M jak miłość. Niewiarygodne co Piotrek robi w godzinach pracy. Mało kto tak potrafi

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram M jak miłość. Niewiarygodne co Piotrek robi w godzinach pracy. Mało kto tak potrafi

M jak miłość. Niewiarygodne co Piotrek robi w godzinach pracy. Mało kto tak potrafi

2021-07-29 15:36

Czasem aż trudno uwierzyć czym zajmują się gwiazdy "M jak miłość", kiedy są na planie serialu. Wydawałoby się, że skupiają się na odegraniu roli, ale tak nie było w przypadku Piotrka (Marcin Mroczek). Niewiele osób wie, że gwiazda "M jak miłość" ma ukryty talent i ćwiczy pewną bardzo unikatową umiejętność. Aktor podzielił się z fanami swoją nową zabawą, której poświęca czas na planie "M jak miłość". Mało kto to potrafi, a serialowy Piotrek ujawnia swój mały sekret. Nie on pierwszy oddaje się dziwnym zajęciom podczas nagrywania scen do kolejnych odcinków serialu.

To tak wygląda praca na planie "M jak miłość"? Niewiarygodne co wyprawia serialowy Zduński 

Na planie "M jak miłość" bywa wesoło. Trudno stwierdzić czy to wakacyjny humor uderzył niektórym do głowy, czy może nuda w przerwie kolejnych ujęć. Można odkryć, że Piotrek z "M jak miłość" posiada wiele ukrytych talentów, które ćwiczy w godzinach pracy. Tym razem Marcin Mroczek pochwalił się rzadką umiejętnością, która sprawia mu wiele frajdy. Serialowy Zduński zrelacjonował na swoim profilu na Instagramie, że podczas przebywania na ul. Deszczowej, w garniturze i podczas pracy, ćwiczy układanie kostki Rubika. 

- Już się chwaliłem, ale od jakiegoś czasu układam kostkę Rubika. Uczę się tak naprawdę układać kostkę, dzisiaj kilka razy mi się udało - chwali się gwiazda "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość przerwane. Kinga Zduńska nie może nagrać przez jeden istotny szczegół - WIDEO

M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

Piotrek z "M jak miłość" posunął się o krok dalej i sfotografował się na planie ze swoją zabawką. W tle widać pracującą ekipę i ustawianie kamer, ale Zduński skupił się raczej na ćwiczeniu układanki, niż wcielaniem się w rolę Piotrka. Nagrał cały proces układania kostki Rubika i przedstawił, że wcale nie jest to łatwe. Przyznał też, że potrzebuje już nieco lepszej kostki, niż "takiej zwykłej z kiosku". Można więc sądzić, że plan zdjęciowy "M jak miłość" służy mu w rozwoju nowej pasji. Tylko co na to scenarzyści? 

Przeczytaj: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdy "M jak miłość" zajmują się dość nietypowymi zajęciami na planie serialu. Całkiem niedawno to Barbara Kurdej-Szatan pokazała, że zamiast wcielać się w rolę Joasi Chodakowskiej, jest skupiona na oglądaniu meczu. Miało to miejsce podczas trwania Euro 2020, a mało kto się spodziewał, że aktorka tak lubi piłkę nożną. Ona czy serialowy Zduński mają jednak na tyle ugruntowaną pozycję w "M jak miłość", że trudno sobie wyobrazić serial bez nich. Może właśnie z tego powodu mogą zajmować się na planie swoimi prywatnymi zainteresowaniami. 

Najnowsze