Gwałt w M jak miłość. Monika Mielnicka wyznała STRASZNĄ prawdę. Aktorka miała koszmary!

2020-01-16 17:48 jkk
Gwałt w M jak miłość: Monika Mielnicka wyznaje prawdę o kreceiu zdjęć gwałtu Lilki! Nie spała po nocach
Autor: MTL Maxfilm Gwałt w M jak miłość: Monika Mielnicka wyznaje prawdę o kreceiu zdjęć gwałtu Lilki! Nie spała po nocach

Monika Mielnicka, gwiazda "M jak miłość", która gra zgwałconą brutalnie Lilkę wyznała w rozmowie z nami, że nie spała po nocach! Mocne sceny gwałtu, od których widzowie serialu odwracali oczy, kosztowały młodziutką aktorkę dużo stresu i nieprzespanych nocy. Czy miała koszmary i jak wspierali ją koleżanki i koledzy z planu "M jak miłość" podczas brutalnych scen gwałtu na nastolatce? Pełen wywiad czytaj w piątek na superiale.pl!

Gwałt w "M jak miłość". Monika Mielnicka nie mogła spać, ani jeść! Jak poradziła sobie  trakcie kręcenia scen gwałtu?

Monika Mielnicka, zdradziła nam całą prawdę o kręceniu scen gwałtu. - Spałam po 2-3 godziny - wyznaje szczerze serialowa Lilka. - A jak już udało mi się zdrzemnąć, to miałam koszmary.

Fani serialu życzą Lilce z "M jak miłość" żyją tym, kto okaże się tym zwyrodnialcem, który zgwałcił młodziutką, niewinną dziewczynę. Życzą też Lilce i Mateuszowi szczęścia - na szczęście już wiemy już, że te życzenia spełnią się.

Czy Mateusz jest wystarczającym wsparciem dla Lilki, kto pomoże jej wyjść z depresji i czy sprawiedliwości stanie się zadość - dowiemy się z obszernego wywiadu z Moniką Mielnicką. Wywiadu z serialową Lilka szukaj na superseriale.pl w piątek 17.01!

Czytaj koniecznie: M jak miłość. Lilka i Mateusz po gwałcie wezmą ślub! Gwiazda "M jak miłość" potwierdza!

Najnowsze