Padł ostatni klaps na planie M jak miłość! Czy to już koniec? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Padł ostatni klaps na planie M jak miłość! Czy to już koniec? - ZDJĘCIA

M jak miłość

Padł ostatni klaps na planie M jak miłość! Czy to już koniec? - ZDJĘCIA

2022-07-22 12:20

Gwiazdy "M jak miłość" właśnie ogłosiły, że to już koniec zdjęć na planie i nareszcie udają się na zasłużony odpoczynek. Fanów pożegnali m.in. serialowa Magda Budzyńska (Anna Mucha), Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) i Lilka Mostowiak (Monika Mielnicka). Co to oznacza dla fanów "M jak miłość"? Czyżby właśnie zakończyły się ZDJĘCIA do serialu w ogóle? Ujawniamy cała prawdę - zobacz koniecznie ostatnie ZDJĘCIA z planu sagi rodu Mostowiaków w GALERII!

"M jak miłość". Koniec pracy na planie! Co się stało? Czy będą nowe odcinki po wkacjach?

Gwiazdy "M jak miłość" ogłosiły, że zakończyły pracę na planie serialu. We wzruszający sposób pożegnał się z fanami grający od 22 lat Piotrka Zduńskiego Marcin Mroczek. Serialowa Magda, czyli Anna Mucha popadła w nostalgię nad faktem, że to już koniec... Skąd te pożegnania? Czy nie powstanie więcej odcinków sagi rodu Mostowiaków?

Gwiazdy "M jak miłość" zeszły z planu

Najważniejsi aktorzy "M jak miłość" zeszli z planu i nie będą już kręcili nowych odcinków. Anna Mucha i Marcin Mroczek zdradzili przy tym, gdzie kręcili swoje ostatnie sceny. Co to oznacza dla fanów wyczekujących nowych odcinków z ulubionymi bohaterami po wakacjach?  

Zobacz też: Kamil z M jak miłość o strasznej chorobie. Marcin Bosak musi się leczyć przez zepsute jedzenie! Przeszedł operację wycięcia guza, a teraz usłyszał taką diagnozę - ZDJĘCIA

- I słuchajcie, to był nasz ostatni dzień zdjęciowy, ostatnia scena w Emce - zdradził Marcin Mroczek na planie "M jak miłość".

My dzisiaj jesteśmy w tak pięknych okolicznościach przyrody, proszę bardzo, zobaczcie, jak jest cudownie - mówiła Magda z "M jak miłość" - Dzisiaj ostatni dzień kręcenia - dodała gwiazda.

Mucha i Mroczek wszystko wyjaśnili

Na szczęście Mucha i Mroczek do swoich wypowiedzi na końcu dodali po jeszcze jednym, uspokajającym i wyjaśniającym zdaniu. -  Oczywiście, ostatni dzień przed wakacjami - powiedziała Magda z "M jak miłość". - Ekipa "B" zaczyna swój urlop - wytłumaczył Marcin Mroczek, - Kończymy dzisiaj w Zalesiu Górnym. W ogóle super miejsce. Trzymajcie się, udanych wakacji... Ale! My się będziemy słyszeć, ale z ekipą nie - dodał aktor i potwierdził, że nadal będzie aktywny na swoim profilu na Instagramie, ale już nie doda relacji z planu "M jak miłość", a raczej z urlopu. 

Nie przegap: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

M jak miłość. Anna ujawniła, gdzie odbędzie się ostatnia scena Magdy w serialu! Niesamowite widoki
Najnowsze