M jak miłość. Maja i Szymek odwrócą się od Izy! Wyprą się matki, bo ona wybierze asystenta Radka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Fim M jak miłość. Maja i Szymek odwrócą się od Izy! Wyprą się matki, bo ona wybierze asystenta Radka - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Maja i Szymek odwrócą się od Izy! Wyprą się matki, bo ona wybierze asystenta Radka - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-17 8:47

Niebawem w "M jak miłość" nastąpi rozłam rodziny Chodakowskich! Jeśli ktoś myślał, że podczas sprawy z Janem Bosackim (Dariusz Kordek) Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) się kłócili, to musi poczekać na przebieg sprawy z asystentem Radkiem (Philippe Tłokiński). W "M jak miłość" dopiero zaczną się kłótnie Chodakowskich o rodzinę, pracę, wspólny czas. Maja (Laura Jankowska) i Szymek (Staś Szczypiński) nie wybaczą matce, że wybiera dziennikarza z USA, a nie swoją rodzinę! Dzieci tak zżyją się z ojcem, że odwrócą się od załamanej Chodakowskiej.

Maja i Szymek odwrócą się od matki w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

W małżeństwie Izy i Marcina znów zagości kryzys... Chociaż nikt się tego nie spodziewał, bo sprawa z Bosackim dała im popalić, a dopiero całkiem niedawno przepracowali swoje uczucia na terapii, teraz okaże się, że tajemniczy Radek zniszczy wszystko! - Życie na odległość sprawia więcej problemów niż miało sprawiać na początku. Oddalają się od siebie... Marcin stara się wspierać, chociaż jest coraz trudniej... - mówi Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". - Marcin jest bardzo cierpliwy, Iza cały czas coś przekłada, coś gorącego się zazwyczaj dzieje, to wytrąca go z równowagi, bo to nie chodzi tylko o niego, ale chodzi też o dzieci - dodaje serialowy Chodakowski. I faktycznie, kiedy Iza zatraci się w pracy, zapomni o najmłodszych pociechach i chociaż będzie jej głupio, nie da rady zrezygnować z pracy i zadbać o rodzinę. Maja i Szymek obrażą się, bo matka odwoła ich wspólny wyjazd nad morze. 

Podejrzany Radek z "M jak miłość" oddzieli Izę od dzieci i Marcina

Pojawienie się Radka w "M jak miłość" zwiastuje kłopoty, a cwany dziennikarz nie ukryje zainteresowania piękną żoną Marcina. Wykorzysta moment, w którym Iza oddali się od Marcina i dzieci i przypuści atak... - Pojawia się Radek, który staje się jej prawą ręką. Traktuje go tylko jako kolegę z pracy, natomiast ona gdzieś wpadła mu w oko...  - tłumaczy Kalska w "Kulisach M jak miłość". - Radek ma pare okazji żeby zobaczyć jak wygląda relacja (powierzchownie) między Marcinem i Izą i przychodzą pewne myśli - komentuje serialowy Radek. 

- Odkąd tu pracujesz to jest ciągle to samo! Musisz coś wybrać, musisz zrobić korektę, z kimś się spotkać - powie wściekły Marcin w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" co doprowadzi do afery. - Tak! Na tym polega moja praca - wybuchnie Chodakowska i dojdzie do ostrej kłótni, po której pocieszy ją Radek. 

- Myślę, że to jest do uratowania, tylko dwie strony muszą chcieć... Nie wiem czy Marcinowi starczy cierpliwości, czy ta miłość będzie tak silna, że oni to przetrwają - podsumowuje Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość". Zdradzamy, że u Chodakowskich dojdzie do zdrady, bo podstępny Radek wykorzysta okazję i pocałuje Izę.

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Najnowsze