M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1688: Marcin dowie się co łączy Izę z dziennikarzem Radkiem z USA! Znów wpadnie w obsesyjną zazdrość o żonę - ZDJĘCIA

2022-11-07 21:56

W 1688 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) stanie się szaleńczo zazdrosny o asystenta Izy (Adriana Kalska), przystojnego, zdolnego dziennikarza, który przyjedzie z USA i zacznie pracować z Chodakowska w "Głosie Gródka". Brzmi znajomo? Rok temu Iza i Marcin byli o krok od rozwodu, bo on podejrzewał ją o zdradę i nie panował nad zazdrością. Historia znów się powtórzy w 1688 odcinku "M jak miłość" kiedy Iza przedstawi Marcinowi bliskiego współpracownika. Radek (Philippe Tłokiński) wyda się Chodakowskiemu mocno podejrzany. Zwłaszcza gdy zobaczy jak Iza reaguje na Radka. Co będzie się kryło za jego przyjazdem do Gródka i zainteresowaniem Izą? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1688 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1688 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1688 odcinku "M jak miłość" u boku Izy pojawi się nowy facet, dziennikarz Radek, którego zagra Philippe Tłokiński! Jeszcze przed startem obecnego sezonu "M jak miłość" Adriana Kalska pokazała zdjęcia z planu serialu z Tłokińskim i zapowiedziała emocjonujący wątek w życiu swojej bohaterki. Jak zapewne wielu fanów pamięta Philippe Tłokiński w obsadzie "M jak miłość" pojawił się już kilka lat temu, ale w zupełnie inne roli. W 2013 roku grał Krystiana, młodego inżyniera, syna mordercy, a zarazem prześladowcę Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), zmarłej ukochanej Marcina.

Co połączy Izę z asystentem Radkiem w "M jak miłość"?

Od 1688 odcinka "M jak miłość" zagra Radka, asystenta Izy z "Głosu Gródka", młodego, zdolnego dziennikarza z Nowego Jorku, który przyjedzie na prowincję zrobić karierą w lokalnej gazecie. Od pierwszego spotkania z Radkiem, Marcin będzie podirytowany, że Iza tak świetnie się dogaduje z podwładnym. Chodakowski znów da się ponieść chorobliwej zazdrości, przez którą rok temu w "M jak miłość" omal nie rozwiódł się z Izą. Zwłaszcza, że ukochana będzie pod wrażeniem Radka i jego umiejętności. - Sympatyczny, nie? - zapyta Marcina, gdy zostaną już sam na sam. - I sympatyczny, i dowcipny... - oceni Chodakowski.

Chora zazdrość o Izę dopadnie Marcina w 1688 odcinku "M jak miłość"

Dla Izy w 1688 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że ukochanego dopada zazdrość, z której niby się wyleczył.  - No proszę cię, chyba nie jesteś zazdrosny?! Radek to naprawdę zdolny chłopak. Był na stypendium w Stanach, pracował w polonijnych mediach w Chicago, w Nowym Jorku... - wyjaśni, żeby uspokoić męża. Ale podejrzliwy detektyw w 1688 odcinku "M jak miłość" będzie przekonany, że Radek nie bez powodu przyjechał do Gródka.  - No, no, taki bystrzak i wylądował w Gródku? - zapyta Izę, która wytłumaczy, że Radek dostał dom w spadku po ciotce, więc wykorzystał okazję i wrócił.

- I "New York Times" tak łatwo wypuścił go z rąk? - zakpi Chodakowski i po chwili w 1688 odcinku "M jak miłość" dorzuci, że cały ten Radek zwyczajnie nie wzbudza jego zaufania.  - Wkurza mnie, że jakiś młody, przystojny facet podwozi cię do domu! - bez owijania w bawełnę odpowie Marcin.

Jakby tego było mało w 1688 odcinku "M jak miłość" Iza odwoła wyjazd z Marcinem i dziećmi na wakacje nad morze właśnie z powodu Radka, który będzie miał wypadek i trafi do szpitala! Chodakowski wścieknie się na żonę, że ma jechać na urlop sam z Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska).  Ze względu na dzieci pójdzie jednak na kompromis i przełoży wyjazd na inny termin, by Iza mogła jechać z nimi.

Wiele wskazuje na to, że zazdrość Marcina o Izę i Radka nie skończy się w 1688 odcinku "M jak miłość" i doprowadzi do kolejnego małżeńskiego kryzysu Chodakowskich.

M jak miłość. Rozstanie Izy i Marcina źle wpłynie na dzieci! Będzie musiał zastąpić Szymkowi i Mai matkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany