M jak miłość. Kolejna wpadka z dzieckiem w nowym sezonie. Fani zauważyli bzdurę z synem Anety

i

Autor: Instagram M jak miłość. Kolejna wpadka z dzieckiem w nowym sezonie. Fani zauważyli bzdurę z synem Anety

M jak miłość

M jak miłość. Kolejna wpadka z dzieckiem w nowym sezonie. Fani zauważyli bzdurę z synem Anety

2022-07-22 20:09

Aneta (Ilona Janyst) zagości na dobre w "M jak miłość" po wakacjach 2022! Wątek Chodakowskich wróci po przerwie, kiedy to Aneta i Olek (Maurycy Popiel) przebywali za granicą, gdzie przyszedł na świat ich pierwszy syn Borys (Tymon Szkopek). Kontakt z bliskimi utrzymywali głównie przez Internet, a teraz znów pojawią się w Warszawie i zostaną na dłużej. Niestety w "M jak miłość" znów pojawia się wpadka, co odkryli fani pod postem na Facebooku Superseriali. Widzowie doszukali się głupoty w scenariuszu z dzieckiem Anety w roli głównej.

Wpadka w "M jak miłość" po wakacjach 2022! Chodzi o dziecko Anety i Olka

Nie da się ukryć, że w "M jak miłość" co jakiś czas zauważane są wpadki w scenariuszu, a widzowie nie tracą czujności. Teraz zauważyli nieścisłość w wątku Chodakowskich, którzy wrócą z Austrii do Warszawy. Aneta i Olek pojawili się u Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) już w poprzednich odcinkach "M jak miłość", ale dopiero w nowym sezonie serialu ich wątek wróci na dobre. Świeżo upieczeni rodzice będą się uczyć wychowywana synka, a z pomocą przyjdą m.in. babcie, czyli Iwona (Hanna Śleszyńska) i Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska).

Widzowie "M jak miłość" i obserwatorzy strony Superseriali na Facebooku są jednak czujni i zwracają uwagę na wpadkę, któa będzie miała miejsce w nadchodzących odcinkach. Chodzi o fakt powrotu Anety do pracy. Wiadomo już, że Chodakowska nie wytrzyma długo bez spełniania się jako lekarka i szybko powróci do kliniki Argasińskiego (Karol Strasburger). Są już nawet zdjęcia Chodakowskiej w towarzystwie m.in. Jerzego, Kasi (Paulina Lasota) czy Arka (Mikołaj Bartosiewicz).

Sprawdź też: M jak miłość. 40. urodziny braci Mroczków! Tak zmienili się Piotrek i Paweł od początku serialu! - WIDEO, ZDJĘCIA

Aneta wraca do pracy w "M jak miłość" po wakacjach, a fani oburzeni

Widzowie "M jak miłość" zwracają uwagę na fakt, że czas od porodu do powrotu do pracy w przypadku Anety jest śmiesznie krótki. Fani są zdziwieni, że serial tak odbiega od rzeczywistości, a Aneta nie będzie zajmowała się noworodkiem, tylko wybierze karierę lekarki. 

- Wroci do pracy , tuz po porodzie ...czyli po 20 minutach !!! To taka dobra , Polska Pracownica ...PRZODOWNICA ... - burzy się jedna z osób pod postem na Facebooku Superseriali (pisownia oryginalna). 

I faktycznie, chociaż "20 minut" to przesada, to trzeba przyznać, że czas między porodem a powrotem Chodakowskiej do pracy jest bardzo krótki. 

Przeczytaj: M jak miłość. Mikołaj Roznerski przyłapany na czułościach z miłością swojego życia! To już nie jest Adriana Kalska - ZDJĘCIA

Aneta jak Patrycja w "M jak miłość"? 

Ciąże, porody i wiek dzieci w serialach zawsze budzi kontrowersje. Patrycja w "M jak miłość" również za długo była w ciąży i już wtedy zauważono, że Chodakowska zaszła w ciążę dużo później niż Argasińska, a urodziły w podobnym czasie. Teraz Aneta chwilę po porodzie wróci do pracy jako lekarz, co dziwi fanów. Fani zauważają wpadki w "M jak miłość" także w przypadku innych bohaterów. Od dawna kontrowersyjny wydaje się wiek Basi (Karina Woźniak) i Dawida (Iwo Wiciński), którzy grają 13-latków, a w prywatnym życiu są właściwie dorośli. Woźniak ma lat 17, Wiciński 18. Nieuniknione są nieporozumienia między czasem w serialu, a czasem rzeczywistym. 

Ostatnie sceny w M jak miłość. Tak skończy się wątek Anety i Aleksandry w nowym sezonie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze