M jak miłość, odcinek 1486: Marcin dostanie pogróżki od Krajewskiego. W co wrobi go szef? - ZWIASTUN

2020-01-15 13:52 jkk
M jak miłość, odcinek 1486: Marcin dostanie pogróżki od Krajewskiego. W co wrobi go szef? - ZWIASTUN
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1486: Marcin dostanie pogróżki od Krajewskiego. W co wrobi go szef? - ZWIASTUN

W 1486 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) usłyszy od Krajewskiego (Grzegorz Wons) jawne pogróżki! Biznesmen oszust zorientuje się, że Chodakowski nie ma zamiaru podkładać głowy pod jego matactwa, więc przejdzie do kontrataku. Czy Marcin przestraszy się szefa, czy raczej ruszy do boju o swój honor i dobre imię? W 1486 odcinku "M jak miłość"? Chodakowski na pewno będzie miał po swojej stronie sprzymierzeńców...

"M jak miłość" odcinek 1486 - poniedziałek, 20.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

- Informacja to bardzo potężna broń. Nie należy się nią dzielić zbyt lekkomyślnie - usłyszy Marcin od Krajewskiego w 1486 odcinku "M jak miłość".

- To strasznie mściwy facet jest - doda już od siebie Weronika na "randce" z Marcinem.

Zobacz koniecznie: Ula odchodzi z M jak miłość? Iga Krefft przerwała milczenie dlaczego już nie będzie grała Uli

Marcin w 1486 odcinku "M jak miłość" zorientuje się, że jego szef jest zwykłym oszustem finansowym. Tylko, że na dużą skalę! Ostrzeżenie dostanie też od Piotrka, który zadzwoni i powie mu wprost: - Nie podpisuje żadnych dokumentów, które wiążą się z jakąkolwiek odpowiedzialnością! czy jednak nie za późno?

Afera z przekrętami Krajewskiego wybuchnie w 1486 odcinku "M jak miłość", kiedy w firmie pojawi się jego dawny wspólnik i przyjaciel, Górecki (Wojciech Wysocki). Jednak nie przyjedzie na drinka poplotkować o starych czasach...

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1487: Trudne wyznanie Pawła. Wreszcie powie Kindze, że ją kocha?

- To zawsze trudna sytuacja, bo spotykają się wspólnicy, ale właściwie i przyjaciele - opowiada o tej sytuacji Wojciech Wysoki, czyli serialowy Górecki w "Kulisach M jak miłość". - I okazuje się, że jeden z nich oszukał drugiego.

- Zamierzam oskarżyć mojego byłego wspólnika o oszustwo - powie Górecki mecenasowi Zduńskiemu (Marcin Mroczek) w "M jak miłość".

Marcin wpadnie w panikę, bo zrozumie, że do 1486 odcinka "M jak miłość" podpisał już wiele kluczowych dla firmy dokumentów. Aby dowiedzieć się jak najwięcej pozwoli się nawet uwodzić sekretarce (Kaja Walden), która chętnie wyjawi mu tajemnice firmy.

Jak Marcin zareaguje na pogróżki szefa w 1486 odcinku "M jak miłość"? Przestraszy się i ucieknie, czy wręcz przeciwnie - przystąpi do kontrataku?

Najnowsze