M jak miłość, odcinek 1633: Dziki seks Izy i Marcina ostatecznie zakończy kryzys! Odpuszczą sobie nawet ślub Pawła i Franki

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1633: Dziki seks Izy i Marcina ostatecznie zakończy kryzys! Odpuszczą sobie nawet ślub Pawła i Franki

M jak miłość, odcinek 1633: Dziki seks Izy i Marcina ostatecznie zakończy kryzys! Odpuszczą sobie nawet ślub Pawła i Franki

W 1633 odcinku "M jak miłość" zobaczymy obłędny seks Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Będzie to wydarzenie szczególne - Chodakowscy dopiero co zeszli się po wielkim kryzysie, ale prywatnie Kalska i Roznerski rozstali się. Sceny gorącego seksu były nagrywane kilka miesięcy temu, kiedy para gwiazd nadal była w związku. Jednak teraz, kiedy już wiadomo, że od połowy grudnia nie są razem, namiętność w ich wykonaniu może zrobić jeszcze większe wrażenie... Jak będzie wyglądał dziki seks Izy i Marcina w 1633 odcinku "M jak miłość"? Zdradzamy, że będzie tak gorąco, że z powodu nagłego przypływu namiętności Chodakowscy nie pojawią się na ślubie Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik)!

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1633 odcinku "M jak miłość" Iza zwierzy się. Anecie (Ilona Janyst), że coraz bardziej tęskni za Marcinem. Będzie jej chodziło o seks, którego nie uprawiali już od wielu miesięcy. Marcin z kolei będzie rozładowywał energię na ringu. Ale oboje małżonkowie coraz częściej będą myśleć o tym, aby wrócić do siebie także w sypialni. I sprawy potoczą się tak, że nareszcie to zrobią!

Chodakowscy w 1633 odcinku "M jak miłość" wybiorą się razem do centrum handlowego po garnitur dla Marcin na ślub Pawła i Franki. W przymierzalni zaczną się całować i będzie wyglądało na to, że Marcin weźmie Izę tam, przy ludziach!

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Oficjalne rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Wiadomo już jak potoczą się losy Izy i Marcina

Jednak seks Izy i Marcina w 1633 odcinku "M jak miłość" zobaczymy dopiero po kolejnej ich wizycie u psychoterapeuty. Jeszcze bardziej zakochani małżonkowie wylądują w końcu w sypialni i pójdą na całość!

- Mogłabym tak zostać już na zawsze... - powie zachwycona Iza po wszystkim.

- Więc... zostańmy - zadecyduje Marcin i i wyśle Pawłowi sms z przeprosinami, że nie dotrą na ślub.

- Jak to? Przecież tak nie wypada... - Iza będzie się broniła przed takim rozwiązaniem. 

- Słyszałaś, co powiedziała dziś terapeutka? Musimy znaleźć czas dla siebie. Zostaniemy w domu i nacieszymy się sobą. Bez tego całego zamieszania, bez innych ludzi, bez dzieci... To zalecenie specjalisty... i bardzo ważny element terapii - Marcin ostatecznie przekona żonę namiętnym pocałunkiem.

Niestety, w prawdziwym życiu gwiazdy "M jak miłość" nie są już parą. Jak poinformowała Adriana Kalska na swoim profilu na Instagramie w połowie grudnia rozstała się z Roznerskim i zamknęła temat. Wygląda na to, że pomimo kryzysu Chodakowskich, to właśnie na ekranie uda się rozwiązać problemy i jeszcze przez jakiś czas będziemy mogli patrzeć na ich wielką miłość. 

Nie przegap: M jak miłość. Jednak będzie rozwód Izy i Marcina? Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już parą, a co z Chodakowskimi?

Zduńscy z M jak miłość pokazują swoje intymne sceny łóżkowe. Katarzyna Cichopek zdradza wszystko!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze