M jak miłość, odcinek 1633: Pożegnanie Olka i Marcina. Mąż Izy namówi brata, by zniknął

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1633: Pożegnanie Olka i Marcina. Mąż Izy namówi brata, by zniknął

M jak miłość, odcinek 1633: Pożegnanie Olka i Marcina. Mąż Izy namówi brata, by zniknął

2022-01-16 18:52

W 1633 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) będzie skrywał tajemnicę, którą z nikim się nie podzieli. To Argasiński (Karol Strasburger) tak go załatwi, że dowie się nowych informacji o Chodakowskim i wygada się przed Anetą (Ilona Janyst). W 1633 odcinku "M jak miłość" Olek nie będzie miał już wyjścia, jak tylko przyznać się do swoich szokujących planów. Kiedy szczerze porozmawia z Marcinem (Mikołaj Roznerski), okaże się, że brat popiera jego decyzje i wręcz namawia go, by ten zniknął. On i Aneta odejdą z "M jak miłość" na zawsze?

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1633 odcinku "M jak miłość" wyda się, że Olek ma sekret, o którym nikogo nie poinformował. Argasiński wypali jego plany przy Anecie, a Chodakowski aż poblednie. 

- Doszły mnie słuchy, że dostał pan ciekawą propozycję zawodową z Wiednia? - powie wprost ordynator w 1633 odcinku "M jak miłość". - To jeszcze nic pewnego... - rzuci zmieszany Chodakowski. - Rozumiem, ale nie ukrywam, że dla naszej kliniki to byłaby wielka strata. Proszę to sobie jeszcze przemyśleć, porozmawiać z żoną... - zacznie drążyć temat Jerzy i tym sposobem jeszcze bardziej pogrąży lekarza w oczach żony. O dziwo, Aneta zareaguje dość entuzjastycznie na pomysł wyjazdu. Z początku uda złą, a potem powie mężowi, że to nie jest głupi pomysł.

- Dawniej byłem wolnym, niezależnym singlem i wtedy pewnie już bym podpisywał kontrakt... Ale teraz coś mi się przestawiło w głowie i wygląda na to, że zostałem... pantoflarzem - powie Olek w 1633 odcinku "M jak miłość". - Wiesz? Lubię cię w tej nowej wersji. Naprawdę, bardzo. (...) - Postaw im swoje warunki. Jak urodzę, pojedziemy wszyscy, we trójkę. Ty będziesz operował, a ja będę spacerować z dzieckiem nad pięknym modrym Dunajem... - wymyśli cwana Chodakowska. - Obawiam się, kochanie, że za bardzo nie mogę im stawiać warunków... - stwierdzi Olek. - Nie doceniasz się! Skoro złożyli ci taką propozycję, to muszą wiedzieć, że mają do czynienia z gwiazdą, więc możesz im stawiać gwiazdorskie warunki... - uprze się Aneta.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz wyjedzie do Natalii i Katii do Gruzji. Nie przewidzi ucieczki Patrycji od męża

Nieco później w 1633 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek podzielą się nowymi planami wyjazdowymi z Izą (Adriana Kalska) i Marcinem. Detektyw Chodakowski od razu poprze brata. - Nad czym tu się zastanawiać?! Brat, gratulacje! - powie Marcin. - Jeszcze się nie zdecydowałem... - przyzna Olek. - Ale przecież nie wyjedziecie na zawsze -  przypomni Marcin. - No właśnie. Skoro to tylko pół roku... Może warto zaryzykować? - skwituje Iza i również poprze bliskich, którzy cały czas będą się wahać, co właściwie zrobić. 

Przeczytaj: Pola to córka Kamila w M jak miłość, a teraz Hania Nowosielska zagra z Mikołajem Roznerskim w zupełnie innej produkcji

W 1633 odcinku "M jak miłość" dwie rodziny Chodakowskich będą deliberować nad planami wyjazdowymi. Na szczęście Aneta i Olek będą mogli liczyć na Izę i Marcina. Detektyw ochoczo poprze brata i uzna, że zniknięcie to dobry krok. I faktycznie, już niebawem w "M jak miłość" Aneta i Olek wyjadą i jakiś czas nie będzie ich w serialu. Mało prawdopodobnym jest fakt, że odejdą na zawsze. Póki co, nie występują nawet w nowej czołówce "M jak miłość", co raczej na pewno oznacza, że znikną. 

M jak miłość. Aneta po porodzie zmieni się nie do poznania! Dziecko Chodakowskich wywróci ich życie do góry nogami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze