M jak miłość. Franka porwana przez byłego chłopaka Krzyśka po wypadku Pawła! Zginie w trakcie ucieczki? - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Franka porwana przez byłego chłopaka Krzyśka po wypadku Pawła! Zginie w trakcie ucieczki? - WIDEO

M jak miłość. Franka porwana przez byłego chłopaka Krzyśka po wypadku Pawła! Zginie w trakcie ucieczki? - WIDEO

W nowych odcinkach "M jak miłość" dziewczyna (Dominika Kachlik) Pawła (Rafał Mroczek) zostanie porwana! Były chłopak (Michał Chruściel) Franki, bandyta z wyrokiem będzie szalał z zazdrości - najpierw spróbuje zabić Zduńskiego, a następnie porwie Frankę! Kiedy dziewczyna spróbuje ucieczki z pędzącego samochodu, może zginąć na miejscu! Dramatyczne sceny porwania i ucieczki Franki - zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Franka w "M jak miłość" porwana przez bandytę Krzyśka! Czeka ją brawurowa ucieczka i śmierć na miejscu?

W jednym z najbliższym odcinków "M jak miłość" Krzysiek, wyrokowiec, który ściga Frankę z myślą, aby natychmiast do niego wróciła, porwie dziewczynę z ulicy! Bandyta nie przyjmie do wiadomości odmowy swojej byłej narzeczonej - jak nie odzyska jej normalnie, to ją sobie po prostu weźmie! A Franka spróbuje mu uciec z rozpędzonego samochodu!   

- Krzysztof jest bardzo zazdrosny o Frankę! Wiązał z nią przyszłość, a tu okazuje się, że znalazła sobie kogoś innego w czasie, kiedy on siedział w więzieniu - mówi grający Krzyśka Michał Chruściel w "Kulisach M jak miłość". 

- Chyba musimy poważnie porozmawiać! - syknie do Franki wściekły Krzysiek zgarniając ją prosto z ulicy w "M jak miłośc". 

- Krzysiek z każdej strony szykuje na nią zasadzki. Sytuacja jest coraz bardziej niebezpieczna! - komentuje położenie swojej bohaterki Kachlik w "Kulisach M jak miłość".

M jak miłość odcinek 1547 WIDEO. Makabryczny wypadek Pawła. Kochanek Franki będzie chciał ją zabić

- Stój bo wyskoczę! - zagrozi porywaczowi Franka podczas szybkiej jazdy samochodem w "M jak miłość". 

- Nie wyskoczysz... - odpowie jej z uśmieszkiem Krzysiek.  

Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Czy szalona Franka wyskoczy z rozpędzonego auta w jednym z nowych odcinków "M jak miłość"? Przypomnijmy, że Paweł poznał ją, kiedy o mało nie zginęła pod kołami jego samochodu, podczas ucieczki z własnego ślubu. Co miałoby ją powstrzymać przed wyskoczeniem z auta porywacza Krzyśka? Tym razem dziewczyna może zginąć na miejscu! Wskazywałby na to fakt, że Dominika Kachlik pożegnała się już z planem "M jak miłość" o czym jako pierwsi informowaliśmy TUTAJ

- Franka zdaje sobie sprawę z tego, że Paweł jest zagrożony, być może nawet bardziej, niż ona - zdradza Kachlik prawdę o sytuacji Pawła w "Kulisach M jak miłość'.  

- Relacja Franki z byłym narzeczonym nie jest jeszcze wyjaśniona., I dopóki tam nie będzie jasnej sytuacji z jednej i z drugiej strony, to myślę, że Paweł dalej nie wejdzie w tę relację - zdradza Mroczek w "Kulisach M jak miłość".    

Żadna z gwiazd "M jak miłość" nie zdradziła jednak, czy Franka przeżyje brawurową ucieczkę z rozpędzonego samochodu porywacza i dawnego narzeczonego Krzyśka. Czy Paweł znów zostanie sam z traumą śmierci swojej dziewczyny? 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany