M jak miłość, odcinek 1491: Gwałciciel Lilki znów zaatakuje! To właściciel pubu?

2020-01-16 3:41 jkk
M jak miłość, odcinek 1491: Gwałciciel Lilki znów zaatakuje! To właściciel pubu?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1491: Gwałciciel Lilki znów zaatakuje! To właściciel pubu?

W 1491 odcinku "M jak miłość" gwałciciel Lilki (Monika Mielnicka) znów zaatakuje! Brutalny bandyta po raz kolejny pojawi się w barze Comodo i spróbuje zgwałcić bezbronną dziewczynę Mateusza (Krystian Domagała)! Kim okaże się gwałciciel? Czy tym razem wpadnie w ręce policji! Gwałciciel do 1491 odcinka "M jak miłość" czuje się tak bezkarny, że powstaną podejrzenia, że jest to właściciel baru Comodo! Czy załamana Lilka zdecyduje się w obliczu kolejnej próby gwałtu złożyć zeznania?

"M jak miłość" odcinek 1491 - wtorek, 4.02. 2020, o godz. 20.55 w TVP2

Lilkę w 1491 odcinku "M jak miłość" odwiedzi Ewa (Julita Chwałek). Dziewczyny lubią się, a Ewa będzie miała wyrzuty sumienia, że nie dopilnowała co się stało z koleżanką podczas koszmarnego wieczoru.

Ewa będzie próbowała dowiedzieć się w 1491 odcinku "M jak miłość" od Lilki co tak naprawdę jej się stało. – Tam było coś więcej niż tylko zaczepki, prawda?… O, cholera… On się do ciebie dobierał?! - zapyta.
Tak… Ale udało mi się uciec… - Lilka znów skłamie.

Zachowanie koszmarnej tajemnicy okaże się w 1491 odcinku "M jak miłość" po ray kolejny błędem nie tylko ze względu na Lilkę i jej stan. . Gwałciciel z baru Comodo znów zaatakuje! Tym razem dziewczyna ucieknie i na miejscu od razu zjawi się policja.

Powiadomiony o tym co się znowu dzieje Mateusz chwilę później pojawi się Mateusz (Krystian Domagała)…– Ewka! Widziałaś tego gościa? Złapali go?!
– Nie… Dziewczyna zaczęła krzyczeć i facet zwiał. Zrobiło się zamieszanie, afera… 

Czytaj też: Ula odchodzi z M jak miłość? Iga Krefft przerwała milczenie dlaczego już nie będzie grała Uli

Czy w 1491 odcinku "M jak miłość" dowie się czegoś więcej? Czy ukochany Lilki ustali, że bandziorem, który zgwałcił jego dziewczynę jest właściciel baru? A może i kumplem Mikołaja, w końcu w tym właśnie lokalu młodzieniec wyprawił swoją 18-kę...

Najnowsze