M jak miłość, odcinek 1633: Pożegnanie Olka i Marcina. Mąż Izy namówi brata, by zniknął

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1633: Pożegnanie Olka i Marcina. Mąż Izy namówi brata, by zniknął

M jak miłość, odcinek 1633: Pożegnanie Olka i Marcina. Mąż Izy namówi brata, by zniknął

2022-01-16 18:52

W 1633 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) będzie skrywał tajemnicę, którą z nikim się nie podzieli. To Argasiński (Karol Strasburger) tak go załatwi, że dowie się nowych informacji o Chodakowskim i wygada się przed Anetą (Ilona Janyst). W 1633 odcinku "M jak miłość" Olek nie będzie miał już wyjścia, jak tylko przyznać się do swoich szokujących planów. Kiedy szczerze porozmawia z Marcinem (Mikołaj Roznerski), okaże się, że brat popiera jego decyzje i wręcz namawia go, by ten zniknął. On i Aneta odejdą z "M jak miłość" na zawsze?

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1633 odcinku "M jak miłość" wyda się, że Olek ma sekret, o którym nikogo nie poinformował. Argasiński wypali jego plany przy Anecie, a Chodakowski aż poblednie. 

- Doszły mnie słuchy, że dostał pan ciekawą propozycję zawodową z Wiednia? - powie wprost ordynator w 1633 odcinku "M jak miłość". - To jeszcze nic pewnego... - rzuci zmieszany Chodakowski. - Rozumiem, ale nie ukrywam, że dla naszej kliniki to byłaby wielka strata. Proszę to sobie jeszcze przemyśleć, porozmawiać z żoną... - zacznie drążyć temat Jerzy i tym sposobem jeszcze bardziej pogrąży lekarza w oczach żony. O dziwo, Aneta zareaguje dość entuzjastycznie na pomysł wyjazdu. Z początku uda złą, a potem powie mężowi, że to nie jest głupi pomysł.

- Dawniej byłem wolnym, niezależnym singlem i wtedy pewnie już bym podpisywał kontrakt... Ale teraz coś mi się przestawiło w głowie i wygląda na to, że zostałem... pantoflarzem - powie Olek w 1633 odcinku "M jak miłość". - Wiesz? Lubię cię w tej nowej wersji. Naprawdę, bardzo. (...) - Postaw im swoje warunki. Jak urodzę, pojedziemy wszyscy, we trójkę. Ty będziesz operował, a ja będę spacerować z dzieckiem nad pięknym modrym Dunajem... - wymyśli cwana Chodakowska. - Obawiam się, kochanie, że za bardzo nie mogę im stawiać warunków... - stwierdzi Olek. - Nie doceniasz się! Skoro złożyli ci taką propozycję, to muszą wiedzieć, że mają do czynienia z gwiazdą, więc możesz im stawiać gwiazdorskie warunki... - uprze się Aneta.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz wyjedzie do Natalii i Katii do Gruzji. Nie przewidzi ucieczki Patrycji od męża

Nieco później w 1633 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek podzielą się nowymi planami wyjazdowymi z Izą (Adriana Kalska) i Marcinem. Detektyw Chodakowski od razu poprze brata. - Nad czym tu się zastanawiać?! Brat, gratulacje! - powie Marcin. - Jeszcze się nie zdecydowałem... - przyzna Olek. - Ale przecież nie wyjedziecie na zawsze -  przypomni Marcin. - No właśnie. Skoro to tylko pół roku... Może warto zaryzykować? - skwituje Iza i również poprze bliskich, którzy cały czas będą się wahać, co właściwie zrobić. 

Przeczytaj: Pola to córka Kamila w M jak miłość, a teraz Hania Nowosielska zagra z Mikołajem Roznerskim w zupełnie innej produkcji

W 1633 odcinku "M jak miłość" dwie rodziny Chodakowskich będą deliberować nad planami wyjazdowymi. Na szczęście Aneta i Olek będą mogli liczyć na Izę i Marcina. Detektyw ochoczo poprze brata i uzna, że zniknięcie to dobry krok. I faktycznie, już niebawem w "M jak miłość" Aneta i Olek wyjadą i jakiś czas nie będzie ich w serialu. Mało prawdopodobnym jest fakt, że odejdą na zawsze. Póki co, nie występują nawet w nowej czołówce "M jak miłość", co raczej na pewno oznacza, że znikną. 

M jak miłość. Aneta po porodzie zmieni się nie do poznania! Dziecko Chodakowskich wywróci ich życie do góry nogami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze