M jak miłość, odcinek 1633: Aneta i Olek wyjadą z Polski! Pożegnają się z Chodakowskimi i odejdą z serialu - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1633: Aneta i Olek wyjadą z Polski! Pożegnają się z Chodakowskimi i odejdą z serialu - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1633: Aneta i Olek wyjadą z Polski! Pożegnają się z Chodakowskimi i odejdą z serialu - ZDJĘCIA

2022-01-31 19:52

W 1633 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) pożegnają się z serialem! Od dawna zanosiło się na to, że aktorzy odejdą z "M jak miłość", bo sama Ilona Janyst zapowiedziała, że po porodzie nie będzie grała Anety, a w nowej czołówce zabrakło Olka. Niespodziewanie w 1633 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Olek dostał propozycję pracy w klinice w Wiedniu. Jako wybitny specjalista ortopeda stanie przed ogromną szansą, żeby tam rozwijać swoją karierę. Co ciekawe wyjazd Olka ucieszy ciężarną Anetę, która postanowi razem z mężem wyprowadzić się z Polski, urodzić dziecko w Austrii. To oznacza, że Janyst i Popiel znikną z "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Odejście Anety i Olka z "M jak miłość" w 1633 odcinku będzie sporym zaskoczeniem! Co prawda wszyscy fani serialu, którzy wiedzą, że Ilona Janyst niedawno urodziła drugie dziecko, a ponad dwa miesiące temu zagrała ostanie sceny w "M jak miłość" raczej nie będą zdziwieni faktem, że Maurycy Popiel podzieli jej los. Bo skoro Aneta jest w ciąży, to przecież scenarzyści nie mogli jej rozdzielić z Olkiem. W zaskakujących okolicznościach w 1633 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Olek dostał propozycję pracy w renomowanej klinice w Wiedniu, ale będzie bał się przyznać do tego żonie! To Argasiński (Karol Strasburger) wyjawi Anecie tajemnicę Olka i wtedy się zacznie!

Nie przegap: Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

W momencie gdy w 1633 odcinku "M jak miłość" ordynator wspomni o nowej pracy Olka i zapewni Chodakowskiego, że bez niego klinika ortopedii w Miedzeszynie sporo straci, Aneta odkryje, że mąż nie jest z nią szczery, że planuje wyjazd za jej plecami, a może nawet chce porzucić ją i dziecko. - Co to za propozycja?! I dlaczego ja nic o tym nie wiem? Kiedy miałeś zamiar mi o tym powiedzieć?... I czy w ogóle?

Oczywiście Olek w 1633 odcinku "M jak miłość" uspokoi Anetę, że nie chciał decydować bez niej, a oferta z kliniki w Wiedniu to jeszcze nic pewnego. Hormony zrobią jednak swoje i ciężarna Aneta nakręci się jeszcze bardziej. - A jeśli tak, to rozumiem, że dasz nogę do Wiednia? I zostawisz swoje dziecko i jego matkę na pastwę losu?!

Sprawdź też: Koniec Olka w M jak miłość. Nowa czołówka serialu nie pozostawia złudzeń! Nie będzie też Anety – ZDJĘCIA, WIDEO

Reakcja ciężarnej Anety w 1633 odcinku "M jak miłość" odbierze Olkowi nawet chęć do zażartowania w całej sytuacji. Nie będzie chciał prowokować żony, która i tak będzie nie do wytrzymania w błogosławionym stanie. - To kuszące, przyznaję, ale... Po pierwsze, podejrzewam, że nie pożyłbym długo... Matka mojego dziecka na pewno nie puściłaby mi tego płazem. A po drugie... Nie ma takich pieniędzy, które byłyby warte rozłąki z tobą - zapewni Olek. Doda także, że kiedy był wolny, nie miał żony i nie myślał o dzieciach liczyła się dla niego tylko kariera, kontrakty warte duże pieniądze. Ale teraz wszystko się zmieniło.

- Coś mi się przestawiło w głowie i wygląda na to, że zostałem pantoflarzem - wyjaśni Olek, którego Aneta w 1633 odcinku "M jak miłość" zaskoczy propozycją, by wyjechali razem. Będzie chciała nawet w Austrii urodzić ich dziecko.  - Ty będziesz operował, a ja będę spacerować z dzieckiem nad pięknym modrym Dunajem!

Tego wieczoru w 1633 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek powiedzą Izie (Adriana Kalska) i Marcinowi (Mikołaj Roznerski) o planowanym wyjeździe do Wiednia. Podejmą decyzję o wyprowadzce do Austrii, a Chodakowscy ucieszą się z tego, że mają tak wspaniałe plany na przyszłość. To będzie ich pożegnalna kolacja.

M jak miłość odc. 1633. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1633. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1622. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1622. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze