M jak miłość. Niebywałe szczęście Anity. Melania Grzesiewicz chwali się radosną nowiną! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Niebywałe szczęście Anity. Melania Grzesiewicz chwali się radosną nowiną! - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Niebywałe szczęście Anity. Melania Grzesiewicz chwali się radosną nowiną! - ZDJĘCIA

2022-08-04 10:42

Melania Grzesiewicz dołączyła do obsady „M jak miłość” stosunkowo niedawno, ale widzowie pokochali ją za rolę ukochanej Gryca (Marcin Bosak). Kamil i Anita tworzą zgraną parę, chociaż początki tej relacji nie były łatwe. Melania Grzewsiewicz często publikuje materiały zza kulis „M jak miłość”, a ostatnio pochwaliła się niebywałym szczęściem, które zagościło w jej życiu. Pozuje uśmiechnięta, wypoczęta, zadowolona i z radością ogłasza dobrą nowinę. Aktorka podzieliła się z fanami swoim prywatnym czasem, który spędza w wyjątkowy sposób

Gwiazda „M jak miłość” dzieli się z fanami cudownym czasem

Melania Grzesiewicz występuje w „M jak miłość” od niedawna, ale jej wątek został bardzo dobrze odebrany przez widzów, więc w kolejnych odcinkach „M jak miłość” widzowie będą mogli śledzić losy Laskowskiej i Gryca oraz jego córeczki Poli (Hanna Nowosielska). Melania Grzesiewicz lubi publikować relacje zza kulis „M jak miłość” i kiedy tylko jest obecna na planie, zazwyczaj czymś podzieli się z widzami. Odpowiada też na pytania fanów, a oni mogą dowiedzieć się więcej o gwieździe „M jak miłość”. Tym razem aktorka podzieliła się z widzami prywatnym zdjęciem z wakacji, gdzie ogłasza, że panuje u niej pełny relaks i jest bardzo szczęśliwa!

- Luuuz bluuuz mam wakacje ☀️ #vacay – napisała aktorka pod zdjęciem, gdzie pozuje niebywale uśmiechnięta i zadowolona.

Przeczytaj też: Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

Anita i Kamil w nowym sezonie „M jak miłość”. Co dalej z rolą Melanii Grzesiewicz?

Oczywiście, Melania Grzesiewicz pojawi się w „M jak miłość” po wakacjach 2022 i wystąpi w roli Anity. U sekretarki i prawnika nastąpi trochę zmian, ale póki co raczej nie będzie mowy o jakimś kryzysie. Anita i Kamil zaangażują się w pomoc Budzyńskim, bo Magda (Anna Mucha) dowie się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) i rozpęta się afera. Wygląda na to, że grupa przyjaciół z „M jak miłość” podzieli się na dwa obozy. Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) staną za Magdą, Anita i Kamil a za Andrzejem.

Mało tego, w „M jak miłość” po wakacjach 2022 w życiu prawnika i jego ukochanej nadal będzie obecna Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Werner (Jacek Kopczyński) przedstawi wszystkim kolejną miłość, a Anita i Kamil popracują nad swoją relacją. Kiedy w poprzednich odcinkach „M jak miłość” Anita próbowała odejść od prawnika, ten zrozumiał, że kobieta jest jego wielką miłością i klękał przed nią, by ta go nie zostawiała. Pojawiły się nawet oświadczyny, ale póki co nie ma mowy o ślubie. Żadne z nich nie wspominało o przygotowaniach do ceremonii, ale może kolejne odcinki „M jak miłość” przyniosą rozwiązanie i widzowie wreszcie zobaczą, jak Anita, Kamil i Pola stają się wielką rodziną.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Basi po śmierci Zenka! Nie wyjedzie do Adama i zrezygnuje z walki o Jasia?

Na występ gwiazdora M jak miłość przyszły 2 osoby! A i tak Marcin Mroczek jest zadowolony
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze