M jak miłość, odcinek 1573: Marcin odejdzie od Izy, bo uwierzy w jej zdradę! Bosacki pokaże mu nagranie z Izą i Michałem w łóżku

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1573: Marcin odejdzie od Izy, bo uwierzy w jej zdradę! Bosacki pokaże mu nagranie z Izą i Michałem w łóżku

M jak miłość, odcinek 1573: Marcin odejdzie od Izy, bo uwierzy w jej zdradę! Bosacki pokaże mu nagranie z Izą i Michałem w łóżku

2021-02-22 20:53

W 1573 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) i Iza (Adriana Kalska) rozstaną się! To Chodakowski porzuci żonę i dzieci kiedy na własne oczy zobaczy zdradę Izy. Bosacki (Dariusz Kordek) wręczy Marcinowi zmontowaną seks taśmę z Izą i Michałem (Paweł Deląg). Kłamstwa ukochanej, jej dziwne zachowanie i śledztwo, jakie w 1573 odcinku "M jak miłość" detektyw przeprowadzi w hotelu w Krakowie będą dla niego dostatecznym dowodem, że Iza i Michał spędzili razem noc. Uwierzy w romans żony do tego stopnia, że odejdzie od Izy i wyjedzie do Grabiny. To koniec tej pary w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek, 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Seks taśma Izy i Michała w 1573 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do rozpadu małżeństwa Chodakowskich! Perfidny, bezwzględny Bosacki zrealizuje swój cel. Najpierw zaszantażuje Michała, żądając dużych pieniędzy na nagranie z hotelu, na którym on i Iza leżą razem w łóżku, a później osobiście przekaże Marcinowi dowody na romans jego ukochanej z Ostrowskim! Jak podaje "Świat Seriali" ziści się najgorszy scenariusz dla Izy i Michała, którzy odurzeni narkotykami padli ofiarami intrygi Bosackiego! Marcin dowie się co zrobili podczas służbowej delegacji w Krakowie.

Przez długi czas w "M jak miłość" Iza będzie okłamywała Marcina, żeby jakoś wyjaśnić swoje niepokojące zachowanie, ale prawda sfabrykowana przez Bosackiego wyjdzie na jaw. Wszystko się wyda w 1573 odcinku "M jak miłość" kiedy Marcin będzie miał już absolutną pewność, że żona go oszukuje, że jej problemy nie są wcale związane ze spotkaniem z ciotką Artura (Tomasz Ciachorowski), Skalską (Agata Rzeszewska).

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1571: Trauma Izy po nocy z Michałem! Wciągnie ciotkę Artura w swoje kłamstwa, żeby zmylić Marcina

W 1573 odcinku "M jak miłość" Marcin pojedzie do hotelu w Krakowie gdzie byli Iza, Michał i Bosacki. Przeprowadzi prywatne śledztwo w sprawie tego, co się działo feralnej nocy. Od hotelowego barmana Chodakowski usłyszy o kliencie, który podejrzewał, że ktoś dodał do jego drinka narkotyk. Z kolei pokojówka zdradzi, że widziała, jak Iza płakała po nocy spędzonej w hotelu.

A ponieważ Bosacki w 1573 odcinku "M jak miłość" nie zdoła wyciągnąć od Michała więcej pieniędzy w zamian za milczenie i nagranie jego nocy z Izą, to szantażysta zapowie zemstę. Ostrowski uprzedzi przyjaciółkę, że muszą to wreszcie zgłosić na policję. Dopiero wtedy w 1573 odcinku "M jak miłość" Iza zdecyduje, że powie o wszystkim mężowi. Nie zdąży, bo Bosacki ją uprzedzi.

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1568: Iza tylko Anecie przyzna się co strasznego zrobiła z Michałem w Krakowie. Podejmie ostateczną decyzję!

Bezwzględny kolega Izy i Michała w 1573 odcinku "M jak miłość" podaruje Marcinowi dowód zdrady jego żony - pendrive z filmikiem kompromitującym Izę. Po obejrzeniu seks taśmy Marcin uwierzy w romans żony z Ostrowskim. - Już wiem, co robiłaś w Krakowie... - rzuci z pogardą. Niestety w 1573 odcinku "M jak miłość" nie wybaczy Izie kłamstw i "zdrady". Odejdzie od niej i wyjedzie do Grabiny! Koniec małżeństwa Izy i Marcina będzie przesądzony? Być może Chodakowska znajdzie sposób, by udowodnić swoją niewinność i zapewnić ukochanego, że nie przespała się z szefem!

M jak miłość. odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg) - seks taśma

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg) - seks taśma
M jak miłość, odcinek 1566, Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1566, Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)
M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze