M jak miłość. Nowe dziecko w rodzinie Mostowiaków! Tylko Ula pozna prawdę

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Nowe dziecko w rodzinie Mostowiaków! Tylko Ula pozna prawdę

M jak miłość. Nowe dziecko w rodzinie Mostowiaków! Tylko Ula pozna prawdę

2021-07-30 11:29

Mostowiakowie z "M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych klanów w Polsce. Jak się okaże, nastąpią spore zmiany w legendarnej rodzinie. W najnowszych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021, Barbara (Teresa Lipowska) i Ula (Iga Krefft) będą miały pełne ręce roboty. Wszystko przez nowe dziecko, któremu trzeba będzie pomóc. Wiadomo, że Mostowiakowie pomocy nie odmawiają, ale tym razem mogą zaplątać się w bardzo niefortunny splot zdarzeń i pożałować decyzji. Po raz kolejny sąsiad Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) doprowadzi do wielkiego zamieszania i afery.

Mostowiakowe z "M jak miłość" zaplątani w aferę z dzieckiem 

Wkrótce w "M jak miłość" rozpocznie się wielkie zamieszania, a wszystko za sprawą maleństwa, które pojawi się w Grabinie. Rodzina Mostowiaków nigdy nie zostawia ludzi w potrzebie, a szczególnie jeśli chodzi o sąsiadów i znajomych. Traktują bliskich jak członków klanu, więc nic dziwnego, że Ula i Barbara zainteresują się losem Oli (Justyna Karłowska) i jej nowonarodzonego dziecka. Kobieta w poprzednich odcinkach "M jak miłość" zaszła w ciążę z grabarzem Leonem (Dariusz Toczek), który zostawi kobietę i noworodka na pastwę losu. 

Obok takiej zniewagi Ula i Barbara nie będą mogły przejść obojętnie. Także Tadeusz, do którego Ola wyraźnie coś czuje, zainteresuje się kobietą i jej dzieckiem. W 1596 odcinku "M jak miłość" usłyszy rozmowę Uli i Bartka (Arkadiusz Smoleński) i dowie się, że Ola ma problemy z mieszkaniem, bo właścicielka chce wyrzucić ją na bruk. 

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

Wkrótce w "M jak miłość" grabarz Leon przekaże pieniądze na dziecko Barbarze i na tym jego rola ojca prawdopodobnie się zakończy. Kwota nie starczy jednak na otrzymanie noworodka, więc Ola zacznie mieć poważne problemy finansowe. Ula w najnowszych odcinkach "M jak miłość" spróbuje namówić ją do wyciągnięcie alimentów od Leona i przy okazji dowie się, że znajoma jest bardzo zainteresowana Tadeuszem. Sąsiad spróbuje pomóc kobiecie i pójdzie do właścicielki jej mieszkania.

- To pani dom, prawda? Jestem znajomym Oli Majewskiej. Chciałbym z panią zamienić dwa słowa... - powie Tadeusz.  - Znajomy, mówi pan?... Znaczy się - tatuś? - zapyta sarkastycznie kobieta. 

Przeczytaj: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

Sąsiad Mostowiaków z "M jak miłość" usłyszy, że właścicielka lokum jest zdecydowana na wyrzucenie Oli. 

- Grosze płaciła, nie podnosiłam jej czynszu, bo co ona u nas na wsi na tych paznokciach zarobi... No, ale w tej sytuacji nie miałam wyjścia, musiałam wypowiedzieć jej umowę... - powie właścicielka. - Musiała pani? - dopyta Tadeusz.  - Co miałam zrobić? Małe dziecko, kąpiele, prąd - to wszystko kosztuje... Pralka chodziła na okrągło. Wie pan, jak mi rachunki wzrosły? A lokatorka nie zgadza się na podwyżkę czynszu - wyliczy kobieta. - Jeśli o to chodzi... Na pewno jakoś się dogadamy - powie Tadeusz i w tajemnicy pomoże Oli. 

Wygląda na to, że Tadeusz sprowadzi na siebie i Mostowiaków nowy obowiązek w pomocy w wychowaniu dziecka Oli. 

Najnowsze