M jak miłość po wakacjach. Anita i Kamil założą rodzinę?! Ukochana Gryca zdradziła, co się wydarzy - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach. Anita i Kamil założą rodzinę?! Ukochana Gryca zdradziła, co się wydarzy - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Anita i Kamil założą rodzinę?! Ukochana Gryca zdradziła, co się wydarzy - ZDJĘCIA

2022-07-22 21:55

Anita (Melania Grzesiewicz) z "M jak miłość" zdradza, co dalej z wątkiem Kamila (Marcin Bosak) i Poli (Hanna Nowosielska). Melania Grzesiewicz pozostaje w kontakcie z obserwatorami i lubi się z nimi dzielić nowinkami zza kulis serialu. Teraz serialowa Laskowska dała znać, co wydarzy się w życiu Kamila, który jest szczęśliwy jak nigdy. Dawno nie był tak dojrzały, ułożony, spokojny. Wszystko zawdzięcza pojawieniu się córeczki i ukochanej, chociaż początek ich miłości wcale nie był prosty. Zobacz ZDJĘCIA i sprawdź sporo nowości, które zdradziła aktorka.

Anita i Kamil będą prawdziwą rodziną w "M jak miłość" po wakacjach?! Co się wydarzy? 

Anita i Kamil może nie są ze sobą wybitnie długo w "M jak miłość", ale za to żyją bardzo intensywnie. Widzowie na pewno pamiętają, że na początku znajomości sekretarka i prawnik nie bardzo za sobą przepadali, a Gryc pozwalał sobie na niezbyt przyjemne teksty w kierunku koleżanki z pracy. Wszystko zmieniło się po pojawieniu się Poli, która postawiła życie Kamila do góry nogami. Anita pomagała mężczyźnie w opiece nad małą córeczką, a potem zrodziło się między nimi uczucie. 

Teraz Melania Grzesiewicz to prawdziwa gwiazda "M jak miłość", kobieta zyskała dużą sympatię widzów i często dzieli się relacjami zza kulis serialu. Tak było i tym razem, bo aktorka zdecydowała się zrobić na profilu Q&A, czyli pytania i odpowiedzi na pytania fanów. Z tego wyniknęło kilka ciekawych rzeczy, a Grzesiewicz zdradził, co dalej z Kamilem i Polą. 

Sprawdź też: Kamil z M jak miłość o strasznej chorobie. Marcin Bosak musi się leczyć przez zepsute jedzenie! Przeszedł operację wycięcia guza, a teraz usłyszał taką diagnozę - ZDJĘCIA

Co wydarzy się u Anity i Kamila w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej?

U Anity i Kamila zapanuje sielanka w "M jak miłość" po wakacjach 2022. Tak przynajmniej wygląda to na nagraniach Melanii Grzesiewicz, która pokazała zdjęcie z Polą i Kamilem z planu "M jak miłość", na którym wydaje się bardzo zadowolona z życia.

- Czy będzie Anita i Kamil w nowym sezonie Mjm? - pyta jedna z obserwatorek. - No oczywiście, że tak! - napisała aktorka i pokazała nagranie z Polą w roli głównej. Wydaje się więc, że przed Anitą i Kamilem rewelacyjny czas, rodzinny i ciepły. 

Przeczytaj: Padł ostatni klaps na planie M jak miłość! Czy to już koniec? - ZDJĘCIA

Serialowa Anita zdradza, jak pracuje się jej na planie "M jak miłość"

Anita z "M jak miłość' udowodniła, że u Kamila i Poli będzie wszystko w porządku, ale też zdecydowała się odpowiedzieć na jedno z pytań, które dotyczyło pracy na planie serialu.

- Pracuje się wspaniale, naprawdę życzyłabym sobie, żeby wszystkie plany w Polsce były tak życzliwe i profesjonalne :) Większość naszych lokacji jest pod Warszawą, nasz serialowy dom również :) istnieje naprawdę i wygląda dokładnie tak samo - przyznaje aktorka i to tylko pokazuje, że Anita i Kamil szczęśliwi w domu przy Deszczowej.

M jak miłość. Anna ujawniła, gdzie odbędzie się ostatnia scena Magdy w serialu! Niesamowite widoki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze