M jak miłość, odcinek 1493: Magda doniesie Kamilowi na byłego męża. Przez nią Olek trafi do więzienia?

2020-01-22 8:44 jkk
 M jak miłość, odcinek 1493: Magda doniesie Kamilowi na byłego męża. Przez nią Olek trafi do więzienia?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1493: Magda doniesie Kamilowi na byłego męża. Przez nią Olek trafi do więzienia?

W 1493 odcinku "M jak miłość" z Kamila (Marcin Bosak) wyjdzie paskudny typ! To właśnie jemu Magda (Anna Mucha) doniesie na byłego męża Olka (Maurycy Popiel)... Bardzo możliwe jest, że to właśnie przez nią Olek trafi do więzienia! Prywatne śledztwo Kamila na zleceni ciotki (Agata Rzeszewska) Artura (Tomasz Ciachorowski) może zakończyć się w jego prawniczych rękach tragicznie... Jak Magda da się podejść Kamilowi w 1493 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1493 - wtorek, 11.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kamil w "M jak miłość" przez cały czas będzie wzdychał Magdy, a jej ślub z Andrzejem (Krystian Wieczorek) przeżywa jak pogrzeb... A jednak w 1493 odcinku "M jak miłość" okaże się, że cała miłość to jedno, wielkie kłamstwo!

Magda ufa dawnemu kochankowi i w 1493 odcinku "M jak miłość", że kolejne awanse i propozycje lunchów i kolacji to zwyczajny, podły podstęp! Po co Kamil miałby oszukiwać swoją ukochaną?

Zobacz też: Gwiazda M jak miłość ciężko chora. Przez wiele lat cierpiała w milczeniu. Teraz Judycka wyznaje całą prawdę - WIDEO

Otóż okaże się w 1493 odcinku "M jak miłość", że dla Kamila jest coś znacznie ważniejszego, niż miłość. Na prośbę ciotki zamordowanego psychopaty zacznie szukać jego zabójcy. A, że sam ma skomplikowaną relację emocjonalną z zamordowanym psychopatą, to nie cofnie się przed niczym!

I tak Kamil wykorzysta Magdę do swoich celów w 1493 odcinku "M jak miłość". A ona niczego nieświadoma powie mu wszystko co wie o tragicznej nocy w domku nad jeziorem! Gdy Magda zacznie opowiadać swojemu "przyjacielowi" co wie, wygada się, że feralnej nocy nad jeziorem był też Olek, sprytny prawnik od razu podchwyci trop...

I tak w 1493 odcinku "M jak miłość" Kamil zacznie udawać chorobę barku i z tego powodu zapisze się na wizytę właśnie u doktora Chodakowskiego. Czy Kamil wyciągnie z niepewnego jutra Olka całą prawdę?

Najnowsze