M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki zostanie porwany?! Ktoś się pod niego podszywa!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki zostanie porwany?! Ktoś się pod niego podszywa!

M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki zostanie porwany?! Ktoś się pod niego podszywa!

Sensacyjny zwrot akcji w "M jak miłość"! Ujawniamy szokującą prawdę na temat losów Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała)! Nowe fakty na temat wnuka Barbary (Teresa Lipowska) poznany w drugim powakacyjnym odcinku serialu. Co ciekawe tajemniczy gość posługujący się dowodem osobistym Mateusza znajdzie się wcale nie w Gdyni, do której wyruszy Mateusz z przypadkowym kierowcą TiR-a, a w mieście na drugim końcu Polski! Jak potoczyły się losy zdradzonego przez Lilkę (Monika Mielnicka) Mostowiaka? Gdzie tak naprawdę jest Mateusz w "M jak miłość"?

"M jak miłość". Kto podszywa się pod Mateusza Mostowiaka? 

W 1596 odcinku "M jak miłość, drugim po wakacjach 2021 dowiemy się szokującej prawdy na temat młodego Mostowiaka! Kto ją ustali - policja, czy działający na zlecenie Barbary Marcin (Mikołaj Roznerski) z Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski)? Zaraz po wakacjach dowiemy się, że załamany zdradą Lilki Mateusz na szczęście nie skoczył do rzeki w Grabinie, tylko odjechał w stronę Gdyni z zatrzymanym przypadkowo kierowca. Czy ten facet coś zrobi Mateuszowi i będzie się pod niego podszywał?  

Według portalu swiatseriali.interia.pl w drugim po wakacjach odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że tajemniczy mężczyzna posługujący się dowodem osobistym Mateusza Mostowiaka zamelduje się w jednym z hoteli we Wrocławiu! Jednak uwagę obsługi zwróci jeden szczegół, który dla wszystkich widzów serialu od razu wyda się podejrzany! Czy to możliwe, żeby wnuk Barbary (Teresa Lipowska) sam zrobił sobie coś takiego?

Zobacz też: Ula z "M jak miłość" od lat walczy z poważną chorobą psychiczną! Iga Krefft żałuje, że przez serial nie zaczęła się na czas leczyć - ZDJĘCIA

​​​​​​Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę
M jak miłość: Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Barbara (Teresa Lipowska)

W 1596 odcinku "M jak miłość", który TVP2 wyemituje 8 września, młody mężczyzna ubrany w charakterystyczną kraciastą kurtkę Mateusza, którą widzieliśmy w finale ostatniego sezonu serialu,  zjawi się we wrocławskim hotelu. Chłopak wylegitymuje się dowodem osobistym na nazwisko Mateusz Mostowiak!

 - Pan Mateusz Mostowiak... Pokój za moment będzie gotowy, zechce pan jeszcze chwilę poczekać? Dosłownie trzy minuty - powita gościa recepcjonistka (Urszula Pietrzyk). 

Młody mężczyzna nie odezwie się ani słowem w 1596 odcinku "M jak miłość". Jednak recepcjonistka zauważy, że gość ma na dłoni tatuaż! Czy to możliwe, żeby to był Mateusz?

Nie wiadomo jeszcze, czy recepcjonistka we Wrocławiu zezna na policji w "M jak miłość", że poszukiwany mężczyzna zameldował się u niej. Być może do akcji poszukiwawczej wkroczą też media i kobieta odpowie na apel, aby osoby, które widziały Mateusza Mostowiaka, zgłosiły się do organów ścigania. Niewykluczone też, że we wrocławskim hotelu pojawi się Marcin, który jak nikt inny potrafi wytropić ślady zaginionej osoby.

Ale kto tak naprawdę zamelduje się w hotelu? Czy tajemniczy facet w "M jak miłość" to człowiek, który porwał młodego Mostowiaka, okradł go i teraz się pod niego podszywa? To wyjaśniałoby, dlaczego w Gdyni pojawi się informacja, że Mateusz Mostowiak zaciągnął dużą pożyczkę... Czy Mateusz jeszcze żyje?

Czytaj także: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

M jak miłość: Barbara (Teresa Lipowska), Mateusz (Krystian Domagała), Lucjan (Witold Pyrkosz)

i

Autor: MTL Maxfilm Tak, to Krystian Domagała, jako mały Mateusz na kolanach babci Barbary prawie 20 lat temu!
Najnowsze