M jak miłość. Iza i Marcin ogłoszą radosną nowinę! Będą mieli trzecie dziecko? Nawet Barbara się wygadała - ZDJĘCIA

2022-01-19 11:01
M jak miłość. Iza i Marcin ogłoszą radosną nowinę! Będą mieli trzecie dziecko? Nawet Barbara się wygadała - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Iza i Marcin ogłoszą radosną nowinę! Będą mieli trzecie dziecko? Nawet Barbara się wygadała - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" buchnie radosna nowina! Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) będą mieli trzecie dziecko! Tak to wygląda w najnowszym odcinku "Kulis M jak miłość". Ulubiona para serialu przeżywa tak gorący seks, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy i na owoce tej namiętności nie trzeba będzie długo czekać! Serialowa Barbara - Teresa Lipowska - nie wytrzymała tego radosnego napięcia i w końcu się wygadała, co czeka małżonków Chodakowskich! Zobacz wybuch namiętności Izy i Marcina w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź, co na temat owoców tej miłości mówią gwiazdy "M jak miłość"!

Iza i Marcin w "M jak miłość" będą mieli 3 dziecko!

Z planu "M jak miłość", w momencie rozstania Kalskiej i Roznerskiego, płyną radosne wieści. W "Kulisach" serialu widać nowy wybuch namiętności ulubionej pary Polaków - Chodakowscy są tak szczęśliwi, jak nigdy wcześniej! Teresa Lipowska zdradziła, że ta wielka, gorąca miłość musi przynieść owoce! Zobacz jak się kochają w GALERII ZDJĘĆ!

Iza i Marcin tak bardzo kochają się w "M jak miłość", że nie mogą się oderwać nawet w miejscach publicznych! Są piękni, zakochani, szczęśliwi - zobacz w GALERII ZDJĘĆ. Jak mówi Teresa Lipowska, tak wielka, szalona namiętność, otoczona mądrą miłością, musi przynieść efekty. Gwiazdy "M jak miłość"  odniosły się także do trudnych doświadczeń z życia Izy i Marcina, które niedawno było ich udziałem. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1634: Ostra bójka na ślubie Pawła i Franki! Zduński oberwie za wszystkie zdrady – ZDJĘCIA

- W miłości najważniejsze jest - niestety, bo to trudna sprawa - zaufanie i wiarygodność - mówi serialowa Barbara w "Kulisach M jak miłość".

- Po prostu trzeba się nauczyć rozwiązywać problemy - dodaje Małgorzata Pieczyńska w "Kulisach M jak miłość". - Dlatego, że jak nie rozwiążemy ich w tym związku, to w następnym przyjdą te same. Pokonywanie trudności powoduje, że dojrzalej i piękniej wchodzimy w następne etapy związku  - dodaje serialowa matka Marcina. 

- Moja mama zawsze mówiła, że w stosunku do partnera zawsze jest tak: trzeba położyć na szalę zalety i wady. Jeżeli te zalety przeważają, to trzeba przymknąć oko na te wady, bo my je też mamy - zwierza się fanom "M jak miłość" Lipowska.  

W czasie, kiedy największe gwiazdy "M jak miłość" radzą, jak poskładać związek po kryzysie, na WIDEO z nowych odcinków serialu widzimy jak niesamowicie blisko będą ze sobą Iza i Marcin - zobacz ich miłość w GALERII ZDJĘĆ!

- W przezwyciężeniu tego kryzysu pomogła przede wszystkim terapia - zdradza Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość". - Marcin i Iza wreszcie otworzyli się na siebie i zaczęli ze sobą rozmawiać. 

- To jest przepiękne, że jest takie wsparcie rodziny - zwraca uwagę na inny aspekt Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". -  Cała ta rodzina im kibicowała w tym, aby ponownie się pogodzili i byli szczęśliwą rodziną! Miłość Izy i Marcina już tyle przeszła i ciągle rozkwita, tak jakby na nowo się troszeczkę poznają i to jest przepiękne...

- W przypadku Izy i Marcina ta miłość, która była i jest, zaowocuje jeszcze teraz! - zdradza serialowa Barbara w "Kulisach M jak miłość". - Piękna, mądra miłość musi przetrwać!

Kiedy Iza i Marcin w "M jak miłość" ogłoszą radosną nowinę jeszcze dokładnie nie wiadomo. Ale patrząc na łóżkowe sceny, tajemnicze randki i wielką namiętność Chodakowskiej w każdej sekundzie na ekranie, mona założyć, że będzie to zapewne bardzo niedługo! 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2558: Ukochany Iwony ma nieślubne dziecko! Kępski wmiesza się w nielegalny handel organami

Ostatnie sceny Kalskiej i Roznerskiego w M jak miłość przed rozstaniem! Tak się kochali na ekranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze