M jak miłość

M jak miłość. Marcin zobaczy jak Iza zabawia się z asystentem Radkiem! Wygarnie żonie co o niej myśli - WIDEO

2022-11-18 8:41

W "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) zdradzi Marcina (Mikołaj Roznerski) z asystentem Radkiem (Philippe Tłokiński), ale zanim to nastąpi czujny Chodakowski zauważy, co się dzieje między żoną i "kolegą" z redakcji "Głosu Gródka". Już pierwsze spotkanie Marcina z Radkiem w 1688 odcinku "M jak miłość" będzie wskazywało na to, że jest z Izą wyjątkowo blisko. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" podstępny Radek wykorzysta kryzys u Izy i Marcina, żeby uwieść szefową. Niespodziewanie Chodakowski zjawi się w redakcji i na własne oczy zobaczy jak ukochana zabawia się z asystentem. Mamy te sceny w "Kulisach serialu M jak miłość".

Iza i Marcin z "M jak miłość" rozstaną się z powodu Radka? Zdradzi z nim męża i odsunie się od dzieci!

Zdrada Izy w "M jak miłość" nastąpi w momencie, kiedy małżeństwo z Marcinem pogrąży się w kolejnym kryzysie. Ponad rok temu  w"M jak miłość" Chodakowscy byli o krok od rozwodu! Wyprowadzka Izy z dziećmi do Gródka, chorobliwa zazdrość Marcina o żonę, długa separacja, aż wreszcie małżeńska terapia i walka o miłość doprowadziły do tego, że Iza i Marcin uratowali swoją rodzinę. Wtedy wydawało się,że nikt i nic ich nie rozdzieli. Ale ostatnio między małżonkami znów zaczęło się coś psuć. Decyzją Izy, którą Marcin niechętnie zaakceptował, postanowili jeszcze przez jakiś czas żyć osobno. Tyle tylko, że ta rozłąka nie wyjedzie Chodakowskim na dobre, bo dla Izy rodzina, dzieci i mąż przestaną być  najważniejsi.

- Iza stara się robić dobrą minę do złej gry. Zatraciła się w pracy. Próbuje wykorzystać tę chwilę. Ma szansę się wykazać. Nie potrafi odpuścić. I to jest ten problem... Oczywiście Iza ma poczucie winy. Odbywa się to kosztem rodziny. Ta sytuacja przerasta ją - powiedziała Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Cierpliwość Marcina skończy się już w 1688 odcinku "M jak miłość" kiedy pozna Radka i odkryje, że to właśnie przez asystenta Izy muszą odwołać wakacyjny wyjazd z dziećmi nad morze. Później będzie tylko gorzej. Mimo zapewnień Izy, że to sytuacja przejściowa, że nie będzie wiecznie z dala od męża i dzieci.

- Marcin jest bardzo cierpliwy. Iza cały czas coś przekłada, coś gorącego się zazwyczaj dzieje. To wytrąca go z równowagi, bo to nie chodzi o niego, ale też o dzieci. Marcin ma to z tyłu głowy, żeby jednak uważać. Widzi, co może się wydarzyć - zapowiedział Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Bo Radek w kolejnych odcinkach "M jak miłość" stanie się dla Izy kimś więcej niż asystentem, kolegą z pracy, który odciąży ją w wielu obowiązkach w redakcji "Głosu Gródka". - Pojawia się Radek, który staje się jej prawą ręką. Traktuje go tylko jak kolegę z pracy. Natomiast ona wpadła mu w oko. Iza zdaje sobie sprawę z tego, że Marcin traci cierpliwość. Ma też powody ku temu. Czas leci, oni oddalają się od siebie. Nie wiadomo jak to się wszystko potoczy - powiedziała Adriana Kalska.

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" Marcin przyjedzie do Izy do Gródka i zobaczy jak żona świetnie się bawi z Radkiem. Kosztem rodziny, dzieci i narażając także ich miłość. Usłyszy także od żony, że musi zostać dłużej w pracy. - Na co potrzebujesz więcej czasu? Żeby ćwiczyć układy taneczne z Radkiem?! Nie ma cię przez całe lato w domu! Przełożyliśmy nasz wyjazd wakacyjny ze względu na ciebie! Odkąd tu pracujesz to jest ciągle to samo. Musisz coś wybrać, musisz zrobić korektę, musisz się spotkać...

- Tak, bo na tym polega moja praca! - krzyknie oburzona Iza, od której wkrótce w "M jak miłość" odwrócą się nawet dzieci - Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska).

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze