M jak miłość. Magda pozbędzie się Ani?! Znajdzie sposób, by nastolatka zniknęła z życia Andrzeja

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Magda pozbędzie się Ani?! Znajdzie sposób, by nastolatka zniknęła z życia Andrzeja

M jak miłość. Magda pozbędzie się Ani?! Znajdzie sposób, by nastolatka zniknęła z życia Andrzeja

2021-08-03 13:24

Konflikt w "M jak miłość" na linii Magda (Anna Mucha) - Ania (Gabriela Świerczyńska) narośnie i stanie się nie do wytrzymania dla Andrzeja (Krystian Wieczorek). Adam (Wojciech Świeściak) nie odpuści i w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 ostro namiesza w relacji macochy i pasierbicy. Cwana Budzyńska będzie się chciała pozbyć problematycznej Ani? Nadarzy się ku temu idealna okazja, a Magda zagra w niebezpieczną grę, której zasady zna tylko ona sama. Ania nie będzie miała szans z doświadczoną żoną Andrzeja.

Magda znajdzie sposób by pozbyć się niewygodnej nastolatki w "M jak miłość" po wakacjach 2021?

W nowym sezonie "M jak miłość" życie Magdy i Andrzeja nie będzie już takie samo. W poprzednich odcinkach Adam wkroczył do ich życia z impetem i nie zamierza się wycofywać. Ania zakochała się w nauczycielu, który jednocześnie zauroczył się Budzyńską. Magda nie wiedziała, że pasierbica zwariowała na punkcie swojego wychowawcy. Dowiedziała się prawdy w "M jak miłość" za późno, już po tym, jak zakolegowała się z Adamem i flirtowała z nim, by zdenerwować Andrzeja. 

Niestety cała pokrętna sytuacja w "M jak miłość" się wydała, a Ania przyłapała Magdę i Adama. Rozkręciła się wielka afera, która będzie miała swój ciąg dalszy. Nastolatka nie podda się bez walki i zacznie bardzo dziwnie się zachowywać. Rzuci się ze schodów w szkole tylko po to, by zwrócić uwagę wychowawcy. 

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Iza!

M jak miłość. Seksowna Adriana Kalska zachwyca na planie nowej czołówki. Aż zapiera dech - WIDEO

Wkrótce w "M jak miłość" pojawi się okazja, by pozbyć się Ani z życia Budzyńskich. Magda dowie się, że Marta (Dominika Ostałowska) wraca na stałe do Polski. Przypomnijmy, że prawniczka w poprzednich odcinkach "M jak miłość" wyjechała do Berlina i właśnie dlatego zostawiła córkę pod opieką byłego męża. Teraz jednak wróci, okaże się, że nie bardzo ma się gdzie podziać, a Magda z miejsca podłapie temat.

Nie wiedziałam, że przyjechałaś. Na długo? - zapyta Budzyńska. - Na stałe... Chociaż właśnie się okazało, że chwilowo nie mam się gdzie podziać... - wyzna Marta. - Już masz. Zapraszamy do nas - złoży śmiałą deklarację Magda.

Przeczytaj: M jak miłość. Seksowna Adriana Kalska zachwyca na planie nowej czołówki. Aż zapiera dech - WIDEO

Czy Magda z "M jak miłość" zaproponuje nocleg Marcie z czystych pobudek? Prawniczka będzie mocno skonsternowana propozycją.

- Daj spokój. Maciek śpi w weekend u kumpla. I dobrze się składa. Jak Ania wróci, spokojnie sobie porozmawiacie - będzie nalegać Budzyńska i od razu wspomni o Ani, z którą przecież będzie miała ostry konflikt.

Właśnie to będzie ukrytym zamiarem Magdy - pozbycie się pasierbicy? Jedno jest pewne, nie zdołają wytrzymać zbyt długo w tak napiętej atmosferze. Któraś będzie musiała ustąpić. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze