M jak miłość, odcinek 1633: Aneta i Olek wyjadą z Polski! Pożegnają się z Chodakowskimi i odejdą z serialu - ZDJĘCIA

2022-01-31 19:52
M jak miłość, odcinek 1633: Aneta i Olek wyjadą z Polski! Pożegnają się z Chodakowskimi i odejdą z serialu - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1633: Aneta i Olek wyjadą z Polski! Pożegnają się z Chodakowskimi i odejdą z serialu - ZDJĘCIA

W 1633 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) pożegnają się z serialem! Od dawna zanosiło się na to, że aktorzy odejdą z "M jak miłość", bo sama Ilona Janyst zapowiedziała, że po porodzie nie będzie grała Anety, a w nowej czołówce zabrakło Olka. Niespodziewanie w 1633 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Olek dostał propozycję pracy w klinice w Wiedniu. Jako wybitny specjalista ortopeda stanie przed ogromną szansą, żeby tam rozwijać swoją karierę. Co ciekawe wyjazd Olka ucieszy ciężarną Anetę, która postanowi razem z mężem wyprowadzić się z Polski, urodzić dziecko w Austrii. To oznacza, że Janyst i Popiel znikną z "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Odejście Anety i Olka z "M jak miłość" w 1633 odcinku będzie sporym zaskoczeniem! Co prawda wszyscy fani serialu, którzy wiedzą, że Ilona Janyst niedawno urodziła drugie dziecko, a ponad dwa miesiące temu zagrała ostanie sceny w "M jak miłość" raczej nie będą zdziwieni faktem, że Maurycy Popiel podzieli jej los. Bo skoro Aneta jest w ciąży, to przecież scenarzyści nie mogli jej rozdzielić z Olkiem. W zaskakujących okolicznościach w 1633 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Olek dostał propozycję pracy w renomowanej klinice w Wiedniu, ale będzie bał się przyznać do tego żonie! To Argasiński (Karol Strasburger) wyjawi Anecie tajemnicę Olka i wtedy się zacznie!

Nie przegap: Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

W momencie gdy w 1633 odcinku "M jak miłość" ordynator wspomni o nowej pracy Olka i zapewni Chodakowskiego, że bez niego klinika ortopedii w Miedzeszynie sporo straci, Aneta odkryje, że mąż nie jest z nią szczery, że planuje wyjazd za jej plecami, a może nawet chce porzucić ją i dziecko. - Co to za propozycja?! I dlaczego ja nic o tym nie wiem? Kiedy miałeś zamiar mi o tym powiedzieć?... I czy w ogóle?

Oczywiście Olek w 1633 odcinku "M jak miłość" uspokoi Anetę, że nie chciał decydować bez niej, a oferta z kliniki w Wiedniu to jeszcze nic pewnego. Hormony zrobią jednak swoje i ciężarna Aneta nakręci się jeszcze bardziej. - A jeśli tak, to rozumiem, że dasz nogę do Wiednia? I zostawisz swoje dziecko i jego matkę na pastwę losu?!

Sprawdź też: Koniec Olka w M jak miłość. Nowa czołówka serialu nie pozostawia złudzeń! Nie będzie też Anety – ZDJĘCIA, WIDEO

Reakcja ciężarnej Anety w 1633 odcinku "M jak miłość" odbierze Olkowi nawet chęć do zażartowania w całej sytuacji. Nie będzie chciał prowokować żony, która i tak będzie nie do wytrzymania w błogosławionym stanie. - To kuszące, przyznaję, ale... Po pierwsze, podejrzewam, że nie pożyłbym długo... Matka mojego dziecka na pewno nie puściłaby mi tego płazem. A po drugie... Nie ma takich pieniędzy, które byłyby warte rozłąki z tobą - zapewni Olek. Doda także, że kiedy był wolny, nie miał żony i nie myślał o dzieciach liczyła się dla niego tylko kariera, kontrakty warte duże pieniądze. Ale teraz wszystko się zmieniło.

- Coś mi się przestawiło w głowie i wygląda na to, że zostałem pantoflarzem - wyjaśni Olek, którego Aneta w 1633 odcinku "M jak miłość" zaskoczy propozycją, by wyjechali razem. Będzie chciała nawet w Austrii urodzić ich dziecko.  - Ty będziesz operował, a ja będę spacerować z dzieckiem nad pięknym modrym Dunajem!

Tego wieczoru w 1633 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek powiedzą Izie (Adriana Kalska) i Marcinowi (Mikołaj Roznerski) o planowanym wyjeździe do Wiednia. Podejmą decyzję o wyprowadzce do Austrii, a Chodakowscy ucieszą się z tego, że mają tak wspaniałe plany na przyszłość. To będzie ich pożegnalna kolacja.

M jak miłość odc. 1633. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1633. Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1622. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1622. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze