M jak miłość. Nie będzie ślubu Pawła i Franki! Te zdjęcia nie pozostawią złudzeń. Rzuci Zduńskiego dla bandyty Krzyśka?

i

Autor: Instagram M jak miłość. Nie będzie ślubu Pawła i Franki! Te zdjęcia nie pozostawią złudzeń. Rzuci Zduńskiego dla bandyty Krzyśka?

M jak miłość. Nie będzie ślubu Pawła i Franki! Te zdjęcia nie pozostawią złudzeń. Rzuci Zduńskiego dla bandyty Krzyśka?

2021-08-12 12:38

Rozstanie zamiast ślubu w "M jak miłość"?! Wszystko wskazuje na to, że Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach nie będą małżeństwem, a ślub nie dojdzie do skutku. Do internetu właśnie wyciekły zdjęcia wskazujące na to, że narzeczona Zduńskiego znów będzie blisko ze swoimi byłym, bandytą Krzyśkiem (Michał Chruściel). Będą trzymać się za ręce, a Franka będzie patrzeć na Krzyśka z fascynacją, która nie ma nic wspólnego ze strachem jaki jeszcze nie dawno czuła do przestępcy. A do tego jest ujęcie z "M jak miłość", na którym widać jak Franka odchodzi od Pawła...

Czy Paweł i Franka w "M jak miłość" po wakacjach 2021 rozstaną się przed ślubem?

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" nie dojdzie do skutku! Wszystko wskazuje na to, że bandyta Krzysiek, który już w wieczór zaręczyn tej pary przysiągł sobie, że ich szczęście nie potrwa długo zrealizuje swój plan. Były narzeczony Franki w nowym sezonie "M jak miłość" będzie kręcił się w wokół niej jak cień. A do tego obmyśli perfidną intrygę jak rozdzielić, w którą wciągnie Majkę (Laura Samojłowicz), nową przyjaciółkę Franki, byłą ukochaną Pawła, z którą góralka będzie pracowała w bistro "Nasz Zielony Sad".

Zdjęcia zza kulis "M jak miłość" nie pozostawiają wątpliwości, że w związku Franki i Pawła będzie się źle działo. Nie dość, że przeżyją żałobę w związku ze śmiercią bliskiej osoby, to jeszcze ich uczucie zostanie wystawione na ciężką próbę! Krzysiek postara się o to, by pokazać France, że Paweł nie nadaje się na męża i to z nim będzie najszczęśliwsza. Jak tego dokona bandyta, który dopiero co siedział w więzieniu za kradzieże i rozbije? W przeszłości przestępca posunął się do porwania Franki, groził niedoszłej żonie, ale w nowych odcinkach "M jak miłość" idealnie odegra rolę nawróconego zbira!

Nie przegap: M jak miłość. Rewolucja u Budzyńskich! Oto nowa córka Andrzeja i Magdy. Co się stanie z Anią? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Franka rzuci Pawła! Ślubu nie będzie, bo Krzysiek dopnie swego

Nie przegap: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę?

Franka i Krzysiek w "M jak miłość" na romantycznej randce, trzymając się za ręce. Czułe spojrzenia narzeczonej Zduńskiego posyłane do byłego kochanka, aż wreszcie rozstanie Pawła z ukochaną! To sceny, które rozegrają się w "M jak miłość" późną jesienią, a których kulisy niedawno pokazał Michał Chruściel na Instagramie. Teraz światło dzienne ujrzały też zdjęcia smutnej Franki,która nie zrobi nic, by zatrzymać przy sobie Pawła. A o to przecież będzie chodziło Krzyśkowi.

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" nie został jeszcze nakręcony, a ponieważ odcinki serialu powstają z wyprzedzeniem nawet czterech miesięcy, to na pewno do końca tego roku ta para nie powie sobie "tak". O ile w ogóle zostanie małżeństwem, bo Krzysiek nie odpuści ani na chwilę.

Najnowsze