M jak miłość. Krzysiek pobije Majkę i jeszcze się tym chwali! Były Franki zacznie się znęcać nie tylko nad nią i Pawłem

i

Autor: Instagram M jak miłość. Krzysiek pobije Majkę i jeszcze się tym chwali! Były Franki zacznie się znęcać nie tylko nad nią i Pawłem

M jak miłość. Krzysiek pobije Majkę i jeszcze się tym chwali! Były Franki zacznie się znęcać nie tylko nad nią i Pawłem

2021-06-27 20:35

To, że bandyta Krzysiek (Michał Chruściel) z "M jak miłość" jest nieobliczalny, udowodnił już nie raz. Nigdy nie był obliczalny, bo przecież nachodził i porwał Frankę (Dominika Kachlik). W nowych odcinkach "M jak miłość" znajdzie sobie sojuszniczkę Majkę (Laura Samojłowicz), ale jak widać na nagraniu z Instagrama aktora, konspiracja chyba nie potrwa długo! Krzysiek otwarcie grozi Majce pobiciem i ją szarpie za kurtkę! Pochwalił się tym co zrobi, jeśli była Pawła (Rafał Mroczek) nie spełni jego zachcianek?

Krzysiek z "M jak miłość" pobije Majkę, a potem zemści się na Francie i Pawle?

Bandyta Krzysiek z "M jak miłość" już nie raz udowodnił, że stać go na wszystko. Nachodził Frankę, groził i potrafił naskoczyć na nią na środku ulicy. Nie przeszkadzało mu, że dziewczyna najzwyczajniej w świecie się go boi. Tylko Paweł chciał ratować dziewczynę w opresji, ale nawet on w "M jak miłość" zdaje sobie sprawę, jak niebezpieczny może być Krzysztof.

I faktycznie, znów pojawił się dowód, że Krzysiek przekroczy granicę. Otwarcie zaczął grozić Majce, która miała być przecież jego sojuszniczką w zniszczeniu Zduńskiego i jego nowej narzeczonej. Majka w nowym sezonie "M jak miłość" pojawi się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) znikąd i zacznie żebrać o pomoc. Dostanie od Franki pracę, ale nikt nie będzie wiedział, że ma chory układ z Krzyśkiem.

Przeczytaj: Poważny wypadek aktora z M jak miłość na planie! Tomasz Oświeciński trafił do szpitala i przeszedł operację. Pokazał obrażenia - ZDJĘCIA

Katarzyna Cichopek na planie podczas huraganu! Gwiazda "M jak miłość" doszczętnie przemoczona! Nie uwierzysz, co się stało z jej fryzurą!

Widocznie układ Majki i Krzyśka w "M jak miłość" po wakacjach 2021 wymknie się spod kontroli, bo aktor Michał Chruściel pokazał wideo, na którym szarpię byłą Pawła! Na nagraniu widać, jak mocno łapie kobietę za kurtkę, a ona zaczyna krzyczeć. 

- Chyba że zupa była za słona, wtedy wiecie co robić - podpisał bandyta z "M jak miłość" próbując żartować. Tym samym otwarcie przyznał się, że pobije Majkę za błahostkę. Jak widać, ich tajny układ może nie przetrwać, jeśli kobieta nie będzie się stosowała do jego chorych wymagań. 

Przeczytaj: Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

Oczywiście, aktor "M jak miłość" umieścił nagranie dla żartu, a z Lurą Samojłowicz łączą ich przyjacielskie stosunki. To nie oznacza jednak, że tak samo będzie w serialu "M jak miłość", w nowych odcinkach po wakacjach 2021. Bandyta Krzysiek poprzysiągł, że nie dopuści do ślubu Pawła i Franki i właśnie dlatego będzie działał w zmowie z Majką, której najwyraźniej też zależy na rozbiciu tego związku. Niestety może się okazać, że Krzysiek znów zastosuje przemoc, szantaż i groźby, by osiągnąć swój cel. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze