M jak miłość. Leszek wróci, aby uratować Joasię od bankructwa! Fani są absolutnie pewni

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Leszek wróci, aby uratować Joasię od bankructwa! Fani są absolutnie pewni

M jak miłość. Leszek wróci, aby uratować Joasię od bankructwa! Fani są absolutnie pewni

Joasia "M jak miłość" w nowym sezonie będzie musiała sprzedać dom na Wietrznej! Po powrocie z Francji Chodakowska (Barbara Kurdej-Szatan) będzie na skraju bankructwa, bez pracy i bez grosza. Joasia zacznie nawet błagać Kingę (Katarzyna Cichopek) o jakąkolwiek pracę, bo jej samodzielne pomysły i totalnie nie sprawdzą się. Odrzucony Michał (Paweł Deląg) sprzeda wydawnictwo i wyjedzie na zawsze, a Leszek (Sławek Uniatowski) będzie na drugim krańcu świata z nową kochanką. Ale to właśnie Krajewski wróci i najpewniej uratuje miłość swojego życia - fani są w tej sprawie jednomyślni! Czy dzięki temu ocaleje w "M jak miłość" dom na Wietrznej? Jak do tego dojdzie? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość". To Leszek uratuje Joasię? Fani nie widzą innej możliwości!

Joasia w "M jak miłość" wróci po pogrzebie ojca kompletnie załamana. W szczerej rozmowie z Kingą wyzna, że we Francji zadziały się bardzo złe rzeczy - jej tata zainwestował w elegancką restaurację i zbankrutował. Długi najpewniej byłe przyczyną jego nagłej śmierci... Chodakowska po tym wszystkim została sama i z ogromnymi długami. Po powrocie do Polski zacznie desperacko szukać pracy, ale pewne jest, że trochę dłużej to potrwa... Czy kochający ją nad życie Leszek wróci jej na ratunek?

Tak wynika z wypowiedzi fanów na naszej stronie Facebook-u. Zapytaliśmy kto uratuje Joasię od bankructwa dając do wyboru 3 opcje. "Kto uratuje Joasię od bankructwa? Kinga, Budzyński czy Leszek?"  

Zobacz też: Tragedia w Barwach szczęścia. Gej Darek nie zdąży pożegnać miłości swojego życia? Władek umrze sam w singapurskim szpitalu - ZDJĘCIA

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?

Wśród ponad 100 odpowiedzi fanów "M jak miłość", 90 procent nie miało żadnych wątpliwości - to Leszek uratuje swoją ukochaną! Na drugim miejscu znalazł się mecenas Budzyński (Krystian Wieczorek), który jako adwokat wiele może zdziałać. 

- Stawiam na Leszka bo byli że sobą ? ale Budzyński jako adwokat też może pomóc ?

- Leszek ❤️

- Budzyński adwokat lub Leszek

- Pewnie Leszek!

Kilka osób zakłada, że Kinga razem z Budzyńskim w "M jak miłość" uratują Joasię przed totalnym bankructwem i sprzedażą domu na Wietrznej.  

- Kinga z Andrzejem ?

- Kinga!

- Kinga❤️

Na to ostatnie rozwiązanie wskazuje szczera rozmowa między Chodakowską a Zduńską, w której ze strony przyjaciółki padnie konkretne rozwiązanie problemów - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>. Ale czy Zduńscy i cała Kancelaria Budzyńskiego mogą się równać z ogromem miłości i... bogactwem Leszka?

Czytaj także: Przyjaciółki. Największa tajemnica serialu ujawniona! Każdy chciał się tego dowiedzieć - ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze