M jak miłość. Julia wyciąga brudy na Budzyńskiego. Kochanka Andrzeja oczernia go, że ją zostawił – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Julia wyciąga brudy na Budzyńskiego. Kochanka Andrzeja oczernia go, że ją zostawił – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Julia wyciąga brudy na Budzyńskiego. Kochanka Andrzeja oczernia go, że ją zostawił – ZDJĘCIA

2022-07-19 10:04

Julia (Marta Chodorowska) w "M jak miłość" po wakacjach 2022 nie da żyć Andrzejowi (Krystian Wieczorek)! Już teraz wyciąga brudy na Budzyńskiego, który przespał się z nią po konferencji we Wrocławiu, zdradzając niewinną Magdę (Anna Mucha). Andrzej żałuje, ale co z tego, skoro kochanka nie odpuści i w nadchodzącym sezonie "M jak miłość" da mu popalić. Julia oczerniła kochanka, że ten ją zostawił i nigdzie go nie ma! Budzyński znajdzie się w sytuacji bez wyjścia, a za jego plecami odbędzie się ostra intryga.

Ta intryga Julii z "M jak miłość" załatwi Andrzeja. Malicka będzie narzekać i postawi go w sytuacji bez wyjścia 

Julia nie odpuści w "M jak miłość" po wakacjach 2022, a intryga dopiero się rozkręci. Malicka nie będzie działać sama, bo za nią kryje się podżegaczka Sylwia (Hanna Turnau), która tylko zaogni całą sytuację. Już teraz Julia oczernia Andrzeja, że ją zostawił i nigdzie go nie ma... Wiadomo już, że w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" prawniczka zażąda od kochanka, by zostawił żonę i skupił się na niej i dziecku. Może sama nie grałaby tak ostro, ale przyjaciółka Sylwia namówi ją do tego, by przycisnęła Budzyńskiego, który zaś poczuje się zobowiązany do pomocy kobiecie.

I faktycznie, prawnik znajdzie się przy Julii w trudnych chwilach, m.in. będzie obecny w szpitalu, bo z ciążą zaczną się problemy. Budzyński spróbuje pogodzić opiekę nad ciężarną kochanką i sytuację ze zdradzoną Magdą, która załamie się, kiedy już dowie się prawdy o seksie męża z Malicką. 

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Nie będzie rozwodu Mateusza i Lilki! Tak wybłaga, żeby jej wybaczył zdradę i porzucenie

Julia Malicka oczernia Budzyńskiego z "M jak miłość"! Narzeka, że nigdzie nie ma kochanka

Marta Chodorowska intensywnie pracuje na planie "M jak miłość", gdzie ostatnio w przewrotny sposób poinformowała nawet o płci dziecka Andrzeja. Dodała jednak zdjęcie, gdzie narzeka, że nigdzie nie ma jej kochanka.

- A dziś były dwie Julie, tylko Romea brak - napisała aktorka na zdjęciu z tajemniczą kobietą. I faktycznie, trudno zauważyć Budzyńskiego na planie "M jak miłość", a Julia jest tam sama. 

Przeczytaj: M jak miłość. Mikołaj Roznerski przyłapany na czułościach z miłością swojego życia! To już nie jest Adriana Kalska - ZDJĘCIA

Julia i Andrzej będą razem w "M jak miłość" po wakacjach?

Fanów "M jak miłość" z pewnością nurtuje jedno pytanie - kogo wybierze Andrzej? Trudno powiedzieć, czy w ogóle będzie miał jakiś wybór, skoro Magda śmiertelnie się obrazi, wyprowadzi i nie będzie chciała widzieć męża. Do czasu, bo niedawno gwiazdy "M jak miłość" dodawały relacje z uroczystej imprezy z siedliska, gdzie byli obecni Magda i Andrzej oraz Zduńscy, Kamil (Marcin Bosak) z Anitą (Melania Grzesiewicz), Pola (Hanna Nowosielska) i Werner (Jacek Kopczyński). Niestety podstępna Julia i jej zawzięta koleżanka nie odpuszczą prawnikowi i cały czas będą mieszać. 

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze