M jak miłość, odcinek 1555: Franka porwana. Paweł nie ochroni jej przed byłym kochankiem Krzyśkiem - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1555: Franka porwana. Paweł nie ochroni jej przed byłym kochankiem Krzyśkiem - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1555: Franka porwana. Paweł nie ochroni jej przed byłym kochankiem Krzyśkiem - WIDEO

2020-12-14 21:30

Tragedia w 1555 odcinku "M jak miłość"! Jak pisaliśmy jako pierwsi - Franka (Dominika Kachlik) zostanie porwana przez byłego narzeczonego przestępcę po odsiadce w więzieniu! Okazuje się, że wszystko przez Pawła (Rafał Mroczek) - bandyta Krzysiek (Michał Chruściel) nie tylko nie przestraszy się gróźb Zduńskiego, że wróci za kraty, ale okrutnie zemści się za nie! Czy porwana Franka zdoła się uwolnić w 1555 odcinku "M jak miłość", czy zginie podczas próby ucieczki? Zobaczcie WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1554 - wtorek 29.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1550 odcinku "M jak miłość" po raz kolejny dojdzie do konfrontacji Pawła z wyrokowcem Krzyśkiem. Bandyta znów będzie nachodził Zduńskiego w rowerowni, ale tym razem Paweł mu się postawi. Niestety, nie przewidzi dramatycznych skutków... 

- To ty wtedy mnie potrąciłeś, jak jechałem rowerem? Chyba jesteś na warunkowym, nie? - Paweł zagrozi Krzyśkowi w 1555 odcinku "M jak miłość", że wróci za kraty. 

Na odpowiedź Krzyśka nie trzeba będzie długo czekać. Złapie Frankę na ulicy w 1555 odcinku "M jak miłość", zaciągnie do samochodu i wywiezie nie wiadomo dokąd! - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. Czy dziewczyna Pawła zdoła się uwolnić z rąk oszalałego na jej punkcie wyrokowca? 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1555: Kinga zmusi Piotrka, żeby pogodził się z Pawłem! Nigdy nie wybaczy bratu?

M jak miłość. Franka porwana przez byłego chłopaka! Zginie podczas ucieczki?

- Chyba musimy poważnie porozmawiać! - syknie do Franki wściekły Krzysiek zgarniając ją prosto z ulicy w 1555 odcinku "M jak miłość".

Krzysztof jest bardzo zazdrosny o Frankę! Wiązał z nią przyszłość, a tu okazuje się, że znalazła sobie kogoś innego w czasie, kiedy on siedział w więzieniu - mówił o motywie działania swojego bohatera Krzyśka Michał Chruściel w "Kulisach M jak miłość". 

W 1555 odcinku "M jak miłość" będziemy patrzeć na brawurową ucieczkę Krzyśka z uwięziona w aucie Franką! Ale szalona dziewczyna będzie gotowa na wszystko. W pewnym momencie zagrozi bandycie, że rzuci się z pędzącego samochodu! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Powrót Joasi z Francji. Nawet Kurdej-Szatan drży ze strachu co czeka Asię! Zabierze ze sobą syna

- Stój bo wyskoczę! - zagrozi porywaczowi Franka w 1555 odcinku "M jak miłość".  

Czy Franka wyskoczy z rozpędzonego auta w 1555 odcinku "M jak miłość"? Jak pamiętamy, Paweł poznał swoją dziewczynę, kiedy o mało nie zginęła pod kołami jego samochodu, podczas ucieczki z własnego ślubu. Czy tym razem Franka zaryzykuje życie i dosłownie wyleci z auta bandyty Krzyśka? A może jednak nie zrobi tego i zostanie wywieziona przez bandytę nie wiadomo dokąd?

Najnowsze