M jak miłość kończy 20 lat. Katarzyna Cichopek  ujawnia co dalej z Kingą i Piotrkiem. To będzie mocny wątek

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość kończy 20 lat. Katarzyna Cichopek ujawnia co dalej z Kingą i Piotrkiem. To będzie mocny wątek

M jak miłość kończy 20 lat. Katarzyna Cichopek ujawnia co dalej z Kingą i Piotrkiem. To będzie mocny wątek

Już wiemy, co będzie dalej z Kingą i Piotrkiem (Marcin Mroczek) w "M jak miłość"! Katarzyna Cichopek z okazji 20 rocznicy emisji 1 odcinka "M jak miłość" zdradziła co się będzie działo w najgorętszym wątku serialu! Czy Piotrek opamięta się, zakończy romans z seksowną Kamilą (Anna Gorajska) i wróci do żony? Czy Kinga mu wybaczy? A może sprawy potoczą się w złym kierunku i małżeństwo Zduńskich zakończy się rozwodem? Sprawdź, co ujawniła gwiazda "M jak miłość"!

"M jak miłość" kończy 20 lat! Czy małżeństwo Zduńskich przetrwa rocznicę?

Z okazji 20 rocznicy emisji 2 odcinka "M jak miłość", Katarzyna Cichopek zdradziła co się będzie dalej działo z Kingą i Piotrkiem! Okazuje się, że gwiazda ma dużo zrozumienia i empatii dla obu braci Zduńskich. Cichopek w wywiadzie dla "Świata Seriali" tłumaczy nawet zdradę swojego serialowego męża! 

- Poczuł wolność. Wielu facetów, którzy mają dziecko, nawet jedno, nie mówiąc o czwórce, gdy może wyjechać, spędzić fajnie czas i wrócić do nawyków kawalerskich, z przyjemnością z tego korzysta - wyjaśnia Cichopek. Piotr zagalopował się w relacji z Kamilą, projektował uczucia, bo nie było na miejscu Kingi. Potrzebował kompana, wsparcia, przyjaciela. Kamila, która jest sprytną dziewczyną, wykorzystała sytuację i jego słabość - tłumaczy serialowego Piotrka Cichopek

Gwiazda "M jak miłość" tłumaczy także zachowanie Pawła (Rafał Mroczek). Zdaniem aktorki szwagier Kingi nie kocha!

- Wydaje mi się, że Paweł nie zakochał się w Kindze. Myślę, że moja bohaterka jest dla niego symbolem szczęścia, którego szuka - ciepłego domu, miłości, rodziny. Nie układa mu się w życiu i związkach, pewnie chciałby mieć własne dzieci i kobietę, na którą może liczyć. Partnerkę, która czeka z obiadem, kiedy wraca z pracy, która zawsze służy radą i przytuli. On to widzi w Kindze. Poczuł się odpowiedzialny, gdy jego brat wyjechał. Chciał pomóc, stanąć na wysokości zadania, ale trochę za bardzo się wczuł.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1540: Kamila wyśmieje romans Kingi i Pawła! Poniży ją na oczach wszystkich - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1541: Kinga ucieknie od Piotrka. Nie zniesie dłużej oskarżeń o romans z Pawłem
M jak miłość odc. 1540. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1540. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

Jak dalej rozwinie się watek małżeństwa Zduńskich w "M jak miłość"? Cichopek wydaje się sama trochę zaskoczona dynamiczną akcją w związku Kingi i Piotrka. 

- Scenarzyści zrobili nam i widzom ogromną niespodziankę. Wątek, który rozwija się w obecnie emitowanych odcinkach, wzbudza wiele emocji. Nie chcę zdradzić, co jeszcze wydarzy się w tym wątku, żeby nie psuć widzom przyjemności z oglądania serialu. Mogę tylko powiedzieć, że miłość ma wielką moc!

Co można wywnioskować z wypowiedzi Kingi z "M jak miłość"? - Mogę tylko powiedzieć, że miłość ma wielką moc!

Czytaj także: M jak miłość. Paweł odejdzie do Franki, a Piotrek będzie z Kamilą. Kinga znów zostanie sama

Ale czy wygra moc miłości Kingi i Piotrka, czy seksualne zauroczenie z Kamilą, które prawdopodobnie z prawdziwym uczuciem pomylił Zduński, tego na pewno jeszcze nie wiemy. Pewne jest, że wątek będzie budził ogromne emocje. Czy Zduńskich czeka rozwód czy "nowe", wspólne życie zobaczymy w nowych odcinkach "M jak miłość"! 

M jak miłość odc. 1540. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1540. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany