M jak miłość, odcinek 1487: Lilka po gwałcie przedawkuje leki! Mateusz nigdy nie znajdzie gwałciciela? - WIDEO

2020-01-14 21:43 Ag
M jak miłość, odcinek 1487: Lilka po gwałcie przedawkuje leki! Mateusz nie znajdzie gwałciciela
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1487: Lilka po gwałcie przedawkuje leki! Mateusz nie znajdzie gwałciciela

Czy w "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) dojdzie do siebie po gwałcie i otrząśnie się po traumie jaką przeżyła kiedy zaatakował ją brutalny gwałciciel którego nie pamięta? Niestety stan dziewczyny Mateusza (Krystian Domagała) będzie się pogarszał z każdym dniem. W 1487 odcinku "M jak miłość" zgwałcona Lilka załamie się psychicznie i zacznie coraz częściej sięgać po leki nasenne swojej matki. Mostowiaka ogarnie strach, że ukochana chce się zabić. Przysięgnie Lilce, że znajdzie gwałciciela i pomści jej krzywdę. Czy mu się uda? Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1487 - wtorek, 21.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Jeszcze długi czas w "M jak miłość" widzowie nie dowiedzą się kto zgwałcił Lilkę! Ona sama także będzie żyła w przekonaniu, że nigdy więcej nie spotka swojego oprawcy. W 1487 odcinku "M jak miłość" w dalszym ciągu nie zgłosi się na policję, ani do lekarza, by sprawdzić czy gwałciciel nie zaraził ją jakąś chorobę albo czy nie jest w ciąży.

Mimo ogromnego wsparcia Mateusza jego dziewczyna zupełnie się załamie. Do tego stopnia, że w 1487 odcinku "M jak miłość" Mostowiak zacznie się bać, że Lilka chce się zabić. Zobaczy bowiem, że coraz częściej sięga po silne leki nasenne swojej matki Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura). Rzeczywiście zgwałcona Lilka będzie gotowa na wszystko, by uciec od wspomnień o gwałcie.

- Musimy jakoś z tym żyć… - pocieszy ją Mateusz.
- A jeśli ja nie potrafię?
- Co ty wygadujesz? Nawet tak nie myśl... Nie możesz! To nie są dropsy, tylko silny lek nasenny... Mocny jak cholera! - uprzedzi ukochaną.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1485: To on zgwałcił Lilkę! Tożsamość gwałciciela z Lipnicy nigdy nie wyjdzie na jaw? - WIDEO

Ale Lilka nie będzie słuchała jego przestróg. W 1487 odcinku "M jak miłość" wpadnie w taki szał, że wykrzyczy Mateuszowi prosto w twarz, że myśli o śmierci.
- Nie chcę żyć! Chcę umrzeć! Boję się, strasznie się boję...Boże, a co będzie, jeśli zaszłam w ciążę? Pomyślałeś o tym?! Bo ja myślę o tym bez przerwy!!!

Mateusz nie zdoła pomóc Lilce, ale w 1487 odcinku "M jak miłość" postanowi na własną rękę odnaleźć gwałciciela. Rozpocznie śledztwo. Wypyta jedną z koleżanek Lilki, Ewę (Jowita Chwałek) o wydarzenia feralnego wieczoru. Dziewczyna szybko domyśli się, że stało się coś złego. Nie będzie pamiętała jednak wielu szczegółów, wspomni jedynie o podejrzanych mężczyznach przy barze. Dzięki kuzynce, która pracuje w lokalu, obieca, że załatwi Mateuszowi dostęp do nagrań z monitoringu.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1491: Lilka w ciąży z gwałcicielem! Zabije dziecko i siebie?

Co będzie dalej z Lilką w "M jak miłość"? Niestety przez długi czas nie zapomni o gwałcie! - Lilka bardzo się wstydzi tej sytuacji, jest bardzo zamknięta w sobie... Nie chce wychodzić z domu, najchętniej położyłaby się spać i nigdy nie otworzyła oczu. Boi się po prostu, że będzie wytykana palcami - wyjaśniła Monika Mielnicka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Najnowsze