M jak miłość. Nowe mieszkanie Anety i Olka po wakacjach. To w Wiedniu dorobią się takich luksusów - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Nowe mieszkanie Anety i Olka po wakacjach. To w Wiedniu dorobią się takich luksusów - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowe mieszkanie Anety i Olka po wakacjach. To w Wiedniu dorobią się takich luksusów - ZDJĘCIA

2022-07-24 21:52

Aneta i Olek w "M jak miłość" po wakacjach będą mieli nowe mieszkanie? Ilona Janyst kręciła ostatnio kolejne odcinki następnego sezonu "M jak miłość" w eleganckim wnętrzach apartamentu, gdzie luksus było widać na każdym kroku. Co prawda u boku serialowej Anety nie było jej męża Olka (Maurycy Popiel), ani syna Borysa, ale na zdjęciach z planu "M jak miłość" widać wyraźnie piękne mieszkanie, które dla Chodakowskiej stanie się prawdziwą oazą spokoju, gdzie będzie mogła odpocząć od pracy, ukochanego i dziecka. Tylko u nas zobaczysz ZDJĘCIA mieszkania, gdzie Aneta i Olek zamieszkają po powrocie z Wiednia!

Tak w nowym sezonie "M jak miłość" będzie wyglądało nowe mieszkanie Anety i Olka

Ilona Janyst na planie "M jak miłość" musi się mocno pilnować, żeby nie zdradzać zbyt wiele z tego, co czeka Anetę i Olka w nowym sezonie. Dopiero co ujawniła na swoim profilu na Instagramie fragmenty scenariusza, który umiejętnie zakryła przed internautami, a już pochwaliła się pełnym luksusów mieszkaniem, w którym Chodakowska spędzi cudowne chwile. Tyle tylko, że jest w nim zupełnie sama. Bez Olka i ich syna Boryska. "Wspominałam już, że zdarzają się takie momenty, że idę do pracy żeby chwilkę odpocząć? ???" - napisała gwiazda "M jak miłość", rozkoszując się spokojem w eleganckiej sypialni z olbrzymim łóżkiem.

Nie przegap: M jak miłość. Kolejna wpadka z dzieckiem w nowym sezonie. Fani zauważyli bzdurę z synem Anety

Aneta z "M jak miłość" pokazała wnętrze nowej sypialni!

Na zdjęciu Ilony Janyst w "M jak miłość" widać wyraźnie, że to nie sypialnia Chodakowskich z ich starego mieszkania, które wynajęli kiedy wyjechali na pół roku do Wiednia. Zupełnie inny wystrój wnętrza, większe łóżko, piękna lampa na nocnej szafce to tylko fragmenty nowego mieszkania Anety i Olka? Co prawda Ilona Janyst nie ujawniła żadnych szczegółów, a mieszkanie może być równie dobrze apartamentem, który Chodakowscy wynajmą tylko na jakiś czas zanim przeprowadzą się do siebie.

Gdzie w "M jak miłość" po wakacjach zamieszkają Aneta i Olek?

Ale możliwe również, że w nowym sezonie "M jak miłość" para lekarzy zdecyduje się na przeprowadzkę, że po urodzeniu syna Borysa będzie im za ciasno w małym, dwupokojowym mieszkaniu, które zajmowali wcześniej. Zapewne stać ich będzie na to, bo jeszcze przed wyjazdem Anety i Olka do Wiednia mówiło się, że zdolny, ceniony chirurg ortopeda w prywatnej klinice ma zarobić fortunę na zaledwie półrocznym kontrakcie. A może Chodakowskim zamarzy się duży dom pod Warszawą, w którym ich syn Borys będzie dorastał pod czujnym okiem babć - Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) i Iwony (Hanna Śleszyńska)?

Sprawdź też: M jak miłość. Nowy wygląd Mateusza Mostowiaka. Rejs do Afryki zrobi z niego prawdziwego twardziela! - ZDJĘCIA

To się okaże w "M jak miłość" po wakacjach 2022, ale na pewno Aneta w eleganckim mieszkaniu czułaby się jak ryba w wodzie. Żona Olka ceni sobie luksus, wygodne życie, a wyjazd do Wiednia była dla niej sporym wyzwaniem. Zwłaszcza, że po narodzinach Boryska na nią spadła opieka nad dzieckiem, bo Chodakowski skupił się na pracy i rozwoju swojej kariery.

M jak miłość. Będzie rozwód Magdy i Andrzeja w nowym sezonie? Zaczną się ostre negocjacje
Najnowsze