M jak miłość, odcinek 1485: To on zgwałcił Lilkę! Tożsamość gwałciciela z Lipnicy nigdy nie wyjdzie na jaw? - WIDEO

2020-01-15 18:06 Ag
M jak miłość, odcinek 1485: To on zgwałcił Lilkę! Tożsamość gwałciciela z Lipnicy nigdy nie wyjdzie na jaw? - WIDEO
Autor: Instagram/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1485: To on zgwałcił Lilkę! Tożsamość gwałciciela z Lipnicy nigdy nie wyjdzie na jaw? - WIDEO

Kto zgwałcił Lilkę (Monika Mielnicka) w "M jak miłość"? Dziewczyna Mateusza (Krystian Domagała) zostanie brutalnie zgwałcona w 1485 odcinku "M jak miłość" tuż po tym jak wyszła z pubu w Lipnicy. Gwałciciel dopadł ją na ulicy, ale najpierw dosypał narkotyków do drinka. Odurzoną pigułkę gwałtu Lilkę zaciągnął do samochodu. Kim okaże się gwałciciel Lilki z "M jak miłość"? Kto siedział za kierownicą auta? Czy Mateusz i jego dziewczyna, a przede wszystkim widzowie poznają tożsamość gwałciciela? Niestety oprawca pozostanie na wolności!

"M jak miłość" odcinek 1485 - wtorek, 14.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Gwałt, którego ofiarą pada Lilka w 1485 odcinku "M jak miłość" zamieni w horror życie dziewczyny Mateusza! Zgwałcona nastolatka nie zgłosi jednak na policję, że jakiś mężczyzna wsypał jej narkotyki do drinka na 18-stce Mikołaja (Jan Przanowski) w pubie w Lipnicy! Dlaczego? Bo nie będzie pamiętała nic z tego co się stało, oprócz głosu gwałciciela i jego gróźb, że jeśli komuś o tym powie, to dorwie ją i skrzywdzi ją jeszcze raz!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1491: Lilka w ciąży z gwałcicielem! Zabije dziecko i siebie?

Mimo, że w 1485 "M jak miłość" Mateusz będzie próbował się dowiedzieć kto siedział za kierownicą samochodu, do którego wsiadła Lilka nie zdoła nic ustalić. Nawet Mikołaj, który wiedział Lilkę przed pubem przy aucie jakiegoś mężczyzny mu nie pomoże. Co więcej, wyśmieje Lilkę i Mateusza, sugerując, że dziewczyna zdradziła Mostowiaka!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1485: Mateusz zostawi Lilkę po gwałcie. Złamie obietnicę i pójdzie na policję

Czy Mateusz dowie się kim jest gwałciciel Lilki? Czy widzowie "M jak miłość" także poznają prawdę o brutalnym gwałcie? Na pewno napastnik to mężczyzna z ciemnymi włosami i oczami, który na ręku ma tatuaż. Zdjęcie gwałciciela pojawiło się na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie, ale jego tożsamość pozostaje tajemnicą.

Fani serialu w komentarzach snują domysły, że gwałcicielem może się okazać właściciel pubu w Lipnicy!

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

Wyświetl ten post na Instagramie.
😱 Dalszy ciąg już jutro... Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)
Najnowsze