M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz wyjedzie do Natalii i Katii do Gruzji. Nie przewidzi ucieczki Patrycji od męża

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz wyjedzie do Natalii i Katii do Gruzji. Nie przewidzi ucieczki Patrycji od męża

M jak miłość, odcinek 1633: Łukasz wyjedzie do Natalii i Katii do Gruzji. Nie przewidzi ucieczki Patrycji od męża

2022-01-16 13:42

Jak się okaże, Łukasz (Jakub Józefowicz) z "M jak miłość" nie zapomniał, że ma córeczkę w Gruzji i wyjedzie do Natalki (Lena Dałek) i byłej ukochanej Katii (Joanna Jarmołowicz). Wojciechowski w 1633 odcinku "M jak miłość" w dalszym ciągu nie będzie miał pojęcia, że Argasińska (Alżbeta Lenska) nosi pod sercem jego dziecko. Łukasz nadal myśli, że Natalka to jego jedyna pociecha, więc wyjedzie, by móc nadrobić stracony czas. Katia nie mieszka w Polsce od dłuższego czasu, a teraz Wojciechowski także do niej dołączy i już nigdy nie zejdzie się z Patrycją?

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Wkrótce w "M jak miłość" Łukasz wyjedzie z Polski. Długo walczył o Patrycję i sam przed sobą stwierdził, że chyba nigdy tak się nie zakochał. Niejednokrotnie próbował wyrwać Argasińską z rąk podłego męża, co zawsze kończyło się fiaskiem. Wojciechowski w "M jak miłość" nadal nie ma pojęcia, że Patrycja nosi pod sercem jego dziecko, więc postanowi wyjechać i odwiedzić swoją córkę. Przypomnijmy, że Natalka i Katia żyją za granicą, a Łukasz lata tam co jakiś czas, by nie stracić kontaktu z córeczką. Na co dzień fizjoterapeuta nie widuje dziecka. Czy tak też będzie po porodzie Patrycji? Wojciechowski znów nie będzie miał większego kontaktu z własnym potomkiem? Sytuacja zmieni się w 1633 odcinku "M jak miłość", kiedy Łukasz wróci z Gruzji do Polski i rzuci do Marty (Dominika Ostałowska), że nie podda się w walce o ukochaną. 

- Jeśli naprawdę ci na kimś zależy, nigdy nie wolno odpuszczać. Natalię straciłem, wychowuje ją Igor... To jego będzie uważała za swojego ojca, nie mnie. I wiesz, co sobie obiecałem w tym cholernym samolocie z Tbilisi? Że nie stracę Patrycji. Nie pozwolę jej odejść. Drugi raz nie popełnię tego samego błędu - powie bardzo poważnie Wojciechowski. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1629: Tadeusz będzie opłakiwał śmierć narzeczonej! Ten wypadek zniszczy jego ślub z Olą. Tylko Barbara pozna całą prawdę - ZDJĘCIA

Marta oniemieje pod wpływem wyznania syna. W 1633 odcinku "M jak miłość" spróbuje pomyśleć racjonalnie. - Synku .. To nie jest dobry pomysł. Patrycja jest w końcówce ciąży, miała problemy z jej utrzymaniem, wiesz, że była w szpitalu... Potrzebuje teraz ciszy i spokoju, nie można jej fundować takiej szarpaniny - powie kobieta. - Patrycja jest sama, na wsparcie męża nie może liczyć. Widziałem ich razem. On jej nie kocha, on ją... posiada. Na własność. Tak jak dom i tytuł naukowy... Ona przy nim zginie, rozumiesz?! Udusi się!... Znam ją, wiem, jaka jest wrażliwa - sprzeciwi się Wojciechowski. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1631: Obrzydliwa tajemnica Jaszewskich zniszczy życie ich synowi. Dawid będzie musiał rzucić wszystko, co kocha

Odwiedziny u Katii i Natalki w Gruzji zmienią wszystko. W 1633 odcinku "M jak miłość" Łukasz przejrzy na oczy i zrozumie, że chociaż może polecieć do córeczki, nie ma jej na wyłączność. Nie chce, by z Patrycją było tak samo. 

- Sorry, może nie powinienem ci o tym mówić... Ale sama zapytałaś, a ja już mam dość kłamstw... Oszukiwania innych i samego siebie. Porozmawiam z Patrycją, jeszcze raz spróbuję ją przekonać, żeby zostawiła tego dupka i wyjechała razem ze mną - Łukasz postawi sprawę jasno w 1633 odcinku "M jak miłość" i nie przewidzi, że w tym samym czasie Patrycja zadecyduje o ucieczce od męża i zaszantażuje ordynatora. 

Kinga i Piotrek z M jak miłość zdradzają szokującą prawdę o Zduńskich! Nie uwierzysz końcówkę czego pocałowała Katarzyna Cichopek na planie - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze