M jak miłość. Nowe życie Izy i Marcina. Nie będzie żadnego rozwodu. Oto dowód! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Nowe życie Izy i Marcina. Nie będzie żadnego rozwodu. Oto dowód! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowe życie Izy i Marcina. Nie będzie żadnego rozwodu. Oto dowód! - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) pogodzą się i wrócą do siebie! Aktualne wydarzenia w serialu temu przeczą - Chodakowscy dostaną wezwanie na rozprawę rozwodową i stawią się tam oboje smutni i przegrani. Ale na szczęście scenarzyści serialu nie pozwolą na takie zakończenie tej pięknej historii. Prawdę na ten temat ujawniają gwiazdy "M jak miłość" - przez kilka miesięcy Roznerski i Kalska w ogóle nie publikowali wspólnych zdjęć, można było ich podziwiać w towarzystwie dzieci, ale osobno. Teraz jednak na profilu serialowej Izy na Instagramie jest cała prawda - Iza i Marcin znów będą razem, a szczęśliwe dzieciaki będą razem z nimi szaleć z radości! Zobacz powrót Izy i Marcina w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Iza i Marcin w ostatniej chwili odwołają rozwód i wrócą do siebie! Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

W 1603 odcinku "M jak miłość" wszyscy będą płakać, bo Iza i Marcin stawią się w sądzie na swojej pierwszej rozprawie rozwodowej - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>> Smutni, przegrani, a wciąż kochający się do szaleństwa Chodakowscy będą brnęli dalej w to co zaczęli - Marcinowi duma nie pozwoli błagać Izę o wybaczenie, a ona bez ruchu z jego strony nie wycofa pozwu. Ale jednak zdarzy się coś, co na zawsze odmieni ich los!

Tak wskazują wieści zza kulis "M jak miłość"! Jak pokazała na swoim profilu na Instagramie Adriana Kalska, Marcin, Iza, Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) znów będą razem! Szczęśliwa rodzina Chodakowskich znowu razem, wszyscy w dobrych nastrojach i chętni nawet do wygłupów - tak właśnie zakończy się kryzys w małżeństwie Izy i Marcina! Jak do tego dojdzie? 

Czytaj także: Gwiazda M jak miłość zniknęła nagle, bo lada moment urodzi dziecko! Tak Ilona Janyst ukrywa ciążę w serialu - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1598: Mikołaj Roznerski broni Marcina i ujawnia dlaczego tak oszalał! Iza przyznaje się do winy

Jak zdradzała Kalska w "Kulisach M jak miłość" - Iza wcale nie chce tego rozwodu. Złożenie pozwu to jej sposób na to, aby Marcin się otrząsnął i poszedł na terapię. Roznerski jednak bronił swojego bohatera i twierdził, że tego co chce Iza, on akurat nie potrafi...

- Ona kocha Marcina! Ona nie chce tego rozwodu! To jest krzyk rozpaczy! Ona nie widzi innego wyjścia w tym momencie, niż po prostu zagrożenie drugiej stronie, że się odejdzie. I sprawdzenie na ile ta druga strona jeszcze cię kocha. No, bo jeżeli kocha, to cię zatrzyma, tak? - zdradziła Kalska w "Kulisach M jak miłość".  

- Marcinowi trudno jest przed światem przyznać się do tej słabości. Kiedy on mówi, że on nie pójdzie na tę terapie, to nie jest dlatego, że on nie chce pracować. To jest dla niego trudny temat po prostu. Trzeba się postawić w sytuacji takiego mężczyzny, który został gdzieś na początku oszukany - ujawnił Roznerski w "Kulisach M jak miłość". - Gdyby Iza go nie okłamała, gdyby od razu powiedziała, jaka była sytuacja, to myślę że nie byłoby teraz tej sprawy!   

Jednak wszystko wskazuje na to, że Marcin jednak zrobi coś wyjątkowego i prawdopodobnie z miłości do Izy na terapię jednak pójdzie! Bardzo możliwe, że właśnie rozprawa rozwodowa, obecność przed sądem potrząsną Chodakowskim, który wtedy zrozumie, że żarty się skończyły. I albo straci kawałek swojej męskiej dumy, albo Izę. I jak widać na ZDJĘCIACH - wybierze dobrze!

Co na to fani Izy i Marcina w "M jak miłość"? Oczywiście wszyscy są szczęśliwi! Widzowie serialu już powoli mili dość przedłużającego się konfliktu ich ulubionej pary. Stąd też entuzjastyczna reakcja w komentarzach pod nowymi zdjęciami rodziny Chodakowskich.

Najleepsi ??

- Pięknie wszyscy wyglądacie? myślę że i w m jak miłość wrócicie do tego co było i nie będzie tego rozwodu ?

- I co z nimi będzie ?? Mam nadzieję, że scenarzyści ich nie rozdzielą ❤️

- ❤️❤️ 

Zobacz też: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

"M jak miłość". Zobacz powrót Izy i Marcina w GALERII ZDJĘĆ

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany