M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1688: Marcin pozna tajemniczego Radka. Fotograf zacznie kręcić się przy samotnej Izie – ZDJĘCIA

2022-11-02 13:32

W 1688 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) pozna nowego znajomego Izy (Adriana Kalska). Chodakowska większość czasu spędza w Gródku, gdzie objęła stanowisko redaktor naczelnej, w zastępstwie za Annę (Diana Kadłubowska). Kariera nabierze tempa, a Marcin zauważy, że żona nawiązuje nowe znajomości. Osobiście przywita się z tajemniczym fotografem Radkiem (Philippe Tłokiński), który wyda się pełen energii i nie da się ukryć, że mężczyzna robi wrażenie na kobietach. Chodakowski ma się o kogo martwić?

"M jak miłość" odcinek 1688 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1688 odcinku "M jak miłość" do obsady powróci aktor Philippe Tłokiński, który zagra fotografa, nowego znajomego Izy. Niektórzy fani "M jak miłość" mogą kojarzyć tę postać, bo w 2013 roku Philippe Tłokiński wcielił się w rolę Krystiana, inżyniera, syna mordercy, a zarazem prześladowcę Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), zmarłej ukochanej Marcina (Mikołaj Roznerski), z którą ma syna Szymka (Staś Szczypiński). Philippe Tłokiński pojawi się w "M jak miłość" po latach, a w 1688 odcinku "M jak miłość" zagra Radka i nie będzie już mowy o jego poprzedniej roli. Co ciekawe, Chodakowski jakby zapomni, że w 2013 roku z Krystianem pracowała Kasia Mularczyk, a mężczyzna ją adorował i dopiero potem okazało się, że jest synem Jerzego Procia (Bartosz Dziedzic)! Bandyty i wujka Kasi, który trafił przez nią do więzienia i polował na nią przez wiele miesięcy. Wtedy właśnie pomógł Kasi Marcin i jak zawsze stanął na wysokości zadania. 

Marcin pozna Radka w 1688 odcinku "M jak miłość" i zapomni o przeszłości. Będzie nowy romans? 

Chodakowski przedstawi się fotografowi, ale nie będzie już mowy o wątku z 2013 r. Widocznie Philippe Tłokiński przyjmie zupełnie inną rolę. Tym razem okaże się dużym wsparciem dla Izy i jej działalności w "Głosie Gródka". Niebawem w "M jak miłość" Iza obwieści mężowi, że Anna na stałe rezygnuje z pracy jako redaktor naczelna, bo musi zająć się chorym synem w Szwecji. To okaże się duża szansa dla Chodakowskiej, ale pomysł nie przypadnie do gustu Marcinowi. Awans na stałe oznacza rzadkie bywanie w mieszkaniu w Warszawie i związek na odległość. W 1688 odcinku "M jak miłość" Chodakowski pozna Radka, który zrobi na nim dobre wrażenie, ale trzeba pamiętać, że mężczyzna na pewno nie pojawi się w wątku Izy bez powodu. Czyżby scenarzyści zdecydowali się namieszać i Radek poderwie Izę?! O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Póki co wiadomo już, że Radek stanie się oparciem dla Chodakowskiej w pracy i nie tylko.

M jak miłość. Powrót niewiernego Olka! Zabierze się za seksowną nianię Boryska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze