M jak miłość. Zdrada Marcina. Iza dowie się o wszystkim i nigdy mu nie wybaczy

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Zdrada Marcina. Iza dowie się o wszystkim i nigdy mu nie wybaczy

M jak miłość. Zdrada Marcina. Iza dowie się o wszystkim i nigdy mu nie wybaczy

2021-09-14 21:45

Szok w "M jak miłość" po wakacjach 2021! Widzowie liczną, że Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) przezwyciężą kryzys małżeński i nadal będą szczęśliwą rodziną. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" sytuacja ulegnie jednak drastycznemu pogorszeniu, a wszystko przez narwanego Marcina. Mężczyzna w ogóle nie wyciągnie wniosków z przeszłości. Niegdyś oskarżał Izę o zdradę, a teraz zachowa się jeszcze gorzej! Chodakowska dowie się o wszystkim i tego już będzie za wiele.

Zdrada w "M jak miłość". Iza nie wybaczy tego Marcinowi 

Miniony sezon "M jak miłość" pokazał, że Iza i Marcin nie są niezniszczalni. Chociaż mają dwójkę dzieci i plany, jedna sytuacja poróżniła ich tak, że przestali się rozumieć. Podły Bosacki (Dariusz Kordek) z "M jak miłość" zamienił wyjazd służbowy do Krakowa w istny koszmar. Upił i naćpał Izę oraz Michała (Paweł Deląg), po czym ułożył ich nagich w łóżku i nakręcił z tego materiał wideo, który wkrótce znalazł się w rękach Marcina.

Chodakowski w "M jak miłość" dość długo wysłuchiwał kłamstw żony, że w Krakowie do niczego nie doszło i nic się nie stało. Iza nie chciała go martwić, a Marcin i tak poznał "prawdę", tyle że z rąk Jana. Wersja Bosackiego brzmiała tak, że Iza zdradziła męża z Michałem. Niestety Marcin nie był w stanie tego znieść.

Przeczytaj: Obłędnie seksowna Adriana Kalska pręży się w kusej bieliźnie w łóżku! Taką Izę z M jak miłość będziemy oglądać w serialu konkurencji - ZDJĘCIA

M jak miłość. Afera na imprezie u Zduńskich. Pijany Budzyński wytnie niezły numer. Nikt się po nim tego nie spodziewał

Marcin w "M jak miłość" zdaje sobie sprawę, że Bosacki to manipulant i oszust, ale mimo to, nie może wybaczyć żonie, że go okłamała i koniec końców wylądowała jednak w łóżku z Michałem. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Marcin pokaże swoją okrutną stronę. Dla dobra małżeństwa miał odpuścić sprawę i przestać wpadać w paranoję, a on za plecami Izy znów skontaktuje się z Bosackim! 

- Wszystko sobie przemyślałeś, tak?! - zapyta wkurzona Chodakowska. - Ale wciąż nie możesz tej sprawy odpuścić... Po co rozmawiasz z Bosackim?! Dlaczego w końcu tego nie zostawisz?!... Nie widzisz, że to jest chore?! - doda.

Przeczytaj: M jak miłość. Zdrada Lilki doprowadzi Mateusza na samo dno! Marcin odnajdzie go na końcu świata w strasznym stanie?

Iza w "M jak miłość" po wakacjach 2021 odbierze zachowanie męża jako zdradę. Przecież miał odpuścić ten temat i ratować małżeństwo. Marcin uprze się jednak, że musi kontaktować się z Bosackim, bo tego wymaga od niego zawód. W "M jak miłość" po wakacjach 2021 znów poprosi go o pomoc jego żona. Z tego powodu będzie musiał zadzwonić do oszusta. 

- To jest moja praca... - powie Marcin na wyrzuty Izy. - To zobacz, do czego ta twoja praca doprowadziła! - wygarnie Chodakowska. 

Tego w "M jak miłość" będzie zbyt wiele. Iza uzna, że mąż działa za jej plecami i poczuje się oszukana. To nie wróży pogodzenia się i zażegnania kryzysu. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze