M jak miłość. Seksowna Adriana Kalska zachwyca na planie nowej czołówki. Aż zapiera dech - WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Seksowna Adriana Kalska zachwyca na planie nowej czołówki. Aż zapiera dech - WIDEO

M jak miłość. Seksowna Adriana Kalska zachwyca na planie nowej czołówki. Aż zapiera dech - WIDEO

2021-08-03 10:49

Adriana Kalska, czyli serialowa Iza z "M jak miłość" znów zaskakuje! Aktorka pokazała się w seksownej odsłonie na planie nowej czołówki. Pozuje w wydekoltowanej sukience i z szerokim uśmiechem. Nie da się ukryć, że mocno różni się od codziennej odsłony Izy z "M jak miłość". Raczej skromna Chodakowska schowała się w cień, a Kalska pokazała co potrafi. Odważne pozy i latanie w powietrzu to dopiero początek! Sprawdź jakie wrażenie zrobiła Adriana Kalska na planie nowego serialu, w którym zagra główną rolę.

Bajkowa sesja Adriany Kalskiej. Nie przypomina Izy z "M jak miłość"!

Iza z "M jak miłość" nie miała ostatnio łatwego czasu. Małżeństwo z Marcinem (Mikołaj Roznerski) zawisło na włosku, przez co kobieta wydawała się być wiecznie smutna i przygnębiona. Nie ma czemu się dziwić, skoro Bosacki (Dariusz Kordek) w minionym sezonie "M jak miłość" przyszykował dla niej potworną pułapkę, nagrał nagą w łóżku z Michałem (Paweł Deląg) i z,manipulował Marcina, że żona go oszukuje i zdradza.

Iza stała się zamknięta w sobie i załamana, ale zupełnie jest w przypadku Adriany Kalskiej w realnym życiu. Aktorka pracuje nad nowym serialem TVN7, który będzie nosił tytuł "Papiery na szczęście". Właśnie z tej okazji trwają nagrania do czołówki, w której będzie królować Kalska. Po ponurej Izie nie ma śladu, a partnerka Roznerskiego zachwyca! 

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Iza!

M jak miłość. Seksowna Adriana Kalska zachwyca na planie nowej czołówki. Aż zapiera dech - WIDEO

Adriana Kalska chwilowo nie bierze udziału w nagraniach do "M jak miłość" i skupia się na nowym projekcie. Na swoim instagramowym profilu umieściła obszerną relację z sesji zdjęciowej do serialu "Papiery na szczęście". Pozuje w różowej sukni z głębokim dekoltem. Pokazała kulisy makijażu i układania włosów, a wszystko po to, by zaskoczyć widzów nową odsłoną samej siebie w czołówce serialu, gdzie zagra główną rolę Marty. Wcieli się w rolę kobiety, która zdecydowała się zacząć swoje życie na nowo, odchodzi od męża - znanego i bogatego piłkarza i zatrudnia się w domu zamożnych deweloperów, gdzie pozna mężczyznę, który zawróci jej w głowie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

Adriana Kalska ewidentnie odpocznie od roli Izy z "M jak miłość", ale nie na długo, bo aktorka nadal będzie odgrywać kryzys z Marcinem. Wszystko wskazuje na to, że Chodakowscy (przynajmniej na początku najnowszych odcinków "M jak miłość"), nie będą potrafili się porozumieć. "Papiery na szczęście" mogą być więc dla Kalskiej odskocznią od smutku Chodakowskiej. Nie da się ukryć, że aktorka wygląda na bardzo zadowoloną ze współpracy ze sztabem makijażystów, stylistów i fryzjerów, którzy zrobili ją na bóstwo! 

Zobacz spektakularne ujęcia seksownej Adriany Kalskiej w GALERII ZDJĘCIA>>>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze