M jak miłość. Marcin znów da się wkręcić Bosackiej w chorą grę z byłym mężem! Bandyta Bosacki pokaże do czego jest zdolny

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marcin znów da się wkręcić Bosackiej w chorą grę z byłym mężem! Bandyta Bosacki pokaże do czego jest zdolny

M jak miłość. Marcin znów da się wkręcić Bosackiej w chorą grę z byłym mężem! Bandyta Bosacki pokaże do czego jest zdolny

2021-07-09 6:53

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Marcin (Mikołaj Roznerski) nigdy nie uwolni się od Bosackich, którzy zniszczyli mu życie i przez których jego małżeństwo z Izą (Adriana Kalska) się rozpadło! Nie dość, że Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska) wyciągnęła niebezpiecznego byłego męża Jana (Dariusz Kordek) z więzienia, to jeszcze w 1597 odcinku "M jak miłość" będzie błagała Marcina, by znów ją ratował przed Bosackim. Przebiegły, nieobliczalny bandyta i szantażysta nadal będzie mścił się na byłej żonie za to, że się z nim rozwiodła. A kiedy Marcin w 1597 odcinku "M jak miłość" dowie się co Bosacki zrobił Bosackiej postanowi działać, żeby ją ocalić!

"M jak miłość" odcinek 1597 po wakacjach 2021 we wrześniu w TVP2

Gdyby w "M jak miłość" Marcin Chodakowski w swojej agencji detektywistycznej nie przyjął sprawy Anny Bosackiej, zapewne jego małżeństwo z Izą nadal uchodziłoby za idealne i nie do ruszenia! Ale detektyw zgodził się pomóc Bosackiej udowodnić, że jej mąż Jan Bosacki notorycznie ją zdradza, a do tego wyciąga pieniądze z majątku, który sama zdobyła ciężką pracą. Kiedy Bosacka popędziła Bosackiego, ten opracował okrutny plan zemsty na Chodakowskim. Wrobił Izę i Michała (Paweł Deląg) z romans, bo akurat wtedy w "M jak miłość" zaczął pracować z nimi w wydawnictwie Ostrowskiego.

Ostatnio w "M jak miłość" Bosacki wyszedł z aresztu, choć policja miała przeciwko niemu dowody na to, że szantażował nie tylko Marcina, a do tego w jego mieszkaniu znaleziono narkotyki. Wszystko dzięki Bosackiej, która wpłaciła kaucję za byłego męża, bo ten zaczął jej grozić, że jeśli tego nie zrobi nie da jej spokoju! I w nowym sezonie "M jak miłość" spełni swoje groźby.

Nie przegap: M jak miłość. Barbara ściągnie Izę i i dzieci do Grabiny! Nie pozwoli, żeby Marcin dłużej znęcał się nad żoną

Według portalu swiatseriali.interia.pl w 1597 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 Bosacka zjawi się w agencji detektywistycznej Marcina i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). Przerażona milionerka będzie kłębkiem nerwów. To takiego stanu doprowadzi ją Bosacki, który w 1597 odcinku "M jak miłość" znów pokaże na co go stać. Jak podaje "Świat Seriali" Bosacka wyzna detektywom, że panicznie boi się byłego męża, bo Bosacki nie daje jej normalnie żyć.

- Już nie wiem, co mam robić. Widzi pan, mój były mąż mnie nachodzi, szantażuje, domaga się pieniędzy. Nie mogę się go pozbyć. I coraz bardziej się go boję. Tylko pan mnie zrozumie. Pan najlepiej wie, do czego on jest zdolny... - Bosacka w 1597 odcinku "M jak miłość" poprosi Marcina, by znów pomógł jej w walce z Janem.

Co zrobi Marcin w 1597 odcinku "M jak miłość"? Zlituje się nad Bosacką, której podły mąż zniszczył jej życie? Nie zgodzi się na to Jakub Karski, który przejmie sprawę dawnej klientki, by nie narażać Marcina na kolejne starcie z Bosackim.

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

Sprawdź też: M jak miłość. Okrucieństwo Mostowiaka wobec całej rodziny! Nawet Marek nie znajdzie wyrodnego syna

- Jeśli Marcin się w to włączy, pani mąż znów potraktuje to jako personalną rozgrywkę - wyjaśni przyjacielowi, ale Chodakowski w 1597 odcinku "M jak miłość" się na to nie zgodzi. Nadal będzie miał do wyrównania swoje rachunki z Bosackim.

- Pani Anna ma rację, znam gościa. Jego motywacje, jego chore, pokrętne myślenie... Spokojnie. On już niczego gorszego nie może mi zrobić. Zajmę się nim, tylko niech mi pani wszystko dokładnie opowie... - stwierdzi w 1597 odcinku "M jak miłość" i zgodzi się pomóc Bosackiej. A wszystko po to, żeby odegrać się na Bosackim za rozwalenie mu małżeństwa, za wszystkie kłamstwa i manipulacje jakich się dopuścił, by wmówić mu, że Iza go zdradza. Czy mu się uda? To się okaże w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021.

M jak miłość, odc. 1589: Marcin (Mikołaj Roznerski), Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1589: Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1557. Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1557. Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska)
Najnowsze