprzed kilkunastu lat, na którym Piotrek rzuca się na brata za to, że ten ośmielił się zbliżyć do jego ukochanej. Aktora ujawnił, że może nastąpić powtórka tej bójki z początków "M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1487: Kinga ucieknie przed Pawłem do Grabiny! Dojdzie do bójki Piotrka z bratem?

Najnowsze