M jak miłość. Chora relacja Kamila i Artura. To Gryc pomoże Skalskiemu w ucieczce z kraju - WIDEO

2019-05-28 10:27 Ag
M jak miłość po wakacjach 2019. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Artur (Tomasz Ciachorowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2019. Kamil Gryc (Marcin Bosak), Artur (Tomasz Ciachorowski)

Koniec "M jak miłość" ujawni wreszcie z kim Artur (Tomasz Ciachorowski) zza krat szpitala psychiatrycznego ustala szczegóły swojej ucieczki. Bo w 1451 odcinku "M jak miłość", ostatnim przed wakacjami, Skalski ucieknie przed policją na pogrzebie wujka. Odzyska wolność i skontaktuje się ze swoimi kuzynem prawnikiem. Okaże się nim Kamil Gryc (Marcin Bosak). To właśnie Kamil w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2019 pomoże Arturowi w ucieczce z kraju. Połączą ich chore stosunki, które mogą źle się skończyć...

"M jak miłość" odcinek 1451 ostatni przed wakacjami 2019 - wtorek, 4.06.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ostatni odcinek sezonu "M jak miłość" będzie trzymał w napięciu do samego końca, a ucieczka Artura ze szpitala psychiatrycznego stanie się zapowiedzią kolejnych, przerażających wydarzeń. W 1451 odcinku "M jak miłość" Skalski zdoła wszystkich przechytrzyć. Na pogrzebie wujka Józefa (Roch Siemianowski) uda omdlenie i wykorzysta spore zamieszanie, by zwiać przed policją.

Co będzie dalej? To się okaże dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2019, ale już w "Kulisach serialu" widzowie dostali zapowiedź dalszych losów psychopaty. Decydującą rolę w ucieczce Artura odegra Kamil, jego kuzyn ze strony rodziny ciotki (Agata Rzeszewska), specjalista od prawa międzynarodowego, który znajdzie sposób, by wydostać Skalskiego na wolność. Będzie miał wobec niego dług wdzięczności nie do spłacenia.

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

- Nigdy nie zapomnę tego co wujek dla mnie zrobił. Wujek i Artur... - powie Kamil ciotce na pogrzebie Skalskiego w 1451 odcinku "M jak miłość".

W kolejnym sezonie "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie szybko okaże się, że psychol będzie miał nad kuzynem wielką władzę.

- Stosunek Kamila i Artura to jest dziwna relacja, zerwana lata temu, ich drogi się rozeszły. Kamil do końca nie wie jakim człowiekiem jest Artur. Jeżeli dostało się taką szansę, że można sobie jeszcze pożyć parę lat przynajmniej, to trudno to przełożyć na pieniądze. Myślę więc, że poświęcenie może być duże. Wszystko wskazuje na to, że Kamil będzie bardzo żałował, że dał się wplątać w jakieś zobowiązania wobec Artura - wyjaśnił Marcin Bosak w "Kulisach serialu M jak miłość".

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

Gdy Artur będzie już na wolności nie pozwoli Kamilowi, żeby o nim zapomniał. - Byłem ci winny przysługę. Na tym koniec! - zastrzeże Gryc w jednym z premierowych odcinków "M jak miłość" po wakacjach.
- Nie żebym ci wypominał, ale uratowałem twoją prawniczą dupę, kuzynku! 

Oczywiście były mąż Izy (Adriana Kalska) będzie miał tylko jeden cel - zemstę na ukochanej za to, że od niego odeszła. Czy zabije Izę? Będzie próbował, ale mu się to nie uda. Po stronie Artura stanie nieoczekiwanie jego nowa kochanka Daria (Ewelina Gnysińska), lekarka ze szpitala psychiatrycznego.

- Mimo, że okoliczności wyraźnie mu nie sprzyjają, Artur doskonale wie co robi, on jest jak szachista - myśli kilka ruchów naprzód, wie za jakie sznurki pociągnąć, żeby osiągnąć swój cel, zrealizować swój plan. Dzięki temu, że rozkochał w sobie doktor Darię, ma szansę realizować swoją zemstę. Niczego nieświadoma Daria mu w tym pomaga... - powiedział Tomasz Ciachorowski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Najnowsze