M jak miłość, odcinek 1626: Marta zobaczy uwięzioną Patrycję i nie zrobi nic, by ją uwolnić z pułapki Argasińskiego - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1626: Marta zobaczy uwięzioną Patrycję i nie zrobi nic, by ją uwolnić z pułapki Argasińskiego - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1626: Marta zobaczy uwięzioną Patrycję i nie zrobi nic, by ją uwolnić z pułapki Argasińskiego - ZDJĘCIA

2022-01-05 9:25

Marta (Dominika Ostałowska) w 1626 odcinku "M jak miłość" dostanie się do domu Argasińskich, pomimo faktu, że Bogna (Katarzyna Skolimowska) będzie okupowała drzwi wejściowe. Wojciechowska zdoła zobaczyć więzioną Patrycję (Alżbeta Lenska) i przekona się, że jej domysły o nieszczęściu kobiety się potwierdzają. W 1626 odcinku "M jak miłość" Wojciechowska nie da rady zrobić nic, by uwolnić ciężarną koleżankę, bo przebiegła opiekunka będzie obserwowała każdy jej ruch. Pułapka Argasińskiego okaże się zbyt mocna, by ktokolwiek ją zniszczył. To nie oznacza, że Marta i Łukasz (Jakub Józefowicz) się poddadzą.

"M jak miłość" odcinek 1626 - wtorek, 4.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1626 odcinku "M jak miłość" Marta usłyszy od Łukasza, że Patrycja jest w coraz to gorszym stanie. Moja koleżanka z pracy, Kasia, spotkała ostatnio Patrycję w klinice i mówiła, że nie wyglądała dobrze. Jakoś dziwnie się zachowywała, nie kontaktowała, nie wiedziała gdzie jest, nawet Kasi nie poznała. Argasiński wyjeżdża teraz na sympozjum, może mogłabyś wybadać co się dzieje? - zapyta Wojciechowski w 1626 odcinku "M jak miłość", a matka faktycznie pojedzie pod dom Argasińskich i spróbuje przedrzeć się przez drzwi, których strzeże Bogna.

- Dzień dobry, jestem koleżanką Patrycji, pracowałyśmy kiedyś razem, chciałabym się z nią zobaczyć - powie na przywitanie Wojciechowska. - Pani Patrycja źle się czuje, leży, mówiła, żeby jej nie przeszkadzać - rzuci ponuro Bogna. - Przyniosłam jej książkę, o którą dawno mnie prosiła - nie odpuści Wojciechowska. - Nie ma problemu, mogę przekazać - powie niby serdecznie seniorka, ale Marta nie da się spławić. 

Przeczytaj: Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli - ZDJĘCIA

Marta w 1626 odcinku "M jak miłość" wykorzysta fakt, że Bogna na chwilę oddali się, by sprawdzić stan Patrycji i wejdzie do domu Argasińskich bez jej zgody. - Patrycja? Cześć! Dawno się nie widziałyśmy - rzuci od progu sypialni, a Bogna oniemieje na jej widok. - Prosiłam panią... - rzuci ostrzegawczo, ale prawniczka nic sobie z tego nie zrobi i będzie kontynuowała rozmowę z Argasińską. Niestety stanie się jasne, że ciężarna kobieta jest więziona we własnym domu i chociaż bardzo cieszy się na widok Wojciechowskiej, niewiele jest w stanie zrobić. Kobiety zdecydują się na dziwną rozmowę właściwie o niczym, byle tylko Bogna nie wywnioskowała, że coś jest nie tak i coś knują. 

Przeczytaj: Teresa Lipowska przejdzie z M jak miłość do nowej produkcji. Takiej roli jeszcze nie grała!

Wojciechowska i Argasińska w 1626 odcinku "M jak miłość" zdołają przekazać sobie jednak pewne informacje. - Jak przygotowania do porodu? Wybrałaś już szpital, położną? - zapyta Marta. - Nie, jeszcze nie, ale mam na oku taką szkołę rodzenia, gdzieś mam ulotkę... - powie Patrycja i przekaże Marcie kawałek papieru. Kiedy Wojciechowska w 1626 odcinku "M jak miłość" opuści dom koleżanki, od razu porozmawia z czekającą na nią Marysią. - Słuchaj, a może mąż Patrycji naprawdę się o nią martwi, a ta kobieta wzięła zbyt poważnie jego słowa? - spróbuje argumentować Rogowska. - No a ten liścik? Poza tym Patrycja była jakaś zagubiona, spłoszona, nie wiem o co w tym wszystkim chodzi - rzuci Marta i koniec końców nie zdecyduje się na konkretne działania, by uwolnić Argasińską. 

M jak miłość, odcinek 1626 ZWIASTUN. Kamil nie odzyska Poli! Łukasz nie uwolni Patrycji z więzienia Argasińskiego
Najnowsze