M jak miłość. Olek i Aneta zdecydują się na poważny krok! Będzie ślub? - WIDEO

2019-12-18 15:17 jkk
M jak miłość. Olek i Aneta zdecydują się na poważny krok! Będzie ślub? - WIDEO
Autor: TVP/VOD M jak miłość. Olek i Aneta zdecydują się na poważny krok! Będzie ślub? - WIDEO

Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) w "M jak miłość" założą normalną, zwykłą rodzinę? Na to wygląda, bo para kupi nowe mieszkanie, a niedawno Aneta rozmarzyła się na temat dzieci... Czy koszmar Olka po zabiciu Artura (Tomasz Ciachorowski) ma szansę dobiec szczęśliwego końca u boku kochanki? Oboje niewierni i lekko szaleni Aneta i Olek być może są warci siebie. Czy zdecydują się stanąć na ślubnym kobiercu? Zobaczymy już niebawem w "M jak miłość".

"M jak miłość": Aneta i Olek założą rodzinę. Kiedy ślub?

W ostatnich odcinkach "M jak miłość" mogliśmy oglądać, jak Aneta i Olek zbliżają się do siebie. Czyżby para notorycznie niewiernych kochanków odnalazła miłość? Coś w tym może być, bo Aneta zaczęła nawet mówić o rodzinie i dzieciach....

Na pewno Aneta pojawiła się w "M jak miłość" w dobrym dla rozwoju związku momencie. Ole zawiódł się na dotychczasowych partnerkach, które w obliczu jego problemów z alkoholem, psychotropami i prawem, zostawiły go na pastwę losu. I w tym momencie właśnie wpadła znienacka Aneta i od razu sporo namieszała!

Znając Anetę, wszyscy podejrzewali, że znów ma tajny plan i spiskuje przeciw wszystkim. I choć może tak było na początku, to w trakcie dramatycznych wydarzeń związanych ze śmiercią Artura, ona zaczęła się przed nim otwierać, a on przestał przed nią kryć...

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1485: Lilka brutalnie zgwałcona! Mateusz nie pomoże swojej dziewczynie

Czyżby Aneta i Olek byli sobie przeznaczeni? Tak Marcin (Mikołaj Roznerski) - być może kochający brat okaże się najlepszym obserwatorem? Na pewno dobrze życzy Olkowi, więc może zostanie świadkiem na ślubie Olka z Anetą?

Czytaj również: M jak miłość, odcinek 1483: Kinga i Magda ściągną na ślub intruza! Wytropi je w internecie

- Olek i Aneta to jest taki trochę ogień i woda. uzupełniają się nawzajem. Marcin ma nadzieję, że Aneta jest właśnie tym celem w Olka życiu - mówi Marcin Roznerski, czyli serialowy Marcin w "Kulisach M jak miłość".

- Aneta kocha Olka, to że on dopuścił się tego morderstwa, to zupełnie nie zmienia jego obrazu w jej oczach. Cały czas to było tak, że to Aneta biegała za Olkiem, ale kto wie może teraz on będzie musiał bardziej się postarać - komentuje relację swojej bohaterki z Olkiem Ilona Janys w "Kulisach M jak miłość". 

W "Kulisach M jak miłość" możemy podejrzeć sceny z kolejnych odcinków serialu. Widać na nich, jak Olek wprowadza Anetę do jakiegoś nowego mieszkania, a jej tam wyraźnie się podoba... Czy zostaną w nim na dłużej? Jak będzie wyglądał dalej związek Anety i Olka i czy zobaczymy ich ślub bedzie,my śledzić w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1480: Janek pocałuje Sonię. Wreszcie zrozumie, że ją kocha! - WIDEO

Najnowsze