M jak miłość. Iza i Marcin ogłoszą radosną nowinę! Będą mieli trzecie dziecko? Nawet Barbara się wygadała - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Iza i Marcin ogłoszą radosną nowinę! Będą mieli trzecie dziecko? Nawet Barbara się wygadała - ZDJĘCIA

M jak miłość. Iza i Marcin ogłoszą radosną nowinę! Będą mieli trzecie dziecko? Nawet Barbara się wygadała - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" buchnie radosna nowina! Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) będą mieli trzecie dziecko! Tak to wygląda w najnowszym odcinku "Kulis M jak miłość". Ulubiona para serialu przeżywa tak gorący seks, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy i na owoce tej namiętności nie trzeba będzie długo czekać! Serialowa Barbara - Teresa Lipowska - nie wytrzymała tego radosnego napięcia i w końcu się wygadała, co czeka małżonków Chodakowskich! Zobacz wybuch namiętności Izy i Marcina w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź, co na temat owoców tej miłości mówią gwiazdy "M jak miłość"!

Iza i Marcin w "M jak miłość" będą mieli 3 dziecko!

Z planu "M jak miłość", w momencie rozstania Kalskiej i Roznerskiego, płyną radosne wieści. W "Kulisach" serialu widać nowy wybuch namiętności ulubionej pary Polaków - Chodakowscy są tak szczęśliwi, jak nigdy wcześniej! Teresa Lipowska zdradziła, że ta wielka, gorąca miłość musi przynieść owoce! Zobacz jak się kochają w GALERII ZDJĘĆ!

Iza i Marcin tak bardzo kochają się w "M jak miłość", że nie mogą się oderwać nawet w miejscach publicznych! Są piękni, zakochani, szczęśliwi - zobacz w GALERII ZDJĘĆ. Jak mówi Teresa Lipowska, tak wielka, szalona namiętność, otoczona mądrą miłością, musi przynieść efekty. Gwiazdy "M jak miłość"  odniosły się także do trudnych doświadczeń z życia Izy i Marcina, które niedawno było ich udziałem. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1634: Ostra bójka na ślubie Pawła i Franki! Zduński oberwie za wszystkie zdrady – ZDJĘCIA

- W miłości najważniejsze jest - niestety, bo to trudna sprawa - zaufanie i wiarygodność - mówi serialowa Barbara w "Kulisach M jak miłość".

- Po prostu trzeba się nauczyć rozwiązywać problemy - dodaje Małgorzata Pieczyńska w "Kulisach M jak miłość". - Dlatego, że jak nie rozwiążemy ich w tym związku, to w następnym przyjdą te same. Pokonywanie trudności powoduje, że dojrzalej i piękniej wchodzimy w następne etapy związku  - dodaje serialowa matka Marcina. 

- Moja mama zawsze mówiła, że w stosunku do partnera zawsze jest tak: trzeba położyć na szalę zalety i wady. Jeżeli te zalety przeważają, to trzeba przymknąć oko na te wady, bo my je też mamy - zwierza się fanom "M jak miłość" Lipowska.  

W czasie, kiedy największe gwiazdy "M jak miłość" radzą, jak poskładać związek po kryzysie, na WIDEO z nowych odcinków serialu widzimy jak niesamowicie blisko będą ze sobą Iza i Marcin - zobacz ich miłość w GALERII ZDJĘĆ!

- W przezwyciężeniu tego kryzysu pomogła przede wszystkim terapia - zdradza Adriana Kalska w "Kulisach M jak miłość". - Marcin i Iza wreszcie otworzyli się na siebie i zaczęli ze sobą rozmawiać. 

- To jest przepiękne, że jest takie wsparcie rodziny - zwraca uwagę na inny aspekt Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". -  Cała ta rodzina im kibicowała w tym, aby ponownie się pogodzili i byli szczęśliwą rodziną! Miłość Izy i Marcina już tyle przeszła i ciągle rozkwita, tak jakby na nowo się troszeczkę poznają i to jest przepiękne...

- W przypadku Izy i Marcina ta miłość, która była i jest, zaowocuje jeszcze teraz! - zdradza serialowa Barbara w "Kulisach M jak miłość". - Piękna, mądra miłość musi przetrwać!

Kiedy Iza i Marcin w "M jak miłość" ogłoszą radosną nowinę jeszcze dokładnie nie wiadomo. Ale patrząc na łóżkowe sceny, tajemnicze randki i wielką namiętność Chodakowskiej w każdej sekundzie na ekranie, mona założyć, że będzie to zapewne bardzo niedługo! 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2558: Ukochany Iwony ma nieślubne dziecko! Kępski wmiesza się w nielegalny handel organami

Ostatnie sceny Kalskiej i Roznerskiego w M jak miłość przed rozstaniem! Tak się kochali na ekranie
Najnowsze