M jak miłość. Marcin załatwi Bosackiego jego własną bronią. Wykorzysta czuły punkt Jana

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Marcin załatwi Bosackiego jego własną bronią. Wykorzysta czuły punkt Jana

M jak miłość. Marcin załatwi Bosackiego jego własną bronią. Wykorzysta czuły punkt Jana

2021-07-17 20:56

Marcin (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość" po wakacjach 2021 znajdzie sposób na Bosackiego (Dariusz Kordek). Chociaż Chodakowski raczej nie bawi się w "brudne" rozwiązania, tym razem znajdzie sojuszniczkę w walce z podłym Janem. To żona oszusta sama zgłosi się do detektywa i przekaże mu przydatne informacje. Marcin w "M jak miłość" weźmie odpowiedzialność za dobro kobiety i wykorzysta zdobytą wiedzę. Niestety nie wszystko pójdzie po jego myśli, bo Bosacki to zbyt doświadczony przeciwnik w nieczystych grach.

Marcin z "M jak miłość" znajdzie sojuszniczkę w walce z Bosackim. Jego była żona da mu dowody na Jana?

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Bosacki wróci z podwójną siłą, gotowy, by zniszczyć Marcina. Nie będzie jednak wiedział, że jego była żona Anna również szykuje się do ataku. Kobieta będzie zbierała obciążające Bosackiego materiały, o czym dowie się Chodakowski. Sytuacja stanie się poważna, bo Anna stwierdzi, że były mąż ją nęka i niepokoi. 

- Chciałem poinformować, że moja klientka nagrała waszą ostatnią rozmowę. I jeśli nie przestaniesz jej nachodzić i nękać... - Marcin zadzwoni do Bosackiego i wygarnie mu prawdę.  - Twoja klientka, no, no, no... Pełen profesjonalizm. Rozumiem, że rozmawiamy o mojej żonie, panie detektywie? - zapyta szyderczo Jan.

Przeczytaj: M jak miłość. Ostatnie słowa Mateusza przed śmiercią. Napisze pożegnalny list do babci Barbary

M jak miłość. Wyrodna matka Poli wcale nie jest taka zła? Ewelina Kudeń-Nowosielska zdradza największe tajemnice!

Marcin w "M jak miłość" będzie wiedział, że Anna też ma dość Bosackiego. Niestety nie może być pewny, że można w stu procentach zaufać kobiecie. To przecież ona w poprzednich odcinkach "M jak miłość" wpłaciła kaucję, dzięki której Jan wyszedł na wolność z aresztu. Teraz sytuacja się jednak odmieni, a Anna zadeklaruje współpracę z Marcinem. Niestety jej nagrywanie męża może nie pomóc, a przebiegły Bosacki nie bardzo się przestraszy telefonem od wkurzonego Chodakowskiego. Wręcz przeciwnie, znów zagra w soją gierkę. 

Przeczytaj: Ostateczna decyzja Joanny Koroniewskiej o powrocie do M jak miłość. Fani nie mogą uwierzyć

- A ja wolałbym porozmawiać o twojej żonie... Wiem, co cię dręczy i po co tak naprawdę dzwonisz. Bez obaw, już niedługo prześlę ci obiecane materiały. Z udziałem Izy i moim. Przygotuj się na niezłe show... (...) - Sam byłem zaskoczony, że twoja żona ma taki... temperament. Ale nie będę zdradzał szczegółów, żeby nie psuć ci zabawy - powie obrzydliwe słowa Jan. - Posłuchaj, bo nie będę powtarzał dwa razy. Dzwonię w imieniu swojej klientki i na jej prośbę. Jeśli nie dasz jej spokoju, zgłosi to na policję. Będziesz miał sprawę w sądzie, tym razem o nękanie. Masz zniknąć z jej życia. Raz na zawsze. Zrozumiałeś? - zamknie temat Marcin, ale to nie koniec sporów z Bosackim.

Najnowsze