M jak miłość. Jednak będzie rozwód Izy i Marcina? Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już parą, a co z Chodakowskimi?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Jednak będzie rozwód Izy i Marcina? Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już parą, a co z Chodakowskimi?

M jak miłość. Jednak będzie rozwód Izy i Marcina? Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już parą, a co z Chodakowskimi?

2022-01-16 21:22

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" długo walczyli o swój związek, a nawet spotkali się w sądzie, gdzie uznali, że najlepszą opcją będzie separacja. Widzowie "M jak miłość" bardzo liczyli na wielki powrót szczęścia Chodakowskich i niedawno właśnie tak się stało. Marcin wziął udział w szaleńczej akcji ratunkowej Poli (Hanna Nowosielska), po której Iza z dziećmi wrócili do domu. Niestety życie prywatne aktorów, którzy byli zaręczeni, nie potoczyło się tak, jakby sobie tego życzyli. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem, więc co dalej z Chodakowskimi?

Iza i Marcin rozstaną się tak, jak Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w życiu prywatnym?

Iza i Marcin z "M jak miłość" to zdecydowanie jedna z ulubionych par w serialu. Widzowie przez dłuższy czas śledzili ich borykanie się z naprawą podupadłej relacji. Cały kryzys Chodakowskich zaczął się od współpracy Izy i Michała (Paweł Deląg) z Bosackim (Dariusz Kordek). Pamiętny wyjazd do Krakowa w poprzednich odcinkach "M jak miłość" odbił się szerokim echem na ich miłości. Właśnie tam Jan odurzył Izę i Michała narkotykami i nagrał ich nagich w łóżku. Zachował sobie seks taśmę i zaczął szantażować nią współpracowników, a wkrótce o całej sprawie dowiedział się Marcin. Chociaż Chodakowska nie zdradziła męża, okłamała go, a on przestał panować nad swoją zazdrością.

Chodakowscy w "M jak miłość" nie mogli dogadać się tak długo, że w końcu sprawa trafiła do sądu. Tam zadecydowali jednak, że wstępują w separację i nie biorą rozwodu. Kiedy jednak detektyw zaangażował się w akcję ratunkową Poli, wszystko się zmieniło. Iza była przekonana, że chcąc odzyskać dziecko Kamila (Marcin Bosak), mąż został postrzelony. Na szczęście okazało się, że to nie on wylądował na bloku operacyjnym. Chodakowscy rzucili się sobie w ramiona i postanowili, że odtąd będą razem. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2556: Wielka tragedia Witka! Syn Marka rzuci się w szaleńczą akcję ratunkową - ZDJĘCIA

Życie prywatne aktorów z "M jak miłość" miało dość sporo wspólnego z serialem. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski uchodzili za jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Niestety aktorka wydała oświadczenie, w którym ogłasza, że rozstała się z partnerem.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności - napisała aktorka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1633: Pożegnanie Olka i Marcina. Mąż Izy namówi brata, by zniknął

Pomimo że prywatne sprawy nie powinny przekładać się na serial "M jak miłość", nie da się ukryć, że właśnie na planie zakochiwali się w sobie Kalska i Roznerski. "M jak miłość" jest bardzo ważnym elementem ich relacji, bo przecież właśnie tu grają szczęśliwą rodzinę. Niestety okazuje się, że w życiu prywatnym nie są już razem, więc co z Chodakowskimi? Według oświadczenia Kalskiej, nie będzie miało to wpływu na plany zawodowe. Oznacza to, że Iza i Marcin się nie rozwiodą i będą razem. Pytanie jednak, czy aktorzy dadzą radę tak dobrze odgrywać swoje role, kiedy mają złamane serca. Tego dowiemy się z nadchodzących odcinków "M jak miłość". 

M jak miłość. Makabryczny finał porwania Poli! Strzelanina w domu matki Weroniki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze