M jak miłość, odcinek 1633: Patrycja sprzeda wszystko, by załatwić Argasińskiego! Doniesie na psychola na policję?  – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1633: Patrycja sprzeda wszystko, by załatwić Argasińskiego! Doniesie na psychola na policję? – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1633: Patrycja sprzeda wszystko, by załatwić Argasińskiego! Doniesie na psychola na policję? – ZDJĘCIA

Patrycja w 1633 odcinku "M jak miłość" sprzeda całą swoją biżuterię, aby uciec od Argasińskiego (Karol Strasburger)! Ta decyzja zapewne będzie Argasińską (Alżbeta Lenska) dużo kosztować, ale odzyskana ten sposób wolność okaże się bezcenna. Oddając latami zbierane kosztowności do lombardu Patrycja uwolni się od toksycznego wpływu męża i nareszcie nabierze odwagi, aby zawalczyć z draniem o siebie o swoje dziecko! Czy wolna Patrycja w 1633 odcinku "M jak miłość" doniesie na Argasińskiego na policję i da jeszcze jedną szansę Łukaszowi (Jakub józefowicz)?

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1633 odcinku "M jak miłość" w życiu uwięzionej w domu Patrycji wydarzy się coś, co popchnie ją do zdecydowanego działania. Argasiński przejdzie do kolejnego etapu zniewolenia żony i próbuje zrobić z niej chorą psychicznie kobietę. To prosta droga do sądowego ubezwłasnowolnienia Patrycji, co oznaczałoby pełną władzę Argasińskiego nad żoną, być może nawet dożywotnio! Na szczęście jednak ona odkryje, co się święci i nareszcie zacznie działać!    

Patrycja w 1633 odcinku "M jak miłość" dostanie takiego zastrzyku energii, że nie tylko ucieknie Argasińskiemu, ale zabierze wszystkie swoje kosztowności oraz dokumenty, które potwierdzają "lewe" konszachty Argasińskiego! I dopiero tak uzbrojona Patrycja wywiedzie wszystkich w pole i zniknie. Jak dokładnie do tego dojdzie?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1634: Ślub Pawła i Franki. Majka tego nie przeżyje! - ZDJĘCIA

Zacznie się od tego w 1633 odcinku "M jak miłość" , że Patrycja Argasińskiego ze znajomym lekarzem. Ze słów męża zrozumie, co się kroi - on chce zrobić z niej prawdziwą wariatkę!

- Nikt nie zakwestionuje tej opinii. Doktor Karnowski też ją podpisał... Oczywiście wszystkie dokumenty trzymam w sejfie. Moja żona? Nie, na pewno nie. Nie ma takiej możliwości. Patrycja przebywa w swoim świecie. I robię wszystko, żeby tam została na dłużej. Wczoraj znów zostawiła klucze w drzwiach, za kilka dni sytuacja się powtórzy. Ta, albo jakaś inna... Jestem w kontakcie z kolegą, trochę innej specjalizacji... To się nazywa budowanie legendy - usłyszy Patrycja głos zadowolonego małżonka.

Tyle, że w 1633 odcinku "M jak miłość" Patrycja nie podda się, nie zatopi w smutku i żalu. Ona natychmiast zagra w grę swego psychopatycznego męża! Argasińska specjalnie wypuści szklankę i przetnie sobie skórę na dłoni.

- Jerzy! Pomóż mi, proszę... - zacznie krzyczeć Patrycja.

- Co się dzieje? Zasłabłaś? - zatroskany ordynator przybiegnie na ratunek.

- Nie wiem, jak to się stało... Boże, nie ogarniam już najprostszych spraw... Chciałam zrobić sobie herbatę, szklanka wypadła mi z ręki. Próbowałam posprzątać, i... - rozpłacze się Patrycja.

- Już dobrze, nie denerwuj się, przecież nic się nie stało. Zostaw, ja to posprzątam, ty odkaź rękę. Nie przepraszaj. Po prostu... martwię się o ciebie. Nie przejmuj się, to wszystko po porodzie minie. Na razie postaraj się jak najwięcej wypoczywać i bierz leki, które zapisał ci lekarz - odpowie Argasiński.

ALE TO SIĘ CZYTA: Pokazują niezwykłe miejsca w Polsce. Blogerzy udostępnili plan wycieczki

I tak, kiedy Argasiński będzie miotał się w 1633 odcinku "M jak miłość" , aby "zająć się" swoją "chorą" żoną, ona wykradnie z jego sejfu kilka dokumentów. W międzyczasie zbierze też całą biżuterię i oszuka go, że jest wyjątkowo senna po lekach, których tym razem nie weźmie. Potem Patrycja wykorzysta moment, w którym jej mąż pojedzie do kliniki, a strażniczka Bogna (Katarzyna Skolimowska) wyjdzie na chwilę do swej siostry - zabierze wszystkie "skarby" i jak będzie stała, ucieknie z domu!

Kosztowną biżuterię Patrycja w 1633 odcinku "M jak miłość" natychmiast sprzeda w lombardzie. Przy obie zachowa wykradzione z sejfu męża dokumenty. Czy użyje ich i doniesie na szanowanego ordynatora, który tak długo ukrywał przed światem swoje ciemne interesy?

Kiedy Argasiński i Bogna odkryją w 1633 odcinku "M jak miłość" zniknięcie Patrycji, ona będzie już w drodze na dworzec autobusowy.

- Byłam pewna, że pani Patrycja będzie spała. Połknęła tabletki nasenne, była oszołomiona, rozbita... Nie mogła daleko uciec... - będzie tłumaczyła się Bogna.

- Chyba, że ktoś jej pomógł... - zacznie podejrzewać Argasiński.

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Alżbeta Lenska i Karol Strasburger zostają w "M jak miłość" co najmniej na rok. A to oznacza, że jeszcze wiele się wydarzy w ich wątku, a ordynator nie podda się bez walki. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1629: Bartek zabije Jaszewskiego? Dawid go nie powstrzyma, ale Rogowski stanie w obronie mordercy Andrzejka i Marzenki - ZDJĘCIA 

M jak miłość. Argasiński zamknie Patrycję w więzieniu i będzie miał wspólniczkę! Zrobi z żony wariatkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze