Barwy szczęścia, odcinek 2558: Ukochany Iwony ma nieślubne dziecko! Kępski wmiesza się w nielegalny handel organami

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2558: Ukochany Iwony ma nieślubne dziecko! Kępski wmiesza się w nielegalny handel organami

Barwy szczęścia, odcinek 2558: Ukochany Iwony ma nieślubne dziecko! Kępski wmiesza się w nielegalny handel organami

W 2558 odcinku "Barw szczęścia" wyjdą na jaw mroczne tajemnice Tomasza (Jakub Sokołowski)! Iwona (Izabela Zwierzyńska) dowie się, że jej ukochany ma nieślubne dziecko! W dodatku Kępski okaże się fatalnym ojcem, który w ogóle nie utrzymuje kontaktów ze swoim synem. Jakby tego było mało, Tomasz wmiesza się w nielegalny handel organami na czarnym rynku! Czy to wystarczy Iwonie, aby uciekła jak najdalej od podejrzanego bogacza, czy dalej będzie brnęła w ten związek? Szokujące informacje na temat Tomasza wyjdą na jaw przy jego szpitalnym łóżku w 2558 odcinku "Barw szczęścia" - sprawdź co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2558 - wtorek, 25.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2558 odcinku "Barw szczęścia" Iwona będzie zajęta tylko tym, aby jej ukochany Tomasz jak najszybciej wrócił do zdrowia. {Pytka nie będzie odstępowała szpitalnego łóżka Kępskiego ani na krok. Dzięki temu pozna była kochankę Tomasza i dowie się o nim niesamowitych rzeczy!  Jak dojdzie do tego spotkania?

Iwona nie będzie mogła zostać dawcą przeszczepu dla Tomasza. W 2558 odcinku "Barw szczęścia" dowiemy się, że między kochankami nie ma zgodności tkankowej. Dlatego też rodzina Kępskiego zacznie szukać pomocy gdzie indziej. I tak, do ich życia wkroczy Grażyna, która jak się okaże jest nie tylko była kochanką Tomasza, a przede wszystkim matką jego syna!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1633: Dziki seks Izy i Marcina ostatecznie zakończy kryzys! Odpuszczą sobie nawet ślub Pawła i Franki

Rodzice Tomasza w 2558 odcinku "Barw szczęścia" będą mieli nadzieję, że ich nastoletni wnuk zostanie dawcą wątroby. W ten sposób Iwona dowie się, że jej ukochany jest ojcem i do tego fatalnym - on w ogóle nie utrzymuje kontaktów ze swoim dzieckiem!

Jakby tego było mało, kiedy Grażyna w 2558 odcinku "Barw szczęścia" odmówi udziału swojego syna w akcji ratowania życia Tomaszowi, Kępscy wpadną na kolejny pomysł. W ten sposób dojdzie do poszukiwań dawcy przeszczepu na czarnym rynku. 

Jak Iwona zniesie te szokujące wydarzenia w 2558 odcinku "Barw szczęścia"? Pyrka załamie się, kiedy pozna prawdę o swoim kochanku. Jednak sprawa jego życia i śmierci nie przestanie jej zajmować. Iwona będzie już mocno zakochana w Kępskim. Czy wybaczy mu takie grzechy? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1629: Jaszewska porzuci Dawida na pastwę losu. Nie wróci po syna po aresztowaniu Mariusza - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze