M jak miłość, odcinek 1626: Samotny Łukasz wypowie wojnę Argasińskiemu. Uwolni Patrycję z więzienia? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1626: Samotny Łukasz wypowie wojnę Argasińskiemu. Uwolni Patrycję z więzienia? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1626: Samotny Łukasz wypowie wojnę Argasińskiemu. Uwolni Patrycję z więzienia? - ZDJĘCIA

W 1626 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) zupełnie sam wyruszy na ratunek swojej ukochanej Patrycji (Alżbeta Lenska). Sytuacja zrobi się dramatycznie skomplikowana - Argasiński (Karol Strasburger) na dobre uwięzi swoją ciężarną żonę i wynajmie jej bezwzględną strażniczkę. Otumaniona psychotropami Patrycja straci wszelki kontakt ze światem, bo pilnująca jej Bogna (Katarzyna Skolimowska) nie pozwoli nawet na korzystanie z telefonu! Łukasz będzie pogrążał się w rozpaczy i strachu o życie ukochanej, ale nie podda się! W 1626 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, jak samotny Wojciechowski wyrusza na wojnę o swoją miłość z całym światem!

"M jak miłość" odcinek 1626 - wtorek, 4.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1626 odcinki "M jak miłość" Patrycja zostanie kompletnie odcięta od świata. Argasiński wprawdzie wyjedzie na tydzień na konferencję, ale w domu zostawi nie tylko podsłuchy, ale okrutną strażniczkę. Bogna dostanie za zadanie karmienia Argasińskiej psychotropami, pilnowania dosłownie każdego jej ruchu oraz niedopuszczenia do jakichkolwiek kontaktów ze światem. I zadanie to grubo opłacona strażniczka wypełni aż za dobrze!

Łukasz w 1626 odcinki "M jak miłość" będzie bardzo martwił się o ukochaną Patrycję. Do tego stopnia, że wybierze się do matki (Dominika Ostałowska) i nawet w obecności Marysi (Małgorzata Pieńkowska) wyzna, co go niepokoi w związku z Argasińską. Marta potwierdzi, że i ona nie ma żadnego kontaktu z przyjaciółką. 

Nie przegap: M jak miłość. Obrzydliwy atak na Budzyńskiego zniszczy życie Andrzeja i Magdy! Morderca nie zostawi na nim suchej nitki, a to dopiero początek - WIDEO

Marcie uda się w 1626 odcinki "M jak miłość" sforsować "mur obronny" Bogdy i porozmawia z Patrycją. Jednak informacje, jakie przyniesie po tym spotkaniu będą niewesołe. 

- Patrycja była jakaś zagubiona, spłoszona, nie wiem o co w tym wszystkim chodzi - wyzna Marta Marysi, ale ostatecznie nie podejmie działań na rzecz uwolnienia Patrycji.  

Osamotniony Łukasz w 1626 odcinki "M jak miłość" zwierzy się swojej byłej kochance Kasi, jak bardzo martwi się o Patrycję. To będzie zaraz po przypadkowym spotkaniu Wojciechowskiego z Argasińską, podczas którego uda im się zamienić kilka zdań i poczuć, jak bardzo się kochają. A dawna dziewczyna poradzi mu, aby walczył! I w tym momencie Łukasz podejmie przemienną w skutkach decyzję i stanie do walki o miłość swojego życia!

- Patrycja, otwórz te cholerne drzwi! Porozmawiaj ze mną! Nie odejdę stąd dopóki do mnie nie wyjdziesz! Słyszysz?! - będzie krzyczał zrozpaczony Łukasz w nocy pod domem Argasińskich. - Błagam Cię, wyjdź do mnie! Patrycja! Nie ruszę się stąd, rozumiesz?! Będę tu stał dopóki do mnie nie wyjdziesz!

Niestety, posłuszna Argasińskiemu Bogna w tym momencie 1626 odcinki "M jak miłość" wezwie policję i Łukasz zostanie aresztowany pod domem ukochanej. Ale on, nawet zakuwany w kajdanki, nie podda się!

 - Patrycja, porozmawiaj ze mną, błagam... Przecież ty go nie kochasz! Popełniasz błąd! - będzie krzyczał dalej pakowany do radiowozu Wojciechowski.

Zobacz koniecznie: Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1626 ZWIASTUN. Kamil nie odzyska Poli! Łukasz nie uwolni Patrycji z więzienia Argasińskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze