M jak miłość. Paweł odejdzie do Franki, a Piotrek będzie z Kamilą. Kinga znów zostanie sama

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Paweł odejdzie do Franki, a Piotrek będzie z Kamilą. Kinga znów zostanie sama

M jak miłość. Paweł odejdzie do Franki, a Piotrek będzie z Kamilą. Kinga znów zostanie sama

Rafał Mroczek i Katarzyna Cichopek zdradzili, co się będzie dalej działo z ich bohaterami w "M jak miłość"! Okazuje się, że scenarzyści są bardziej łaskawi dla panów - bracia Zduńscy odpłyną w nowe związki, a Kinga niestety zostanie z dziećmi sama. Według zapowiedzi gwiazd "M jak miłość" Paweł w końcu zwiąże się z Franką (Dominka Kachlik), a Piotrek (Marcin Mroczek) pozwoli usidlić się Kamili (Anna Gorajska)... Miejmy nadzieję, że to będzie tylko chwilowa sytuacja, bo trudno sobie wyobrazić, aby odwiecznie walczący o miłość Zduńskiej bracia mieli na zawsze z jej życia zniknąć. Sprawdź co mówią na ten temat gwiazdy "M jak miłość"!

Kinga w "M jak miłość" zostanie sama? Ujawniamy szokujące plany twórców na rozwiązanie kryzysu u Zduńskich!

Z okazji 20 rocznicy emisji 1 odcinka "M jak miłość" Katarzyna Cichopek i Rafał Mroczek udzielili razem obszernego wywiadu w magazynie "Tele Tydzień". Już fakt, że Cichopek - serialowa Kinga - wystąpiła razem z serialowym Pawłem mógłby dać wiele do myślenia... Jednak najciekawsze jest to, co gwiazdy ujawniają w wywiadzie!

Rafał Mroczek, zapytany o swój osobisty stosunek do miłości Pawła do bratowej w "M jak miłość", jednoznacznie odciął się od tego pomysłu.

- W prawdziwym życiu do czegoś takiego nigdy by nie doszło! To niedopuszczalne, aby zakochać się w żonie swojego brata! Jednak pomysłowość scenarzystów nie zna granic...

Z kolei Katarzyna Cichopek w ogóle nie wierzy w tę miłość! - Wydaje mi się, że Paweł nie zakochał się w Kindze. Myślę, że dla niego moja bohaterka jest symbolem szczęścia, którego szuka - ciepłego domu, miłości i rodziny. Poczuł się odpowiedzialny, kiedy brat wyjechał, chciał pomóc, ale trochę za bardzo się wczuł - mówi aktorka w "Tele Tygodniu". 

M jak miłość, odcinek 1541: Kinga ucieknie od Piotrka. Nie zniesie dłużej oskarżeń o romans z Pawłem

Być może twórcy "M jak miłość" wzięli pod uwagę stosunek gwiazd do zakazanego romansu i postanowili go szybko uciąć. Cichopek i Mroczek potwierdzają, że ta miłość zakończy się na powrocie Pawła w ramiona Franki!

- Na szczęście, niedługo mój bohater się ocknie, w czym pomoże mu znajomość z Franką, która zaabsorbuje jego uwagę - cieszy się Rafał Mroczek. - Może to dzięki niej znajdzie szczęście i stabilizację? - zdradza serialowy Paweł.

Katarzyna Cichopek z kolei ma nienajlepsze wieści dla swojej Kingi z "M jak miłość".

- Piotr będzie dalej brnął w relację z Kamilą, która wykorzystuje sytuacje i jego słabość. To sprytna dziewczyna - zdradza Cichopek. - Nie mogę zdradzić, co jeszcze wydarzy się w tym wątku. Miłość ma wielką moc! - dodaje.

Na razie wygląda na to, że nie mogąca się opędzić od walczących o nią braci Zduńskich, po 20 latach zostanie sama. Samotność, która ciążyła jej podczas wyjazdu Piotrka do USA może stać się jej codziennością. Czy to możliwe, aby tak miała wyglądać reszta życia pięknej Kingi w "M jak miłość"? 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany