M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1685: Iza przekaże Marcinowi złe wieści! Tragiczny wypadek zmieni życie Chodakowskich na zawsze - ZDJĘCIA

2022-11-14 9:39

W 1685 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) uprzedzi Marcina (Mikołaj Roznerski), że czekają ich kolejne poważne zmiany. Za rewolucją w życiu Chodakowskiej będą się kryły fatalne skutki wypadku, który zmusił ją do wyjazdu do Gródka, przeprowadzki na prowincję i rozstania z rodziną. Bo gdyby nie ta tragedia, Iza nie zostałaby szefową gazety "Głos Gródka". Teraz w 1685 odcinku "M jak miłość" Chodakowski usłyszy od żony, że będą musieli żyć osobno przez dłuższy czas. Iza postawi na pracę naczelnej, a dzieci i Marcin ucierpią na tym najbardziej. Zobacz ZDJĘCIA z 1685 odcinka "M jak miłość" i sceny WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1685 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Izy w 1685 odcinku "M jak miłość" do Marcina i dzieci będzie zapowiedzią kolejnych częstych rozstań Chodakowskich! Od kilku miesięcy Iza pracuje w Gródku jako szefowa lokalne gazety, zastępuje redaktor naczelną Annę (Diana Kadłubowska), która wyjechała do Szwecji po makabrycznym wypadku syna. Miała to być praca do końca wakacji, góra na pół roku.

Tymczasem w 1685 odcinku "M jak miłość" będzie już końcówka czerwca, a Iza dostanie propozycję objęcia posady Anny już na stałe. Przyjedzie do Marcina i dzieci bez zapowiedzi, zrobi rodzinie niespodziankę, lecz Chodakowski wyczuje, że żona coś kręci, że próbuje uśpić jego czujność, bo nie chce powiedzieć mu całej prawdy. - Coś tu chyba przeskrobałaś, buziaki, truskawki, prezenty dla mnie... - zacznie podejrzliwie detektyw.

Marcin nie pomyli się, bo w 1685 odcinku "M jak miłość" Iza zakomunikuje mu, że zostaje w Gródku już na dobre! - Czyli jednak, jest coś na rzeczy, miałem rację?

- Wczoraj dzwoniła do mnie szefowa i w związku z komplikacjami po wypadku jej syna, ona musi zostać w Szwecji i rezygnuje z pracy. Zarekomendowała mnie zarządowi i wybrali mnie! Będę szefową gazety! Fajnie, nie? Cieszysz się? - zapyta Iza męża, ale w 1685 odcinku "M jak miłość" od razu zauważy, że Marcin wcale nie jest zachwycony.

Przybity Chodakowski w 1685 odcinku "M jak miłość" przypomni ukochanej, że ma rodzinę, która ostatnio zeszła na dalszy plan. - No cieszę się... Ale kochanie, to jak ty to sobie wyobrażasz? A co z domem? Z dziećmi?

- Marcin, ale to naprawdę uda się pogodzić. Ja poznałam redakcję, mam dobre relacje z pracownikami, część zadań mogę delegować, część wykonywać zdalnie. Przemyślałam sobie wszystko. W pracy byłabym od poniedziałku do czwartku, a od piątku do niedzieli w domu... To znaczy byłabym w domu już w czwartek wieczorem, bo oczywiście po pracy przyjechałabym od razu... To jest dla mnie wielka szansa, rozumiesz to?

- No jasne, że rozumiem. Tylko myślałem, że będziesz częściej w domu. Niż od czwartku do niedzieli...

- Czy mógłbyś nie być złośliwy?

- Nie jestem. Tylko po prostu mnie zaskoczyłaś...

- Ty też mnie zaskoczyłeś. Myślałam, że inaczej zareagujesz - powie z wyrzutem Iza, która w 1685 odcinku "M jak miłość" będzie miała za złe Marcinowi, że niedostatecznie ją wspiera. Jedna wizyta w szpitalu u chorego na białaczkę Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) uświadomi Marcinowi, że w porównaniu z tym, co przeżywa przyjaciel, ich małżeńskie problemy są błahostką. Zabierze Izę na romantyczny wypad pod namiot, by dogadać się z nią w sprawie rozstania na stałe. 

M jak miłość. Rozstanie Izy i Marcina źle wpłynie na dzieci! Będzie musiał zastąpić Szymkowi i Mai matkę
Najnowsze