M jak miłość. Iza oskarży Marcina o potworne okrucieństwo! Tylko Marysi wyzna prawdę

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Iza oskarży Marcina o potworne okrucieństwo! Tylko Marysi wyzna prawdę

M jak miłość. Iza oskarży Marcina o potworne okrucieństwo! Tylko Marysi wyzna prawdę

2021-07-18 14:22

Są pewne rzeczy w "M jak miłość", których Iza (Adraiana Kalska) nie wybaczy Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Ich koszmarny kryzys trwa i szybko się nie skończy, a wręcz będzie jeszcze gorzej! Wiadomo już, że Chodakowscy podejmą próbę poukładania swoich relacji. W 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 wyjdzie na jaw, że Marcin postąpi okrutnie, a jego czyny przekroczą granicę cierpliwości Izy. Chodakowski odwróci się od żony w przełomowym momencie, a tego mu nie daruje. Kryzys wreszcie sięgnie zenitu i będą musieli podjąć najpoważniejszą decyzję w życiu.

Marcin zostawi Izę w najgorszym momencie w "M jak miłość"

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie ma co liczyć na piękny powrót miłości Izy i Marcina. Przynajmniej nie na początku sezonu, bo Chodakowscy zamiast się godzić, wejdą w głąb wojennej ścieżki. Niestety są pewne rzeczy, które przerażą Izę i nie będzie w stanie wybaczyć ich mężowi. Dotąd to ona w "M jak miłość" musiała starać się naprawiać relację z mężem, bo chociaż to nie jej wina, że Bosacki (Dariusz Kordek) nakręcił obrzydliwe wideo, Marcin nie mógł pogodzić się ze zniewagą. 

Jak się okaże w "M jak miłość" po wakacjach 2021, Iza wymyśli ratunek dla swojego małżeństwa. Oceni, że mąż nie radzi sobie z emocjami i pomyśli o wspólnej terapii małżeńskiej. Sprawa nie będzie jednak taka prosta, a podłamana Chodakowska zwierzy się Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że mąż ją przeraża. 

Przeczytaj: Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wyrodna matka Poli wcale nie jest taka zła? Ewelina Kudeń-Nowosielska zdradza największe tajemnice!

Rogowska w "M jak miłość" stanie się powierniczką sekretów Izy.

- Widzę, że ze sobą walczy, próbuje, ale to jest silniejsze od niego. (...) Nie rozumiem, dlaczego najbliższy mi człowiek odwraca się ode mnie w takim momencie? - powie zrozpaczona Chodakowska sygnalizując, że ma dość zachowania męża. Długo walczyła o tę relację, a Marcin nadal wydaje się być zaślepiony zdradą, której tak naprawdę nie było. To będzie dla Izy zbyt wiele. Nie będzie w stanie zrozumieć i wybaczyć mężowi, że zostawia ją samą i odwraca się od niej! 

Przeczytaj: 19-letnia gwiazda M jak miłość żyje w luksusach. Alicja Ostolska chwali się wystawnym życiem i eleganckim domem - ZDJĘCIA

W końcu w 1595 odcinku "M jak miłość" Iza postawi ultimatum.

- Marcin, ja doszłam do ściany... Nie mam już siły. I albo pójdziemy razem na terapię, spróbujemy walczyć o naszą rodzinę, albo... czeka nas rozwód - powie stanowczo Iza, co nie przyjdzie jej łatwo. 

Chodakowski w "M jak miłość" może i mógłby przeboleć całą sprawę, ale Bosacki nie odpuści. Będzie sobie drwił z wroga i robił z niego podłe żarty. Obieca mu dostarczyć kolejne seks taśmy Izy, a tego będzie dla Marcina za wiele. 

Najnowsze